Jak kupić akcje ASM International (2024) – cena akcji i analiza.

Notowana na giełdzie spółka ASM International jest dostawcą maszyn produkcyjnych dla przemysłu półprzewodników. Rozważasz inwestycję w akcje ASM? Na tej stronie dowiesz się, jak kupić akcje ASM. Aktualną cenę akcji ASM można również znaleźć tutaj.

Jak kupić akcje ASM?

Czy wierzysz w przyszłość ASM? Czy wierzysz, że popyt na maszyny produkcyjne w branży półprzewodników wzrośnie w dłuższej perspektywie? Jeśli tak, zakup akcji ASM w perspektywie długoterminowej może być interesujący. Wiele osób zapomina o uwzględnieniu kosztów transakcyjnych, co jest dużym błędem: opłaty transakcyjne mogą znacznie zmniejszyć zyski.

Chcesz wiedzieć, gdzie możesz kupić i sprzedać akcje ASM po najkorzystniejszych cenach? Możesz inwestować w te akcje u następujących brokerów:

BrokerInformacjeRecenzja
Freedom Finance akcjeInwestuj w akcje, fundusze ETF i opcje amerykańskie i zarabiaj do 8,7% na swoim depozycie z opcją codziennego naliczania.
eToro akcjeKupuj ASM bez żadnych prowizji. Twój kapitał może być zagrożony. Dodatkowe opłaty mogą obowiązywać.
DEGIRO akcjeInwestuj w ASM przy niskich opłatach i korzystaj z innowacyjnej platformy

Jaki jest aktualny kurs akcji ASM?

Szukasz aktualnej ceny ASM? Poniżej możesz zobaczyć cenę akcji ASM. Możesz również kupić akcje bezpośrednio, klikając przyciski:

Dane spółki ASM

Poniżej znajdują się kluczowe informacje o firmie ASM.

Ceny akcji ASM z ostatnich 5 dni

W poniższej tabeli można zobaczyć ceny akcji ASM w ciągu ostatnich 5 dni:

Jakie są zalety inwestowania w akcje ASM International?

 • Wiodąca pozycja: ASM International ma wiodącą pozycję w branży półprzewodników.
 • Nacisk na innowacje: ASM kładzie nacisk na innowacje i badania i rozwój, które mogą napędzać dalszy wzrost firmy w przyszłości.
 • Dobre wyniki finansowe: ASM International konsekwentnie osiąga dobre wyniki, co może uczynić firmę atrakcyjną inwestycją.

Jakie ryzyko wiąże się z inwestowaniem w akcje ASM International?

 • Zależność od przemysłu półprzewodników: ASM International jest silnie uzależniona od branży półprzewodników.
 • Wahania na rynku półprzewodników: Rynek półprzewodników jest wysoce cykliczny, co skutkuje słabszymi wynikami firmy w okresie słabej koniunktury gospodarczej.
 • Konkurencja: ASM International stoi w obliczu silnej konkurencji ze strony innych firm z branży półprzewodników.

Jacy są główni konkurenci ASM International?

 • Applied Materials
 • Lam Research
 • Tokyo Electron

Jak inwestować w akcje ASM International?

 1. Przede wszystkim potrzebujesz rachunku obrotowego: Kliknij tutaj i i otwórz własne konto u brokera online.
 2. Przejdź na platformie inwestycyjnej do ASM International.
 3. Wprowadź kwotę, którą chcesz zainwestować i kliknij „kup”, aby złożyć zlecenie.
 4. Pamiętaj, aby regularnie oceniać swoją inwestycję w ASM International.

Na temat spółki ASM

ASM jest pionierem maszyn do produkcji półprzewodników w Europie. Oprócz spółki zależnej ASM International, ASM Holding została założona w Veldhoven w 1984 roku jako spółka joint venture z Philipsem. W 1993 roku, po sprzedaży spółki zależnej ASM-Fico, w Duiven utworzono BE Semiconductor Industries. Obie spółki, wydzielone z ASM International, są notowane na giełdzie.
Zakup akcji ASM international

ASM International NV poświęca swoje zasoby badaniom, rozwojowi, produkcji, marketingowi i konserwacji sprzętu i materiałów wykorzystywanych w przetwarzaniu płytek, montażu i pakowaniu półprzewodników.

Oprócz lokalizacji w Europie, firma posiada również biura sprzedaży i serwisu w różnych innych krajach.

Czy powinieneś kupić akcje ASM International?

Przed zakupem akcji ASM International ważne jest, aby samodzielnie przeprowadzić dokładną analizę. Pomoże to określić, czy warto kupić akcje ASM International.

Można na przykład porównać ASM International z jej konkurentami. Rozsądne jest również zbadanie bieżącej sytuacji gospodarczej. Gdy gospodarka nie radzi sobie dobrze, popyt na chipy często spada.

Kupuj akcje ASM International tylko wtedy, gdy masz pewność, że są one zgodne z Twoją tolerancją ryzyka i profilem inwestycyjnym. Pomoże to uniknąć rozczarowania inwestycjami.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *