Jak kupić akcje 7-eleven (2024)? – inwestowanie w 7-eleven

Chcesz zainwestować w znaną sieć detaliczną 7-Eleven? W takim razie musisz kupić akcje Seven & i Holdings Co . Ale w jaki sposób można zainwestować w akcje 7-Eleven i jaka jest aktualna cena akcji spółki 7-Eleven?

Jak kupić akcje 7-Eleven?

Jeśli chcesz zainwestować w 7-Eleven na dłuższą metę, możesz kupić akcje Seven & i Holdings Co. Poniżej znajduje się przegląd brokerów, u których można kupić akcje Seven & i Holdings Co.

BrokerInformacjeRecenzja
Freedom Finance akcjeInwestuj w akcje, fundusze ETF i opcje amerykańskie i zarabiaj do 8,7% na swoim depozycie z opcją codziennego naliczania.
eToro akcjeKupuj 7-Eleven bez żadnych prowizji. Twój kapitał może być zagrożony. Dodatkowe opłaty mogą obowiązywać.
DEGIRO akcjeInwestuj w 7-Eleven przy niskich opłatach i korzystaj z innowacyjnej platformy

Jaka jest aktualna cena akcji 7-Eleven?

Czy jesteś ciekawy aktualnej ceny akcji 7-Eleven? Na poniższym wykresie możesz natychmiast zobaczyć, jak zachowują się akcje 7-Eleven. Co więcej, dzięki przyciskom kupna i sprzedaży możesz natychmiast rozpocząć handel akcjami 7-Eleven.

Dane spółki 7-Eleven

Poniżej znajdują się najważniejsze dane korporacyjne 7-Eleven.

Ceny akcji 7-Eleven w ciągu ostatnich 5 dni

W poniższej tabeli można zobaczyć ceny akcji 7-Eleven z ostatnich 5 dni:

Dlaczego zakup akcji 7-Eleven może być interesując

 • Globalna obecność: 7-Eleven działa w 18 krajach, co pozwala firmie generować przychody na różnych rynkach.
 • Lider rynku: 7-Eleven jest liderem na rynku sklepów typu convenience, co daje firmie dużą kontrolę nad cenami sprzedawanych produktów.
 • Model franczyzowy: działając jako przedsiębiorstwo franczyzowe, 7-Eleven może w jak największym stopniu outsourcować swoje ryzyko.
 • Dywersyfikacja: 7-Eleven sprzedaje szeroką gamę produktów, dzięki czemu jest mniej zależna od jednego konkretnego dostawcy.

Oto największe ryzyka związane z inwestowaniem w akcje 7-Eleven

 • Zależność: 7-Eleven jest zależne od konkretnego modelu biznesowego.
 • Reputacja: Marka 7-Eleven ucierpiała w przeszłości z powodu problemów z płacami i wykorzystywaniem pracowników.
 • Konkurencja: 7-Eleven zmaga się z silną konkurencją ze strony takich firm jak Amazon i Walmart.

Jacy są najwięksi konkurenci 7-Eleven?

 • FamilyMart
 • Lawson
 • Circle K
 • Tesco Express
 • Carrefour Express

Jak inwestować w akcje 7-Eleven?

 1. Najpierw sprawdź, czy warto kupić akcje 7-Eleven.
 2. Następnie otwórz rachunek inwestycyjny u maklera giełdowego.
 3. Wpłać na rachunek inwestycyjny środki wystarczające na inwestycję.
 4. Wybierz akcje 7-Eleven i wprowadź kwotę, którą chcesz zainwestować.
 5. Następnie naciśnij przycisk kup, aby wysłać zlecenie na giełdę.
 6. egularnie oceniaj, czy Twoja inwestycja nadal Ci odpowiada.

O firmie 7-Eleven

7-Eleven jest największą siecią sklepów detalicznych na świecie. Kraje, w których działają sklepy 7-Eleven to Stany Zjednoczone, Japonia, Australia, Kanada, Korea Południowa, Malezja, Singapur, Chiny i kraje skandynawskie.

Sieć detaliczna rozpoczęła działalność w sklepie w Dallas pod nazwą Speedee-Mart. Sklep sprzedawał mleko, lody i jajka. Nazwa sklepu została zmieniona na 7-Eleven w 1946 roku, aby wskazać czas otwarcia sklepu. Sklep był otwarty od 7:00 do 23:00. W tamtych czasach ważne było informowanie klientów o godzinach otwarcia, ponieważ były one nietypowe jak na tamte czasy.

Dziś, pomimo nazwy, lokalizacje 7-Eleven są prawie zawsze otwarte 24/7. To sprawia, że jest to idealna sieć do szybkiego zrobienia zakupów spożywczych po imprezie.

7 eleven

Żywność i inne produkty

Sklepy 7-Eleven są bardzo popularne wśród turystów w Azji. Nie jest to zaskakujące: sklepy te oferują szeroką gamę zachodnich produktów. Można w nich znaleźć napoje bezalkoholowe, kawę, kanapki, artykuły higieny osobistej, papierosy i praktyczne przedmioty, takie jak kable do ładowania i uniwersalne adaptery. Często sklep 7-Eleven posiada również bankomat, umożliwiający wypłatę gotówki za pomocą karty debetowej.

Wyjaśnienie popularności sklepów 7-Eleven

Sklepy 7-Eleven mają wielu fanów, ponieważ można w nich szybko znaleźć to, czego się potrzebuje. Dzieje się tak, ponieważ wszystkie sklepy 7-Eleven są zaprojektowane w ten sam sposób, a asortyment jest dobrze przemyślany.

Lider rynku w Tajlandii

Jeśli chodzi o sklepy typu convenience, 7-Eleven jest liderem rynku w Azji. W Tajlandii działa nie mniej niż 11 000 oddziałów tej sieci detalicznej, które są otwarte 24 godziny na dobę.

Czy warto kupować akcje 7-Eleven?

Można się zastanawiać, czy warto kupować akcje 7-Eleven po debiucie giełdowym. Marka zbudowała silną pozycję w wielu krajach azjatyckich, co może uczynić ją interesującą inwestycją.

Ważne jest jednak, aby śledzić wyniki finansowe spółki. Pozwala to określić, czy rozsądnie jest teraz kupować akcje 7-Eleven. Ponadto kupuj akcje 7-Eleven tylko wtedy, gdy pasują do Twojego profilu ryzyka.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *