Jak zdobyć Bitcoiny? 5 sprawdzonych sposobów!

Czy jesteś ciekawy, jak samodzielnie zdobyć Bitcoiny? W tym artykule zbadamy różne sposoby zdobycia jednego lub więcej Bitcoinów.

Opcja 1: Kup Bitcoiny samodzielnie

Dobrze znaną metodą pozyskiwania Bitcoinów jest ich samodzielny zakup za pośrednictwem giełdy kryptowalut. Giełda kryptowalut to strona, która umożliwia kupowanie i sprzedawanie kryptowalut, takich jak Bitcoin. Bitcoiny można kupić na jednej z tych niezawodnych giełd kryptowalut:

BrokerzyInformacjeRejestracja
Kup Bitcoin Plus500Spekuluj na rosnących i malejących cenach kryptowalut z dostawcą kontraktów CFD Plus500, korzystając z konta demo. 82% detalicznych kont CFD traci pieniądze.

Przy zakupie Bitcoinów ważne jest, aby prawidłowo zaplanować inwestycję. Zbyt wiele osób popełnia błąd, kupując Bitcoiny na szczycie, a następnie tracąc dużo pieniędzy. Czy chcesz wiedzieć, jak kupować Bitcoiny w odpowiednim czasie? W takim razie przeczytaj ten artykuł.

Opcja 2: Samodzielne wydobywanie Bitcoinów

Możesz także zdecydować się na samodzielne wydobywanie Bitcoinów. Podczas wydobywania próbujesz znaleźć nowe Bitcoiny, weryfikując transakcje. Transakcje te znajdują się w cyfrowym pudełku z zamkiem. Osoba (lub komputer), która jako pierwsza złamie kod, otrzymuje w nagrodę Bitcoiny.

Istnieje specjalne oprogramowanie, które można wykorzystać do wydobywania Bitcoinów. Nie jest to jednak łatwe zadanie: znalezienie prawidłowego klucza wymaga wielu miliardów prób. Pomimo tego wyzwania, nagrody są wydawane co 10 minut.

Niestety, inwestycje potrzebne do wydobycia Bitcoinów gwałtownie wzrosły. W przeszłości nadal można było wydobywać Bitcoiny za pomocą komputera, ale obecnie potrzebny jest sprzęt, który kosztuje ponad 10 000 USD. Dodatkowo, podczas procesu wydobywania zużywa się dużo energii, co oznacza, że działalność ta ma miejsce tylko w obszarach, w których energia elektryczna jest stosunkowo tania.

Możesz jednak dołączyć do puli wydobywczej: wraz z tysiącami innych użytkowników łączysz moc komputera i otrzymujesz część nagrody w zależności od mocy komputera, którą sam wnosisz.

Opcja 3: Otrzymywanie Bitcoinów jako płatności

Innym sposobem na zdobycie Bitcoinów jest otrzymanie ich jako zapłaty. Gdy wykonujesz zadania takie jak tłumaczenia online, możesz poprosić o zapłatę w Bitcoinach. W końcu Bitcoin jest walutą online i jest również dobrą metodą płatności.

Opcja 4: Polecanie innych osób

Możesz również otrzymywać Bitcoiny, polecając innym osobom brokera kryptowalutowego. Pozwala to zarabiać Bitcoiny za darmo i bez ryzyka. W Bitvavo, gdy otworzysz konto, otrzymasz 15% prowizji zarobionych przez brokera.

Użyj poniższego przycisku, aby otworzyć konto w Bitvavo i zacząć zarabiać:

Opcja 5: Czy możesz otrzymać Bitcoiny za darmo?

Był czas, kiedy można było łatwo uzyskać darmowe Bitcoiny. Na przykład, jedna strona internetowa rozdawała darmowe Bitcoiny za rozwiązanie zagadek captcha. Niestety, te czasy już minęły i jeśli chcesz teraz otrzymać darmowe Bitcoiny, musisz mieć dużo szczęścia. Być może mógłbyś poszukać konkursu. Na przykład jakiś czas temu holenderska stacja radiowa rozdała darmowe Bitcoiny zwycięzcy gry radiowej.

Często zadawane pytania

Był czas, kiedy można było łatwo uzyskać darmowe Bitcoiny. Na przykład, jedna strona internetowa rozdawała darmowe Bitcoiny za rozwiązanie zagadek captcha. Niestety, te czasy już minęły i jeśli chcesz teraz otrzymać darmowe Bitcoiny, musisz mieć dużo szczęścia. Być może mógłbyś poszukać konkursu. Na przykład jakiś czas temu holenderska stacja radiowa rozdała darmowe Bitcoiny zwycięzcy gry radiowej.

Istnieje kilka sposobów na zdobycie Bitcoinów, ale najbardziej oczywistym jest kupienie ich od brokera kryptowalut. Wydobywanie Bitcoinów stało się drogie, a szansa na zdobycie ich za darmo jest niewielka.

To zależy wyłącznie od Ciebie! Istnieją różne strategie, które można zastosować do inwestycji w Bitcoiny. Niektórzy wolą trzymać je tak długo, jak to możliwe, podczas gdy inni aktywnie nimi handlują. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się o różnych metodach, których możesz użyć, aby zdecydować, kiedy sprzedać swoje Bitcoiny.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *