Jak kupić akcje Carlsberg?

Jacob Christian Jacobsen założył duńską firmę piwowarską Carlsberg Group w 1847 roku. Firma jest obecnie globalnym i wiodącym producentem piwa. Portfolio firmy obejmuje marki piwa i innych napojów. Firma, zarządzana przez Fundację Carlsberg, kontynuuje sztukę warzenia piwa. Chcesz zainwestować w Carlsberg? W tym artykule omawiamy, jak kupić akcje Carlsberg. Możesz również sprawdzić aktualną cenę akcji Carlsberg na tej stronie.

Jak kupować akcje Carlsberg?

Chcesz kupić akcje Carlsberg? Możesz bezpośrednio handlować akcjami Carlsberg u jednego z tych wiarygodnych brokerów:

BrokerInformacjeRecenzja
Freedom Finance akcjeInwestuj w akcje, fundusze ETF i opcje amerykańskie i zarabiaj do 8,7% na swoim depozycie z opcją codziennego naliczania.
eToro akcjeKupuj Carlsberg bez żadnych prowizji. Twój kapitał może być zagrożony. Dodatkowe opłaty mogą obowiązywać.
DEGIRO akcjeInwestuj w Carlsberg przy niskich opłatach i korzystaj z innowacyjnej platformy

Jak można aktywnie inwestować w Carlsberg?

Carlsberg pracuje obecnie nad kilkoma nowymi projektami. Jeśli projekty te się powiodą, cena akcji może dalej rosnąć. Jako aktywny inwestor możesz na to zareagować, kupując i sprzedając akcje Carlsberg we właściwym czasie. W tym celu będziesz potrzebować specjalnego rodzaju brokera: brokera, u którego możesz handlować różnicami cen w krótkim okresie.

Dobrym brokerem do aktywnej spekulacji jest Plus500. W Plus500 można otwierać pozycje zarówno po kursach byczych, jak i niedźwiedzich. Plus500 oferuje również dźwignię finansową: pozwala to na otwarcie stosunkowo większej pozycji przy niewielkiej ilości pieniędzy. Chcesz wypróbować handel kontraktami CFD z Plus500 bez ryzyka, korzystając z wersji demo? Użyj poniższego przycisku, aby otworzyć darmowe demo:

80% inwestorów detalicznych, posiadających konta u tego dostawcy usług, ponosi stratę inwestując poprzez kontrakty CFD. Powinieneś dokładnie przemyśleć, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.80% inwestorów detalicznych, posiadających konta u tego dostawcy usług, ponosi stratę inwestując poprzez kontrakty CFD. Powinieneś dokładnie przemyśleć, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Globalny gracz

Marka Carlsberg jest dobrze znaną marką piwa na całym świecie. Marki Carlsberg, Tuborg i Baltika znajdują się w pierwszej ósemce w Europie. W 2000 roku firma połączyła się z norweską Grupą Orkla. Dzięki tej fuzji firma stała się globalnym graczem.

Wchodząc w partnerstwa, firma zbudowała silną pozycję rynkową. Marki firmy są sprzedawane na ponad 150 różnych rynkach. Akcje firmy są notowane na Kopenhaskiej Giełdzie Papierów Wartościowych od 1970 roku.

Buy Carlsberg shares

Przyszła strategia

Carlsberg chce wprowadzać innowacje, wprowadzając nowe piwa. Firma koncentruje się na piwach specjalnych lub rzemieślniczych. Te specjalne piwa wraz z piwami bezalkoholowymi zapewniają dalszy wzrost obrotów firmy. Carlsberg stał się również bardziej aktywny na rynku azjatyckim. W tej części świata klasa średnia wciąż znacznie rośnie. W przyszłości marka może sprzedawać tu znacznie więcej piwa.

Cele zrównoważonego rozwoju

Grupa Carlsberg poinformowała o celach zrównoważonego rozwoju ONZ. Firma otrzymała nagrodę za ten raport. Jeśli chodzi o zrównoważony rozwój, firma ma ogromne ambicje. Firma sprytnie reaguje na coraz ważniejszą koncepcję zrównoważonego rozwoju. Na przykład, ambicją firmy jest zmniejszenie zużycia wody o połowę. Co więcej, emisja dwutlenku węgla w ich firmach zostanie zmniejszona.

Do 2022 r. firma będzie korzystać wyłącznie z odnawialnej energii elektrycznej. Browary będą wówczas zasilane zieloną energią elektryczną. Firma chce również stać się neutralna pod względem emisji CO2. Cel ten powinien zostać osiągnięty w 2030 roku. Zarówno konsumenci, jak i inwestorzy uważają, że zielone i zrównoważone inwestycje stają się coraz ważniejsze. Rozwój ten może zatem stanowić dobry impuls dla ceny akcji. Czy uważasz, że będzie to miało pozytywny wpływ na cenę akcji? W takim razie warto kupić akcje Carlsberg Group.

Nowatorskie opakowania

Wkrótce na rynku pojawi się Green Fiber Bottle. Jest to bio-butelka na piwo. Najważniejszym materiałem tej butelki są włókna drzewne. Przy opracowywaniu butelki współpracuje się z wieloma podmiotami. Carlsberg współpracuje z trzema stronami: przemysłem opakowaniowym, Politechniką Duńską i projektantami przemysłowymi.

Piwo rzemieślnicze, piwo bezalkoholowe i Azja

W 2019 r. Carlsberg szybko rozwijał się na rynku piw rzemieślniczych. Ponadto w Europie Zachodniej sprzedano więcej piwa bezalkoholowego. Firma koncentruje się również na rozwijającym się rynku azjatyckim. Prowadzone są rozmowy z wietnamskim rządem. Firma chce zainteresować się Hanoi Beer. Czy uważasz, że te nowe projekty przyczynią się do poprawy wyników browaru? W takim razie z pewnością możesz rozważyć inwestycję w Carlsberg.

W 2019 roku Carlsberg wyprodukował 112,4 miliona hektolitrów piwa. Jest to spadek o 2%. Według firmy spadek ten był spowodowany faktem, że od ubiegłego roku w Rosji zabroniona jest sprzedaż piwa w butelkach o dużym formacie.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *