Ranking brokerów: kto wiedzie prym wśród brokerów?

Rozglądasz się za brokerem, skrojonym na miarę twoich potrzeb? Z całą pewnością, po zapoznaniu się z naszym rankingiem, odnajdziesz odpowiedniego brokera w okamgnieniu. Przeczytaj obszerną recenzję i otwórz bezpłatne konto demo. Zobacz nasz ranking brokerów i dowiedz się, który z nich będzie twoim strzałem w dziesiątkę.

Najlepsi brokerzy przy zakupie akcji

Interesują Cię długoterminowe inwestycje? Pragniesz nabywać akcje lub udziały w funduszach inwestycyjnych? Poniżej znajdziesz brokerów, którzy najlepiej sprawdzają się przy inwestycjach długoterminowych:

eToro logoeToro: interesuje Cię inwestowanie bez ponoszenia kosztów transakcji? Na platformie eToro to absolutny standard! eToro pozwala inwestować bez żadnych ukrytych kosztów w niemalże każdym przypadku!

Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty.Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty.

DEGIRO logo

To jeden z najtańszych brokerów, działających w Europie. Tutaj możesz handlować po niespotykanie niskich stawkach. Broker Degiro regularnie zdobywa nagrody.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem: możesz stracić pieniądze.

Którzy brokerzy sprawdzają się w przypadku aktywnego handlu udziałami?

Przedstawiamy platformy brokerskie, które naszym skromnym zdaniem najlepiej sprawdzają się w przypadku aktywnie handlujących. Ich oferty pozwalają na handel akcjami CFD, towarami oraz walutami na rynku Forex, co jest szalenie istotne przy krótkoterminowych spekulacjach. Przekonaj się na własnej skórze, jakie możliwości oferuje dana platforma, zakładając bezpłatne konto demonstracyjne.

Plus500 logo
Plus500: Plus500 opiera się na intuicyjnym i przyjaznym użytkownikowi oprogramowaniu. Wszystkie możliwości platformy wypróbujesz całkowicie za darmo w ramach konta demo z wirtualnym kapitałem w wysokości 40 000 USD.
80% inwestorów detalicznych, posiadających konta u tego dostawcy usług, ponosi stratę inwestując poprzez kontrakty CFD. Powinieneś dokładnie przemyśleć, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.80% inwestorów detalicznych, posiadających konta u tego dostawcy usług, ponosi stratę inwestując poprzez kontrakty CFD. Powinieneś dokładnie przemyśleć, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

ZuluTrade logo

Zulutrade: Być może wolisz dokonywać transakcji w systemie automatycznym? Zulutrade pozwala na śledzenie efektywnych traderów i kopiowanie ich działań. Korzystając z Zulutrade, możesz handlować bez większego wysiłku.

Ranking brokerów dla spekulacji aktywnej

W niniejszej sekcji znajdziesz więcej informacji na temat różnych brokerów, oferujących aktywny handel na rynkach za pomocą kontraktów CFD.

Platforma Plus500: ciekawy broker do handlowania

Plus500 jest popularnym brokerem online – i są ku temu powody! Platforma Plus500 opiera się na intuicyjnym oprogramowaniu, z którego można korzystać zarówno w trybie online, jak i offline. Plus500 pozwala otwierać pozycje na rosnące i spadające kursy wymiany walut. Jeśli chcesz poćwiczyć bez narażania się na koszty, skorzystaj z ich bezpłatnego, nieograniczonego konta demonstracyjnego. Mądrze będzie wykorzystać tę możliwość, zanim zaczniesz używać prawdziwych pieniędzy.

Dlaczego Plus500? Przyjazne i wygodne w obsłudze oprogramowanie  szeroki wybór papierów wartościowych. Dzięki Plus500 otrzymasz darmowe konto demo z wirtualnym kapitałem 40 000 USD.

Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu demonstracyjnemu platformy Plus500 wypróbujesz przeróżne funkcje handlowe. Załóż konto już teraz >>> Pamiętaj, że 80% detalicznych kont CFD traci swoje pieniądze.

Plus500 oprogramowanie derywaty

Oprogramowanie brokera Plus500.
Przykładowa wartość cen

 

Markets.com: handluj jak profesjonalista

Coś, co zdecydowanie wyróżnia Markets.com to dostęp do wszelkiej maści złożonych narzędzi analitycznych, które korzystnie wpłyną na twoje osiągi. Kolejną z zalet Markets.com jest szeroki wybór zbywalnych akcji CFD.

Markets.com oferuje szeroką gamę pakietów oprogramowania, a także dostęp do darmowego konta demonstracyjnego. Załóż bezpłatne konto demo >>>

Dlaczego Markets.com?       Zaawansowane narzędzia analityczne    Profesjonalne wsparcie    Darmowe konto demonstracyjne    Bogata oferta opcji handlowych.

rynki makler webtrader

ZuluTrade: handluj automatycznie

Usługi ZuluTrade nie kolidują z innymi platformami brokerskimi, takimi jak Plus500, czy eToro. Podobnie jak w przypadku eToro, tak i tutaj, trader może śledzić poczynania innych inwestorów i automatycznie otwierać skopiowane pozycje. Pamiętaj, warto porównać operacje przeprowadzane przez różnych inwestorów, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki!

ZuluTrade dostarcza całe mnóstwo różnorodnych informacji, na których podstawie porównasz poczynania obserwowanych inwestorów. Przekonaj się sam, jak działa zautomatyzowany handel, zakładając konto demonstracyjne. Takie konto demo stwarza środowisko wolne od ryzyka, w którym bezstresowo sprawdzisz, na co Cię stać.  Załóż całkowicie bezpieczne konto (demo) już teraz >>

Dlaczego ZuluTrade?  Handel zautomatyzowany    Ranking traderów    darmowe konto demonstracyjne     interfejs przyjazny użytkownikowi

Ranking brokerów: jak wybrać brokera skrojonego na miarę własnych potrzeb

Wybór odpowiedniego brokera powinien uwzględniać twoje osobiste potrzeby. Niemniej jednak istnieją pewne kwestie, które zawsze warto wziąć pod uwagę, szukając swojej biznesowej „drugiej połówki”. Z reguły brokerzy znacznie różnią się od siebie w kwestiach, takich jak łatwość obsługi interfejsu, prowizje, czy funkcjonalność. Mając na względzie swoje własne dobro, zanim zapadnie klamka, warto rozważyć w sercu aspekty, które widziałbyś u swojego potencjalnego brokera.

Kiedy już wszystko stanie się jasne i wyłonisz hierarchię swoich wartości, radzimy sporządzić tabelkę porównawczą. Uporządkuj swoje spostrzeżenia według stopnia ważności, przyjrzyj się różnym funkcjom oferowanym przez brokerów i znajdź platformę, która jest dla Ciebie najodpowiedniejsza.

Po czym poznać dobrego brokera?

  • Opłaty: Czy usługi danego brokera są przystępne cenowo? Upewnij się, czy otrzymasz zwrot z inwestycji!
  • Możliwości: czy broker zapewnia dostateczne metody analizy, odpowiednie dla twojego stylu inwestowania?
  • Zakres oferty: czy oferta brokera obejmuje wystarczająco szeroki zakres papierów wartościowych w porównaniu do konkurencji?
  • Intuicyjna obsługa: czy oprogramowanie jest łatwe w użyciu?
  • Wsparcie: czy możesz skontaktować się z brokerem w celu otrzymania pomocy?

Koniec końców, najlepiej jest wypróbować co najmniej kilku brokerów. Utwórz bezpłatne konta demonstracyjne na różnych platformach i sprawdź, gdzie czujesz się jak ryba w wodzie!

Porównuj brokerów na podstawie oferowanych funkcji

Jeśli szukasz maklera giełdowego, wybitnego w określonej dziedzinie, to sprawdź niniejszą specjalną listę kontrolną. Stworzyliśmy listę najlepszych brokerów dla każdego z poszczególnych obszarów.

Gdzie inwestować z niskimi opłatami?

Jeśli chcesz inwestować z głową, warto odnaleźć brokera, który nie pobiera drakońskich opłat. W przypadku aktywnego handlu rozsądnym wyborem będzie Plus500 lub eToro. Niemniej jednak przy bezpośrednim zakupie akcji szala przechyla się na korzyść eToro.

“Chcę korzystać z oprogramowania przyjaznego użytkownikowi”

Jeśli przykładasz wagę do oprogramowania intuicyjnego i przyjaznego dla użytkownika, to potencjalny broker powinien spełniać związane z tym wymogi. W przypadku handlu aktywnego platforma Plus500 będzie strzałem w dziesiątkę, a z kolei przy bezpośrednim zakupie akcji radzimy skorzystać z eToro.

“Wymagam obsługi klienta na wysokim poziomie”

Jeśli liczy się dla Ciebie bezpośredni kontakt na żywo z obsługą klienta, nie pożałujesz, decydując się na platformę DEGIRO. Z drugiej strony, gdy live czat zaspokaja twoje potrzeby, to zarówno Plus500, jak i eToro sprostają twoim oczekiwaniom.

“Chcę, żeby oprogramowanie było profesjonalne”

Jeśli jesteś typem analityka, będziesz potrzebować dostępu do kompleksowego oprogramowania. Handlując aktywnie, warto wziąć pod uwagę platformę Plus500, której oprogramowanie jest w stanie zaspokoić potrzeby większości potencjalnych traderów. Niemniej jednak w przypadku inwestycji długoterminowych software eToro wysuwa się na pierwszy plan.

Autor

admin Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.