Jak kupić akcje Instacart (2024) – inwestowanie w Instacart

Instacart to popularna usługa zakupów, która umożliwia zamawianie artykułów spożywczych w zaciszu własnego domu w Ameryce. Czy ufasz Instacart? Dowiedz się, jak kupić akcje Instacart i zacznij inwestować w akcje Instacart już dziś!

Jak kupować akcje Instacart?

Jeśli masz zaufanie do planów Instacart na przyszłość, kupowanie akcji Instacart w perspektywie długoterminowej może być atrakcyjne. Inwestować w akcje Instacart można u następujących brokerów:

BrokerInformacjeRecenzja
Freedom Finance akcjeInwestuj w akcje, fundusze ETF i opcje amerykańskie i zarabiaj do 8,7% na swoim depozycie z opcją codziennego naliczania.
Spekuluj z CFD na rosnących i malejących cenach Instacart! 82% indywidualnych kont CFD traci swoje pieniądze.
eToro akcjeKupuj Instacart bez żadnych prowizji. Twój kapitał może być zagrożony. Dodatkowe opłaty mogą obowiązywać.
DEGIRO akcjeInwestuj w Instacart przy niskich opłatach i korzystaj z innowacyjnej platformy

W akcje Instacart można inwestować dopiero po upublicznieniu spółki. Do tego czasu można inwestować w Instacart, kupując akcje T. Rowe Price Group (NASDAQ: TROW). Ten amerykański fundusz inwestycyjny zarządza 1 bilionem dolarów i zainwestował w Instacart. Należy pamiętać, że w tym przypadku inwestuje się również we wszystkie inne inwestycje funduszu.

Dlaczego warto kupić akcje Instacart?

 • Rosnący rynek: popyt na usługi dostawy artykułów spożywczych online stale rośnie.
 • Lojalna baza klientów: Instacart zbudował bazę lojalnych klientów w Ameryce.
 • Partnerstwa: Instacart współpracuje z dużą grupą supermarketów.
 • Przychody: firma zarabia na pobieraniu opłat za dostawę i sprzedaży członkostwa.
 • Innowacyjność: Instacart dobrze reaguje na zmiany na rynku. Seniorzy mogą na przykład zamawiać zakupy spożywcze przez telefon.
 • Członkostwo: Instacart korzysta ze stabilnego, stałego strumienia dochodów dzięki sprzedaży członkostwa.
 • Ekspansja: Instacart rozwija się wchodząc na nowe rynki. Przykładowo, firma niedawno rozpoczęła działalność w Kanadzie.

Jakie ryzyko wiąże się z inwestowaniem w akcje Instacart?

 • Intensywna konkurencja: Instacart zmaga się z silną konkurencją ze strony takich firm jak Amazon Fresh i Walmart Grocery.
 • Zależność: Instacart jest w dużym stopniu zależny od kilku dużych detalistów.
 • Koszty pracy: koszty dostaw rosną, co może wywierać presję na rentowność firmy.
 • Przepisy: przepisy dotyczące usług dostawy stają się coraz bardziej rygorystyczne. Może to ograniczyć przyszły wzrost Instacart.

Kim są najwięksi konkurenci Instacart?

 • Amazon Fresh: Ta usługa dostawy oferuje szeroki zakres usług dla członków Amazon Prime.
 • Walmart Grocery: Walmart niedawno uruchomił również usługę dostawy.
 • Shipt: Użytkownicy mogą subskrybować członkostwo i otrzymywać produkty z Target i Costco tego samego dnia.
 • Peapod: Ta usługa dostawy jest oferowana przez międzynarodową firmę Ahold Delhaize.
 • FreshDirect: Ta usługa dostawy online działa w Nowym Jorku.

Zakup akcji Instacart

O Instacart

Instacart to usługa dostarczania i odbierania zakupów spożywczych. Instacart ma umowy z różnymi uczestniczącymi sprzedawcami detalicznymi. Klienci mogą robić zakupy, przesyłając swoje zamówienia za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji, a następnie osobisty kupujący będzie pracował w Twoim imieniu, aby kupić żądane produkty i wysłać je do Ciebie.

W miarę jak ludzie stają się coraz bardziej zajęci, możliwość korzystania z osobistego klienta może korzystnie wpłynąć na rentowność firmy. Może to sprawić, że inwestowanie w akcje Instacart będzie interesujące.

Instacart IPO

Akcje Instacart będą wkrótce przedmiotem obrotu na NASDAQ. Instacart jest wyceniany na 30 miliardów dolarów.

Zakupy spożywcze online stają się coraz bardziej popularne. Usługi dostawy, takie jak Instacart, stają się coraz bardziej popularne wśród różnych grup docelowych w społeczeństwie, w wyniku czego Instacart może nadal rosnąć. Kupując akcje Instacart, można wykorzystać ten trend.

Jak inwestować w akcje Instacart?

 1. Najpierw otwórz konto u wiarygodnego brokera
 2. Znajdź i wybierz akcje Instacart
 3. Wprowadź kwotę, którą chcesz zainwestować
 4. Złóż zamówienie, klikając „kup”
 5. Nie zapomnij regularnie oceniać swojej inwestycji

Historia Instacart

Instacart został założony w 2012 roku przez Apoorva Mehta, przedsiębiorcę z Indii, który przeprowadził się do Kanady w 2000 roku. Mehta jest doświadczonym przedsiębiorcą, który założył wiele firm. Miał wcześniej doświadczenie w dostarczaniu paczek dzięki współpracy z międzynarodowymi firmami, takimi jak Blackberry i Amazon.

Instacart został pierwotnie założony w mieście San Francisco w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Obecnie Instacart działa w 5500 miastach na całym kontynencie północnoamerykańskim. Usługa jest szczególnie aktywna w amerykańskich miastach, takich jak Boston, Chicago, Miami i stolica, Waszyngton DC.

Wśród uczestniczących sprzedawców detalicznych znajdują się różni duzi detaliści, tacy jak Walmart, M&M Food Market, Staples Canada, Costco, a nawet amerykańskie i kanadyjskie oddziały Aldi.

Ponieważ Instacart jest rozproszony w wielu lokalizacjach, ryzyko jest zdywersyfikowane. Co więcej, Instacart może wykorzystać efekt skali. Może to być dobry powód do inwestowania w Instacart poprzez zakup akcji.

Cena akcji Instacart

Cena akcji Instacart jest wciąż nieznana, ponieważ IPO jeszcze się nie odbyło. Perspektywy są jednak korzystne, ponieważ dostawa artykułów spożywczych do domu staje się coraz bardziej popularna.

Czy warto inwestować w akcje Instacart?

Instacart osiągnął dobre wyniki podczas pandemii COVID-19, co nie jest zaskakujące, jeśli weźmie się pod uwagę, że ludzie częściej zamawiają artykuły spożywcze, pozostając w domu.

Instacart dobrze na tym zarabia: w Stanach Zjednoczonych płacisz od 6 do 8 USD za zamówienie, a za członkostwo możesz zapłacić 149 USD. W ramach tego członkostwa artykuły spożywcze są dostarczane w ciągu 2 godzin. Piękno tej koncepcji polega na tym, że buduje ona przyjemny, stały strumień dochodów dla firmy.

Innowacja

Instacart również dobrze słucha swoich klientów: na przykład seniorzy mogą zamawiać przez telefon. Jest to sprytne rozwiązanie, ponieważ wiele osób starszych ma trudności z zamawianiem artykułów spożywczych online. Jednocześnie nie są one zbyt mobilne i często mają dużo pieniędzy do wydania. Może to poprawić rentowność Instacart, co może być dobrym powodem do zakupu akcji Instacart.

Rozwój

Instacart współpracuje z dużą grupą sprzedawców detalicznych i wciąż rozszerza swoją działalność na nowe regiony. Przykładowo, Instacart rozpoczął niedawno działalność w Kanadzie, co może dodatkowo zwiększyć rentowność. Czy uważasz, że Instacart będzie nadal osiągać dobre wyniki w przyszłości? W takim razie inwestycja w Instacart może być atrakcyjna.

Monitorowanie potencjału wzrostu

Należy zwrócić szczególną uwagę na to, czy wzrost może być kontynuowany. Ze względu na COVID-19 firma otrzymała znaczny impuls. Wątpliwe jest, czy ludzie będą nadal zamawiać artykuły spożywcze online w „normalnym świecie”.

Ponadto pracownicy firmy mogą żądać wyższych świadczeń; w obecnej sytuacji nie otrzymują świadczeń, które otrzymują prawdziwi pracownicy, co pozwala firmie zaoszczędzić sporo pieniędzy. Dlatego też, rozważając inwestycję w Instacart, należy śledzić najnowsze wydarzenia.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *