Jak kupić akcje Pinterest (2024) – inwestuj w Pinterest

Pinterest to sieć społecznościowa. W przeszłości sieci społecznościowe takie jak Facebook i Snapchat wchodziły na giełdę z różnym skutkiem. Od kwietnia 2019 r. możliwe jest inwestowanie w akcje Pinterest. Czy rozważasz zakup akcji Pinterest? W tym artykule przeanalizujemy, czy jest to mądra decyzja!

Jak kupić akcje Pinterest?

Akcje spółek technologicznych mogą znacznie zyskać na wartości. Facebook zwielokrotnił swoją wartość na przestrzeni lat i to samo może potencjalnie stać się z Pinterestem. Czy chcesz podjąć ryzyko i kupić akcje Pinterest? Możesz inwestować w akcje Pinterest z wiarygodnym brokerem:

BrokerInformacjeRecenzja
Freedom Finance akcjeInwestuj w akcje, fundusze ETF i opcje amerykańskie i zarabiaj do 8,7% na swoim depozycie z opcją codziennego naliczania.
eToro akcjeKupuj Pinterest bez żadnych prowizji. Twój kapitał może być zagrożony. Dodatkowe opłaty mogą obowiązywać.
DEGIRO akcjeInwestuj w Pinterest przy niskich opłatach i korzystaj z innowacyjnej platformy

Jaka jest obecna cena akcji Pinterest?

Jesteś ciekawy, jak kształtuje się cena akcji Pinterest? Poniższy wykres pokazuje, po jakiej cenie można handlować akcjami Pinterest:

Dane spółki Pinterest

Poniżej znajdują się kluczowe dane firmy Pinterest.

Analiza akcji w serwisie Pinterest

Przed podjęciem decyzji o kupnie lub sprzedaży Pinterest, ważne jest, aby dokładnie przeanalizować akcje. Poniższy przegląd pokazuje, jak Pinterest radził sobie w minionym okresie.

Ceny akcji Pinterest z ostatnich 5 dni

W poniższej tabeli można zobaczyć ceny akcji Pinterest z ostatnich 5 dni:

Jak będzie kształtować się cena akcji Pinterest w 2024?

Czy jesteś ciekawy, co analitycy sądzą o Pinterest w 2024 i kolejnych latach? Połączyliśmy prognozy analityków przy użyciu danych z Alpha Vantage. Należy pamiętać, że dane te stanowią jedynie prognozę ruchu cen akcji Pinterest i mogą się nie sprawdzić.

Jakie są zalety inwestowania w akcje Pinterest?

 • Duża baza użytkowników: Liczba użytkowników Pinterest wciąż silnie rośnie, co może przyczynić się do wzrostu rentowności firmy.
 • Wysokie zaangażowanie: Użytkownicy spędzają na platformie średnio 442 minuty miesięcznie, co czyni ją atrakcyjną platformą dla reklamodawców.
 • E-commerce: Pinterest może zwiększyć swoje przychody poprzez dodanie elementów e-commerce. Na przykład użytkownicy mogą kupować specjalne pinezki za opłatą.

Jakie ryzyko wiąże się z inwestowaniem w akcje Pinterest?

 • Ograniczone przychody z reklam: Pomimo wysokiego zaangażowania użytkowników, przychody z reklam są nadal stosunkowo niskie w porównaniu z platformami takimi jak Facebook i Instagram.
 • Zależność od reklamodawców: Pinterest opiera swoje przychody na reklamodawcach, ponieważ około 78% wszystkich przychodów pochodzi od reklamodawców.
 • Konkurencja: Pinterest zmaga się z silną konkurencją ze strony platform takich jak Instagram i TikTok.

Kto stanowi najgroźniejszą konkurencję dla Pinterest?

Jak inwestować w akcje na Pinterest?

Akcje Pinterest są sprzedawane w dolarach na amerykańskiej giełdzie. Na szczęście każdy inwestor ma dostęp do tej giełdy – wystarczy posiadać konto u wiarygodnego brokera online. Na naszej liście brokerów, zobaczysz, których brokerów możesz użyć do kupna i sprzedaży akcji Pinterest.

Po otwarciu rachunku inwestycyjnego możesz zacząć kupować i sprzedawać akcje. Wyszukaj akcje w oprogramowaniu i złóż zlecenie rynkowe na akcje: dzięki zleceniu rynkowemu kupujesz akcje natychmiast po aktualnej cenie. Ostrożni inwestorzy mogą ograniczyć swoją maksymalną stratę na akcjach Pinterest, korzystając ze zlecenia Stop Loss.

Wykonaj poniższe kroki, aby bezpośrednio kupić akcje Pinterest:

 1. Otwórz konto u wiarygodnego brokera: kliknij tutaj, aby porównać najlepszych brokerów i otworzyć konto u brokera, u którego możesz kupować akcje Pinterest.
 2. Aktywuj swój rachunek: poświęć trochę czasu na aktywację swojego rachunku inwestycyjnego. Aktywujesz swoje konto, przesyłając kopię paszportu i adresu.
 3. Wpłata środków: określ kwotę, którą chcesz wydać na akcje Pinterest i wpłać ją na swój rachunek inwestycyjny.
 4. Wybierz akcje Pinterest: następnie wybierz akcje Pinterest w oprogramowaniu handlowym.
 5. Kup akcje Pinterest: wprowadź kwotę, którą chcesz zainwestować w akcje Pinterest i kliknij kup.
 6. Oceń swoją inwestycję: pamiętaj, aby regularnie oceniać swoją inwestycję w Pinterest. Możesz sprzedać swoje akcje Pinterest w dowolnym momencie.

Pinterest logo

Czym jest Pinterest?

W czasach, gdy algorytmy dominują w Internecie, platforma taka jak Pinterest może być bardzo odświeżająca. Na Pintereście użytkownicy mogą udostępniać zdjęcia, filmy i artykuły, które uznają za interesujące. Strona wygląda trochę jak tablica ogłoszeń. Możliwe jest również śledzenie grup, w których ludzie dzielą się wszystkim, co jest związane z danym tematem.

Firma została założona w 2010 roku w San Francisco, podobnie jak wiele innych startupów technologicznych. Witryna znajduje się obecnie w pierwszej 50 najczęściej odwiedzanych stron internetowych.

Model biznesowy serwisu Pinterest

Zanim zainwestujesz w akcje Pinterest, ważne jest, aby zrozumieć model biznesowy firmy. Pinterest generuje przychody dzięki reklamom. Ze względu na obecność wielu niszowych grup na stronie, wydawanie pieniędzy w tym miejscu może być atrakcyjne dla reklamodawców. A gdy pojawią się większe przychody, zakup akcji Pinterest może być atrakcyjny!

Jak inwestować w akcje na Pinterest?

Jeśli chcesz zainwestować w akcje Pinterest, musisz zdecydować, kiedy chcesz je kupić. Czas ma kluczowe znaczenie w inwestycjach, zwłaszcza dla nowicjusza takiego jak Pinterest. Cena akcji może ulegać znacznym wahaniom i aby wykorzystać te wahania w jak największym stopniu, konieczne jest skorzystanie z usług odpowiedniego brokera.

Dzięki brokerowi możesz łatwo kupować i sprzedawać akcje. Rozważasz inwestycję w Pinterest lub inne akcje? Użyj przycisku poniżej, aby bezpośrednio wyświetlić najlepszego brokera:

Czy warto inwestować w akcje na Pinterest?

Inwestowanie w akcje Pinterest może być interesujące. Usługa nie uważa się za sieć społecznościową i koncentruje się na konkretnej funkcji, a mianowicie udostępnianiu mediów bogatych w media. Według samej firmy, jej największymi konkurentami są Google oraz Instagram.

Pinterest może być dobrą inwestycją, ponieważ udostępnianie zdjęć i filmów staje się coraz bardziej popularne. Platforma przyciąga ludzi z określonych nisz, co może być atrakcyjne dla niektórych reklamodawców. Obecnie większość użytkowników Pinterest to kobiety.

Pinterest może również przyciągać użytkowników z platform takich jak Facebook and Twitter. Stało się tak na przykład w 2020 r., kiedy niektórzy użytkownicy byli niezadowoleni z praktyk sprawdzania faktów w sieciach społecznościowych. Sam Pinterest unika dyskusji politycznych, co pozwala ludziom bezpiecznie dzielić się tym, co chcą.

Istnieje również więcej możliwości generowania zysków przez Pinterest. Na przykład firmy zajmujące się handlem elektronicznym wykorzystują platformę do promowania swoich produktów. Dzięki integracji katalogów ludzie mogą robić zakupy bezpośrednio przez Pinterest. Dzięki współpracy z Shopify, opcja ta jest dostępna również dla mniejszych firm.

Pinterest zarabia również więcej pieniędzy dzięki sprzedaży reklam. Nie wszystkie firmy odkryły jeszcze sieć jako opcję reklamową, co oznacza, że przychody w tym obszarze mogą jeszcze wzrosnąć. Gdy gospodarka radzi sobie dobrze, globalne budżety reklamowe rosną, co pozwala firmie takiej jak Pinterest zarobić jeszcze więcej pieniędzy. Dlatego inwestowanie w akcje Pinterest może być interesującą opcją.

Oceń, czy akcje Pinterest są zgodne z Twoim profilem ryzyka. W ten sposób możesz określić, czy inwestowanie w akcje Pinterest jest dla Ciebie atrakcyjne.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *