Kup Akcje OnlyFans (2024): jak inwestować w akcje OnlyFans?

Czy chcesz zainwestować w akcje OnlyFans? Po przeczytaniu tego artykułu dowiesz się jak kupować i sprzedawać akcje OnlyFans!

Gdzie można kupić akcje OnlyFans?

Gdy OnlyFans wejdą na giełdę, to będziesz mógł kupić akcje u jednego z poniższych brokerów. Aby zainwestować w OnlyFans, musisz mieć konto u wiarygodnego brokera:

BrokerInformacjeRecenzja
Freedom Finance akcjeInwestuj w akcje, fundusze ETF i opcje amerykańskie i zarabiaj do 8,7% na swoim depozycie z opcją codziennego naliczania.
eToro akcjeKupuj OnlyFans bez żadnych prowizji. Twój kapitał może być zagrożony. Dodatkowe opłaty mogą obowiązywać.
DEGIRO akcjeInwestuj w OnlyFans przy niskich opłatach i korzystaj z innowacyjnej platformy

Czy jest możliwość zainwestowania w OnlyFans?

W chwili pisania tego artykułu nie ma jeszcze możliwości zakupu akcji OnlyFans. Spowodowane to jest tym, że akcje OnlyFans są własnością Leonida Radvinsky’ego, przedsiębiorcy działającego w branży dla dorosłych. Według Forbes, akcje te byłyby obecnie warte ponad miliard dolarów. Właściciel OnlyFans wypłacił sobie ponad 500 milionów dolarów dywidendy w ciągu dwóch lat.

Kiedy nastąpi IPO OnlyFans?

Od 2022 roku krążyło wiele informacji o możliwym IPO OnlyFans, ale niestety – wszystko to są jedynie plotki. Firma miała wejść na giełdę jako Special Purpose Acquisition Company (SPAC), ale tak się niestety nie stało. Właściciel nie wydaje się mieć żadnych planów wejścia na giełdę.

Czy nadal chcesz inwestować w przemysł dla dorosłych? Jeśli tak, to możesz rozważyć następujące akcje:

  • New Frontier Media: koncentruje się na dostarczaniu filmów dla dorosłych na żądanie
  • Playboy: słynny magazyn z nagimi kobietami
  • Private Media Group: koncentruje się na produkcji filmów erotycznych
  • Rick’s Cabaret: sieć wysokiej klasy klubów ze striptizem

Czym jest OnlyFans?

OnlyFans jest najbardziej znany z materiałów dla dorosłych, którymi dzielą się jego użytkownicy. Jednak platforma może być również wykorzystywana na przykład do dzielenia się filmami o gotowaniu.

Platforma OnlyFans nie wyświetla reklam, zamiast tego twórcy treści na platformie mogą oferować płatne członkostwo. Jako autor treści możesz udostępniać zarówno darmowe, jak i płatne klipy i filmy.

Model biznesowy OnlyFans jest prosty: w skrócie otrzymują oni 20% prowizji od każdej transakcji za pośrednictwem platformy. Ze względu na rosnącą popularność podczas pandemii korony, OnlyFans gwałtownie się rozkręcił, dzięki czemu jego właściciel stał się bogaty.

OnlyFans

Dlaczego dobrym posunięciem może być zainwestowanie w OnlyFans?

Model oparty na członkostwie może być bardzo atrakcyjny dla firm. OnlyFans buduje w ten sposób stabilny strumień przychodów bez konieczności ponoszenia przez platformę wielu kosztów. Dzieje się tak dlatego, że użytkownicy platformy sami tworzą treści.

Ponieważ prowizje są stosunkowo niskie w porównaniu do innych platform, takich jak Patreon, OnlyFans jest bardzo popularny wśród twórców treści.

Kolejnym atutem firmy jest duży nacisk na prywatność i bezpieczeństwo. Użytkownicy mogą wybrać, kto może zobaczyć ich treści, a firma ma również ścisłe wytyczne, aby zapobiec naruszeniu praw autorskich.

Jakie są ryzyka związane z inwestowaniem w OnlyFans?

OnlyFans jest w 100% zależne od prowizji, które przynosi platforma. Jeśli liczba twórców treści zmniejszy się lub jeśli przejdą oni na inną platformę, to może to spowodować gwałtowny spadek przychodów firmy.

Inną wadą inwestycji w OnlyFans, jest to, że erotyka jest sektorem niepewnym. Nadal przemysł dla dorosłych jest ostro piętnowany, więc wielu inwestorów będzie ignorować ich akcje. Cena akcji jest ostatecznie określona przez popyt na akcję, więc mało prawdopodobne jest, że cena wzrośnie.

Innym ryzykiem inwestowania w OnlyFans są pozwy sądowe. Jeśli firma ma problemy z prywatnością lub jeśli ludzie na platformie są wykorzystywani, to może to prowadzić do wysokich kosztów. Ważne jest, aby dokładnie zbadać ryzyko przed zakupem akcji OnlyFans.

Podsumowanie: Czy inwestowanie w OnlyFans jest dobrym pomysłem?

Niestety, nie można jeszcze handlować OnlyFans na giełdzie. Jednak model członkowski może sprawić, że po IPO firma będzie ciekawą inwestycją. Na tej stronie będę dzielił się z Wami najnowszymi wydarzeniami; będziecie tutaj mogli znaleźć szczegółowe informacje, kiedy firma wejdzie na giełdę.

Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *