Jak kupić akcje Signify (2024) – inwestowanie w akcje Signify

Signify był kiedyś częścią Philipsa i produkuje oświetlenie. Czy rozważasz inwestycję w akcje Signify? W tym artykule omówimy, gdzie i jak można inwestować w akcje Signify. Na tej stronie można również znaleźć aktualny kurs akcji Signify.

Jak kupić akcje Signify?

Jeśli chcesz kupić akcje Signify, najpierw zbadaj przyszłe plany firmy, aby określić, po jakiej cenie najlepiej byłoby kupić akcje. W poniższej tabeli możesz zobaczyć, gdzie możesz zainwestować w akcje Signify:

BrokerInformacjeRecenzja
Freedom Finance akcjeInwestuj w akcje, fundusze ETF i opcje amerykańskie i zarabiaj do 8,7% na swoim depozycie z opcją codziennego naliczania.
eToro akcjeKupuj Signify bez żadnych prowizji. Twój kapitał może być zagrożony. Dodatkowe opłaty mogą obowiązywać.
DEGIRO akcjeInwestuj w Signify przy niskich opłatach i korzystaj z innowacyjnej platformy

Jaki jest obecny kurs akcji Signify?

Jesteś ciekawy aktualnej ceny akcji Signify? Poniższy wykres pokazuje, jak zachowują się akcje Signify. Ponadto możesz rozpocząć handel akcjami Signify bezpośrednio za pomocą przycisków kupna i sprzedaży.

Dane spółki Signify

Poniżej znajdują się kluczowe informacje o firmie Signify.

Ceny akcji Signify z ostatnich 5 dni

W poniższej tabeli można zobaczyć ceny akcji Signify z ostatnich 5 dni:

Jakie są zalety inwestowania w akcje Signify?

 • Silna marka: Signify, dawniej część firmy Philips, jest znana z wysokiej jakości oświetlenia.
 • Zrównoważony rozwój: Signify zamierza stać się częścią gospodarki o obiegu zamkniętym do 2025 r., co może przyciągnąć świadomych ekologicznie inwestorów.
 • Dywersyfikacja: Signify produkuje nie tylko oświetlenie LED, ale także inteligentne systemy oświetleniowe, co zmniejsza zależność od jednego produktu.

Jakie ryzyko wiąże się z inwestowaniem w akcje Signify?

 • Zależność od budownictwa: Sprzedaż Signify jest silnie uzależniona od branży budowlanej. Gdy gospodarka spada i inicjowanych jest mniej nowych projektów, wyniki mogą ucierpieć.
 • Konkurencja: Signify konkuruje o udział w rynku z takimi firmami jak OSRAM i GE Lighting.
 • Wahania rynkowe: Gdy gospodarka radzi sobie słabo, może to mieć wpływ na wyniki Signify.

Kim są najwięksi konkurenci Signify?

 • OSRAM
 • GE Lighting
 • Cree

Jak kupić akcje Signify?

 1. Po pierwsze, utwórz konto u wiarygodnego brokera online
 2. Aktywuj swój rachunek inwestycyjny i zdeponuj wystarczające środki
 3. Wyszukaj symbol giełdowy LIGHT na platformie
 4. Wprowadź kwotę, którą chcesz zainwestować
 5. Kliknij kup, aby nabyć akcje Signify

Na temat spółki Signify

Signify to holenderski producent źródeł światła na rynek konsumencki i profesjonalny. Firma była części Philips, ale stała się niezależna w 2018 roku.

Signify produkuje żarówki, żarówki halogenowe, lampy fluorescencyjne, lampy HID i lampy LED. Ponadto firma sprzedaje stateczniki, oprawy i inne komponenty elektroniczne. Signify działa w 180 krajach, a jej główna siedziba nadal znajduje się w Eindhoven.

Kup akcje Signify

Signify wchodzi na giełdę

W maju 2015 roku, po uzyskaniu zgody akcjonariuszy, Philips Lighting stał się odrębną jednostką biznesową. Nie było możliwe sprzedanie tej oddzielnej jednostki biznesowej firmom private equity po pożądanej cenie. Dlatego Philips zdecydował się wprowadzić Philips Lighting na giełdę w maju 2016 roku.

Akcje Signify są częścią indeksu AMX.

Przejęcia dokonane przez Signify

Spółka Westinghouse Company

W 1981 roku Philips przejął dział oświetlenia amerykańskiej firmy Westinghouse Company. Lampy LED zaczęły zdobywać popularność pod koniec XX wieku. W 1999 roku Philips Lighting i Agilent Technologies utworzyły spółkę joint venture zajmującą się rozwojem i sprzedażą diod LED.

Przejęcie Massive & Genlyte Group

Poprzez przejęcie firm Massive w 2006 roku i Genlyte Group w 2007 roku, Philips chciał wzmocnić swoją pozycję na rynku lamp LED.

Cooper Lighting Solutions

W październiku 2019 r. Signify zdecydowała się przejąć amerykańską firmę Cooper Lighting Solutions za około 1,3 mld euro. Przejęcie to wzmacnia pozycję Signify na rynku profesjonalnym w Ameryce Północnej.

Czy uważasz, że tego typu przejęcia przyczyniają się do poprawy wyników finansowych Signify? Jeśli tak, to inwestycja w Signify poprzez zakup jej akcji może być atrakcyjna.

Czy powinieneś kupić akcje Signify?

Coraz więcej inwestorów zastanawia się, czy warto inwestować w akcje Signify. Ostatecznie jest to osobisty wybór: porównując akcje z konkurencyjnymi spółkami, można określić, czy firma osiąga dobre wyniki. Następnie można kupić akcje Signify bezpośrednio u wiarygodnego brokera. Nigdy jednak nie zapominaj, że inwestowanie w akcje Signify wiąże się z ryzykiem, więc inwestuj tylko pieniądze, na których utratę możesz sobie pozwolić.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *