Opinie na temat brokera eToro: zalety i wady

eToro to nowoczesny serwis brokerski, umożliwiający dokonywanie inwestycji w akcje na wiele różnych sposobów. Platforma eToro jest miejscem, w którym nabędziesz akcje, nie płacąc prowizji, co więcej, będziesz mógł nimi handlować za pomocą kontraktów CFD. Zastanawiasz się, czy eToro jest wiarygodnym brokerem? Niniejsza obszerna opinie powstała na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń związanych z użytkowaniem platformy eToro.
Ogólny przegląd wniosków

Podsumowanie opinii eToro

eToro to broker, który rozkłada przed tobą szeroki wachlarz możliwości: bezprowizyjne nabywanie akcji oraz aktywny handel poprzez kontrakty CFD. Oprogramowanie platformy jest łatwe w obsłudze i pozwala śledzić poczynania innych inwestorów. eToro to strzał w dziesiątkę dla inwestorów, poszukujących kompleksowej, społecznej platformy brokerskiej, umożliwiającej obrót wszelkiego rodzaju papierami wartościowymi.

Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty.Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty.

W skrócie: zalety

 • Brak kosztów stałych przy zakupie akcji
 • Profesjonalne i zarazem łatwe w obsłudze oprogramowanie
 • Możliwość śledzenia poczynań pozostałych inwestorów
 • Rzetelna platforma, działająca w zgodzie z literą prawa

W skrócie: wady

 • Rachunki operacyjne są prowadzone wyłącznie w Dolarach amerykańskich
 • Opłata przy realizacji wypłaty środków

Jakie możliwości inwestycyjne są dostępne w ramach platformy eToro?

Na platformie eToro możemy inwestować na dwa różne sposoby. Obie metody omówimy w niniejszym, pełnym przeglądzie platformy.

Akcje tradycyjne oraz nabywanie kryptowalut

Między innymi, eToro może być wykorzystywane do fizycznego nabywania akcji oraz kryptowalut. W tej sytuacji nie korzystasz z dźwigni finansowej, tak więc stajesz się faktycznym właścicielem nabytych aktywów. Brak konieczności opłacania prowizji z tytułu zakupu to jedna z największych zalet tego rodzaju inwestycji, która zdecydowanie wyróżnia eToro na tle innych platform brokerskich.

inwestowanie na eToro

Aktywny handel na przykładzie akcji

Masz do dyspozycji opcję aktywnego handlu akcjami lub kryptowalutami. Aktywny handel pozwala inwestować zarówno przy wzrostach, jak i spadkach kursu danej akcji. Otwierając pozycje krótkie, możesz spekulować i zarabiać pieniądze na spadających cenach akcji, a co za tym idzie, spodziewając się złych wieści, będziesz w stanie zająć korzystną pozycję.

Co więcej, zawsze możesz skorzystać z dźwigni finansowej. Używając dźwigni, nie inwestujesz bezpośrednio w akcje, tylko w kontrakty CFD odnoszące się do nich. Dźwignia finansowa pozwala na zwiększenie zysków, niemniej jednak również potrafi zadziałać w drugą stronę, generując dodatkowe straty. Przy tradycyjnym modelu handlowym wzrost kursu o 1 EUR da Ci zysk w wysokości 1 EUR. Aczkolwiek stosując dźwignię 5:1, zyskasz 5 EUR za każdy wzrost o 1 EUR. Jak wspomnieliśmy wcześniej, dźwignia może zagrać na twoją niekorzyść, tak więc w razie spadku ceny twoje straty staną się bardziej dotkliwe. Ta metoda inwestycyjna jest bardziej odpowiednia dla spekulanta, pragnącego zwojować rynek.

Platforma eToro pozwala na korzystanie z obu modeli inwestycyjnych w ramach jednego rachunku operacyjnego, co jest cechą unikalną, która przyciąga całe rzesze inwestorów. W dowolnym momencie możesz wybrać pomiędzy zakupem akcji na dłuższy czas a aktywną spekulację. Jest to bez wątpienia jedna z głównych zalet eToro, podkreślana w naszej opinii!

Otwieranie rachunku

Założenie konta na eToro to bułka z masłem: w pierwszej kolejności będziesz musiał podać tylko kilka podstawowych informacji, a następnie zyskasz dostęp do konta demonstracyjnego, które umożliwi Ci wypróbowanie wszystkich funkcji platformy. Konto demo doskonale symuluje rzeczywiste transakcje kupna i sprzedaży akcji. Wyniki, które uzyskasz, są jak najbardziej prawdziwe, z tą tylko drobną różnicą, że w tym przypadku nie inwestujesz jeszcze prawdziwych pieniędzy.

eToro założenie konta

Czy chciałbyś zainwestować prawdziwe pieniądze? Jeśli tak, to najwyższy czas przejść na prawdziwe konto.

Deponowanie środków na eToro

Zanim przejdziesz do handlu przy użyciu prawdziwych pieniędzy na eToro, wpierw musisz przesłać kilka dodatkowych informacji. Każdy wiarygodny broker będzie wymagał od Ciebie potwierdzenia tożsamości. Jest to krok niezbędny dla zachowania zasad i przepisów, który między innymi zapobiega wykorzystywaniu konta do prania brudnych pieniędzy.

Test wiedzy eToro

Ponadto, eToro zada Ci kilka prostych pytań, aby określić poziom twojej wiedzy na temat różnych produktów inwestycyjnych. Niezwłocznie po zatwierdzeniu konta będziesz mógł dokonać swojej pierwszej wpłaty. W eToro najmniejsza wpłata wynosi minimum 50 USD. Ten próg depozytu daje możliwość obrotu małymi kwotami. W ramach platformy eToro możliwe jest dokonywanie wpłat za pomocą wszystkich znanych metod płatności: PayPal, przelew bankowy oraz karty kredytowe.

Oprogramowanie eToro

Opis oprogramowania dostępnego na platformie brokera to jedna najważniejszych sekcji każdej profesjonalnej recenzji. To szalenie istotne, ponieważ wielu użytkowników przykłada do tego szczególną wagę. Oczywiście, dołożyliśmy wszelkich starań, aby przetestować wzdłuż i wszerz wszelkie możliwości platformy. Zapoznając się z naszą opinią, dowiesz się, czy inwestowanie za pośrednictwem eToro jest dla Ciebie.

Oprogramowanie przyjazne użytkownikowi

Oprogramowanie eToro jest niezwykle proste w obsłudze. Gołym okiem widać, że twórcy eToro dali z siebie wszystko, aby stworzyć środowisko, które przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi. Dzięki funkcji wyszukiwania z łatwością odnajdziesz wszystkie interesujące Cię aktywa. Intuicyjny i zarazem przejrzysty interfejs daje inwestorom swobodę poruszania, nie pozostawiając żadnych wątpliwości co do potencjalnych inwestycji.

Otwieranie pozycji jest równie proste. Wystarczy znaleźć akcję, która Cię interesuje, następnie klikasz przycisk „kup”, aby twoja pozycja została otwarta w okamgnieniu. Reasumując, oprogramowanie eToro wypada bardzo dobrze! Jest przejrzyste, proste w użyciu oraz intuicyjne, dzięki czemu przypadnie do gustu każdemu!

inwestowanie z eToro

Sieć społecznościowa: „społeczna platforma handlowa”

Kolejną bardzo ciekawą funkcją, z którą nigdy wcześniej nie mieliśmy styczności, jest możliwość handlu społecznego. Pod tym kątem, oprogramowanie eToro przypomina trochę Facebooka. Możesz rozpocząć dyskusję na dowolny temat. Przykładowo, rozważasz inwestycję w akcję i szukasz pomocy. Zobaczysz, jak wiele osób podzieli się z tobą swoją opinią na dany temat. Dzięki temu zyskasz wartościowe informacje zwrotne, które mogą okazać się na wagę złota.

eToro społeczność

Copytrader (Kopiowanie działań innych inwestorów)

Nie wszyscy mamy takie samo doświadczenie i wiedzę na temat inwestycji. Niektórzy po prostu nie mają wystarczająco dużo czasu na podejmowanie właściwych decyzji inwestycyjnych. To właśnie z myślą o takich osobach opracowano funkcję copytrader. Jest to unikalna cecha, której próżno szukać na innych platformach brokerskich. Wystarczy kliknąć jeden przycisk, aby móc śledzić poczynania innego inwestora. Następnie wszystkie jego pozycje zostaną automatycznie skopiowane na Twoje konto.

Platforma eToro pozwala na wgląd we wszystkie informacje i osiągi inwestora, którego śledzisz. Przykładowo, możesz sprawdzić, ile zarobił w określonym czasie. Co więcej, zapoznasz się tutaj z oceną ryzyka danego inwestora, a w razie potrzeby, możesz również skontaktować się z nim bezpośrednio. Takie podejście doskonale wpisuje się w koncepcję handlu społecznego.

Istnieje wiele dodatkowych funkcji, zabezpieczających twoje konto. Na przykład, eToro pozwala na automatyczne zamknięcie pozycji, gdy inwestor, którego śledzisz, nagle zaczyna ponosić dotkliwe straty. To uchroni Cię przed roztrwonieniem znacznej ilości pieniędzy. Najpiękniejsze w funkcji copytrader jest to, że jest ona całkowicie darmowa. Mało tego, kiedy sam staniesz się już dobrym inwestorem, a inni traderzy zaczną kopiować twoje działania, otrzymasz dodatkowe wynagrodzenie za swoje starania.

eToro kopiowanie ludzi

CopyPortfolio

Poszerzanie zakresu inwestycji odgrywa kluczową rolę w handlu. Inteligentne rozłożenie inwestycji znacząco zmniejsza ryzyko. Dlatego platforma eToro pozwala na śledzenie portfeli. Przykładowo, portfel może składać się z koszyka akcji w danym sektorze lub z wielu inwestorów, podążających za określoną strategią.

CopyPortfolio to kolejna niezwykle przydatna funkcja eToro, umożliwiająca automatyzację inwestycji. Mocno wierzymy w filozofię „im więcej opcji dostępnych na platformie, tym lepiej” i z tego względu wystawiamy eToro ocenę celującą.

eToro kopiowanie ludzi

Wykresy oraz analiza techniczna

Kolejną mocną stroną platformy eToro są wykresy. Oprogramowanie pozwala w prosty sposób dodawać różne wskaźniki techniczne, ułatwiające podejmowanie decyzji inwestycyjnej. Pomyśl na przykład o poziomych wskaźnikach, które pomogą Ci określić idealny moment na dokonanie kupna lub sprzedaży akcji.

Wskażnik techniczny eToro

Podstawowe informacje

Baza danych serwisu eToro wywarła na nas piorunujące wrażenie. Platforma umożliwia wnikliwą weryfikację wszystkich podstawowych informacji na temat interesującej Cię spółki. Wiele spośród wspólnych transakcji odbywa się na podstawie pisemnej analizy. Bez problemu pozyskasz wszelkie istotne fakty i dane liczbowe. Co więcej, będziesz mógł zapoznać się zarówno z opinią ogólną, jak i subiektywnym zdaniem eToro na temat danej firmy. Ponadto, zyskasz dostęp do informacji dotyczących liczby osób, które kupiły lub sprzedały określone akcje. Wszystkie te podstawowe dane wspomogą twój proces podejmowania decyzji.

Koszty inwestycyjne na eToro

Wiadomo, każda firma musi zarabiać pieniądze, a eToro nie jest tutaj wyjątkiem. Zastanawiasz się, na czym zarabia eToro oraz, czy pobierane przez nich stawki mieszczą się w granicach rozsądku? W tym rozdziale naszej recenzji, poświęconej kosztom, dowiesz się wszystkiego na temat opłat związanych z inwestowaniem na eToro.

Koszty fizycznego zakupu udziałów

Fizyczny zakup akcji jest wolny od wszelkich prowizji. To wyjątkowa sytuacja, ponieważ większość brokerów pobiera stałe koszty od każdej transakcji. Zakup akcji bez prowizji może być zatem dość atrakcyjnym argumentem dla wielu osób, pragnących otworzyć pozycję, inwestując względnie niewielką ilość pieniędzy. Jest to strategia, która na ogół jest niemożliwa do zrealizowania u wielu tradycyjnych brokerów ze względu na koszty transakcji, pochłaniające dużą część zwrotu.

Jedyny koszt, który musisz ponieść to tzw. marża (z ang. spread) – jest to różnica pomiędzy ceną kupna i sprzedaży. Każdy broker pobiera taką opłatę i nie można tego uniknąć. Niemniej jednak wielkość spread może się różnić w zależności od usługodawcy. Z naszego doświadczenia wynika, że spread na eToro jest nieco wyższy w porównaniu do innych brokerów, aczkolwiek handel bez prowizji sprawia, że kupno akcji za pośrednictwem eToro jest bardziej opłacalne. Jednakże w przypadku inwestorów, obracających akcjami przy użyciu większego kapitału, inny broker okazać się lepszym wyborem.

Reasumując, ze względu na brak stałych opłat koszty zakupu akcji na eToro są niezwykle przystępne. To kolejny niezmiernie mocny i ważny argument naszej oceny platformy eToro.

Koszty handlu udziałami

Decydując się na skorzystanie z dźwigni finansowej podczas inwestowania lub otwierając pozycję krótką udziału, musisz liczyć się z dodatkowymi kosztami. W takiej sytuacji pożyczasz trochę pieniędzy od brokera. Zasada jest zbliżona do pożyczki, udzielanej przez bank, gdzie również pokrywasz koszty transakcji. eToro nalicza 0,09% od tego rodzaju operacji.

Ponadto, musisz wziąć pod uwagę koszty finansowania. Jeśli twoja pozycja pozostanie otwarta przez noc, zapłacisz od niej odsetki. Tego rodzaju koszty obliczamy, dzieląc stopę procentową przez 365. Na całe szczęście, z reguły całkowita kwota zapłaty za dzień mieści się w zasięgu portfela. Pamiętaj, inwestowanie z dźwignią finansową w dłuższej perspektywie ciągnie za sobą dotkliwe koszty. Zalecamy korzystanie z dźwigni tylko w przypadku inwestycji krótkoterminowych.

Koszty wymiany walut

Rachunki operacyjne eToro są prowadzone w dolarach i niestety nie ma możliwości otworzenia konta w innych walutach. Zarówno przy wypłacaniu, jak i wpłacaniu pieniędzy, eToro pobiera koszty wymiany walut na dolary. Opłaty te wynoszą 50 pips lub 0,0005 centów od jednostki obcej waluty. Przy wpłacie i ponownej wypłacie tej samej kwoty koszty wynoszą około jednego procenta.

W naszych oczach jest to bardzo słaby punkt tej platformy. Już na samym starcie tracisz pewną kwotę pieniędzy z powodu kosztów wymiany. Szkoda, równie dobrze można by było tego uniknąć.

Z drugiej strony, prowadzenie rachunku w USD może być dobrym rozwiązaniem, nawet jeśli dany kraj korzysta z innej waluty. To szalenie istotne w przypadku handlu akcjami amerykańskimi. W ten sposób unikniesz opłat związanych z wielokrotną wymianą dolarów na euro, a co za tym idzie, zaoszczędzisz sporą sumę pieniędzy, która może stać się twoim kapitałem dla przyszłych inwestycji. Jak widać, prowadzenie rachunku operacyjnego w dolarach potrafi zagrać na twoją korzyść. W zależności od rodzaju papierów wartościowych, w które zamierzasz inwestować, można to postrzegać, jako wadę lub zaletę.

Pozostałe koszty

Niestety, platforma eToro ma kolejną wadę, o której musimy wspomnieć – pobiera opłatę od wypłacanych środków. Biorąc pod uwagę, że zdecydowana większość brokerów nie stosuje takiej polityki, tym bardziej dziwi nas to. Bez względu na to, jaką kwotę wypłacasz, dodatkowa opłata zawsze wyniesie 5 USD. W przypadku inwestycji małej kwoty np. 50 dolarów to całkiem spory koszt. Liczymy na to, że w najbliższej przyszłości eToro zrezygnuje z pobierania tej opłaty.

Czy eToro jest wiarygodną platformą?

Omawiając brokera, nie sposób nie wspomnieć o jego wiarygodności. W tym rozdziale sprawdzimy, czy wpłata pieniędzy na konto eToro jest w pełni bezpieczna.

O firmie

eToro jest powszechnie znaną, dużą, izraelską firmą brokerską, której początki sięgają 2007 roku. Z jej usług korzystają klienci z całego świata, a obecnie liczba zarejestrowanych użytkowników przekracza 10 milionów. Warto wspomnieć, że jest to jeden z nielicznych brokerów, akceptujących klientów z Ameryki. Biorąc pod uwagę wielkość spółki oraz jej potencjał, można śmiało założyć, że eToro będzie towarzyszyć nam jeszcze przez długi czas.

Czy deponowanie pieniędzy na rachunku eToro jest bezpieczne?

Wpłacaliśmy pieniądze na konto eToro wiele razy i bazując na tym doświadczeniu, możemy śmiało stwierdzić, że jest to w pełni bezpieczne. Pieniądze klientów są umieszczane na oddzielnych rachunkach, dzięki czemu twoje środki pozostaną zabezpieczone nawet w przypadku bankructwa firmy. Co więcej, dzięki temu pracownicy eToro nie mają możliwości wykorzystania twoich pieniędzy do przeprowadzania nieautoryzowanych transakcji. Ponadto, przetestowaliśmy procedurę wypłaty środków, co do której nie mogliśmy żadnych zastrzeżeń. Wypłata pieniędzy z rachunku eToro przebiega bez zarzutu.

wypłacanie pieniędzy eToro

Wypłacanie pieniędzy na eToro odbywa się w okamgnieniu!

Wiarygodność eToro

Platforma eToro posiada wszystkie niezbędne licencje i pozwolenia, a jej działalność jest kontrolowana przez oficjalne organy nadzorujące. To kolejny dowód potwierdzający jej wiarygodność. Spółka eToro jest zarejestrowana na Cyprze, a pieczę nad nią sprawują instytucje CySEC oraz FCA. Te całkowicie nas przekonują, że eToro jest w 100% godny zaufania brokerem online.

Obsługa klienta eToro

eToro oferuje obsługę klienta na najwyższym poziomie poprzez czat na żywo. Możesz zadawać pytania w swoim języku ojczystym, co znacznie ułatwia i przyspiesza rozwiązywanie pieklących problemów. Zgłoszenie za pomocą ticket również wchodzi w grę, ale nie zalecamy takiej formy kontaktu, ponieważ wiąże się to z długim oczekiwaniem na odpowiedź. Obsługa klienta eToro jest niezawodna i elastyczna.

Na czym eToro zarabia pieniądze?

Pewni ludzie uważają, że eToro jest jednym wielkim oszustwem. Niedowiarki zachodzą w głowę, w jaki sposób broker czerpie zyski, skoro nie pobiera żadnych opłat od kupna akcji. Prawda jest taka, że eToro ma inne sposoby na zarobek. Przykładowo, weźmy pod uwagę inwestycje z wykorzystaniem dźwigni finansowej, gdzie eToro zarabia pieniądze dzięki kosztom finansowania. W tym rozdziale dowiesz się, z czego platforma eToro czerpie korzyści finansowe.

Podsumowanie: jak bardzo rzetelny jest ten broker?

Wszystko wskazuje na to, że eToro jest niezwykle wiarygodnym brokerem. Jedną rzecz możemy powiedzieć otwarcie – zdecydowanie nie jest to ani oszustwo, ani żaden złodziejski szwindel. To bezpieczne miejsce, którym ze spokojem ducha zdeponujesz pieniądze i rozpoczniesz przygodę z inwestycją.

Jakiego rodzaju inwestycje można przeprowadzać na platformie eToro?

eToro posiada bogatą ofertę możliwości inwestycyjnych w zakresie wszelkich aktywów. Między innymi, zainwestujesz tutaj w:

 • Setki międzynarodowych akcji
 • Dostępne towary takie, jak ropa naftowa oraz złoto
 • Różne fundusze indeksowe
 • Waluty, włączając w to euro i dolary
 • Kryptowaluty takie, jak Bitcoin oraz Ripple

eToro pozwala inwestować we wszelkiego rodzaju aktywa, co jest zdecydowanie bardzo mocną stroną tego serwisu. Raczej nie ma takiej możliwości, aby w ofercie zabrakło spółki, w którą pragniesz zainwestować.

Podręcznik eToro

Niniejszy, krótki podręcznik eToro wyczerpująco objaśnia metody sprzedaży i zakupu akcji. Zanim dojdzie do otwarcia pozycji, wpierw należy określić rodzaj aktywa, którym pragniesz obrócić. Z pomocą funkcji wyszukiwania z łatwością odnajdziesz papiery wartościowe, w które planujesz zainwestować. Wybierz aktywa, aby przejść do następnego ekranu:

zamówienia eToro

1. kupowanie lub sprzedawanie

Masz do wyboru dwie opcje obrotu papierem wartościowym: kupno lub sprzedaż. Kupując akcje, zapewne oczekujesz wzrostu ceny i osiągnięcia pozytywnego rezultatu. Analogicznie, kiedy sprzedajesz papier wartościowy, to spodziewasz się spadku ceny i osiągnięcia pozytywnego rezultatu, gdy rzeczywiście dojdzie do spadku.

2. kwota

Na tym etapie wskazujesz kwotę, którą chcesz poświęcić na zakup lub sprzedaż akcji. Określając sumę, która jest wyższa od salda twojego konta, korzystasz z dźwigni finansowej, a jeśli nie przekroczysz salda, to stajesz się rzeczywistym właścicielem aktywa bez użycia kontraktu CFD.

3. automatyczne zamykanie pozycji w celu ograniczenia strat (z ang. stop loss)

Automatyczne zamykanie pozycji w celu ograniczenia strat (z ang. stop loss) to ustalony przez Ciebie poziom ceny, określający moment, w którym automatycznie dojdzie do kupna lub sprzedaży papieru wartościowego. Zalecamy korzystanie z funkcji stop loss w każdym wypadku. Dzięki niej unikniesz straty całej kwoty inwestycji, wynikającej z niewłaściwych decyzji.

4. dźwignia finansowa

Na tym etapie możesz podjąć decyzję o zastosowaniu dźwigni finansowej. Ta opcja zmusza Cię do skorzystania z kontraktów CFD. Natomiast jeśli nie korzystasz z dźwigni finansowej, stajesz się fizycznym właścicielem udziału lub kryptowaluty.

5. handel lub zlecenie

W tym miejscu możesz podjąć decyzję o złożeniu zlecenia lub zdecydować się na handel bezpośredni. Zlecenie pozwala na automatyczne otwarcie pozycji po określonej cenie. To świetny sposób na zautomatyzowanie strategii inwestycyjnej, która zaoszczędzi Ci sporo czasu.

Klub eToro: lojalność się opłaca

Wpłacając znaczną sumę depozytu, zyskasz dostęp do wspaniałych bonusów. Klub eToro w pewnym sensie przypomina program lojalnościowy linii lotniczymi. Istnieje 5 poziomów nagradzania, gdzie pierwsze korzyści otrzymujesz po zdeponowaniu co najmniej 5000 USD. Korzyści i przywileje mogą się kumulować. Jeśli osiągniesz najwyższy poziom wynagradzania, zyskasz dostęp do ekskluzywnych imprez sportowych i galowych. Na niższych poziomach inwestorzy otrzymują znaczne zniżki na wymianę walut.

Ostrzeżenie o ryzyku inwestowania na platformie eToro

eToro pozwala inwestować w szeroką gamę różnych aktywów. Bez problemu wykupisz tutaj akcje i kryptowaluty. Możliwe jest również inwestowanie poprzez kontrakty CFD.

Kontrakty CFD są bardzo skomplikowane i ze względu na wykorzystanie dźwigni finansowej wiąże się z nimi spore ryzyko utraty pieniędzy. Na tej platformie 62% prywatnych inwestorów traci swoje środki z powodu handlu kontraktami CFD. Dołóż wszelkich starań, aby dogłębnie zapoznać się ze specyfiką kontraktów CFD i zastanów się dwa razy, czy jesteś w stanie pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Pamiętaj, zwroty z inwestycji, dokonanych w przeszłości, nie są gwarancją powodzenia dla przyszłych transakcji.

Kontakty CFD są niezwykle chwiejnym, nieregulowanym produktem inwestycyjnym, pozbawionym ochrony UE dla inwestorów.

Prosimy mieć na uwadze, że niniejsza treść została opublikowana tylko i wyłącznie w celach edukacyjnych i pod żadnym pozorem nie stanowi profesjonalnej porady inwestycyjnej.

Główne zalety eToro

 • Platforma społecznościowa oferuje dodatkowe, unikalne możliwości
 • eToro umożliwia inwestowanie w szeroki wybór udziałów
 • Bezpłatna możliwość kopiowania zachowań innych inwestorów
 • Oprogramowanie eToro jest niezwykle przyjazne dla użytkownika
 • eToro jest wiarygodną i regulowaną prawnie platformą
 • Szybka i bardzo pomocna obsługa klienta
 • Bezpłatny zakup akcji i kryptowalut

Kliknij tutaj, aby natychmiast założyc darmowe konto (demonstracyjne) >>

Autor

admin Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.