Jak kupić akcje iQIYI (2024): inwestowanie w iQIYI przewodnik

Czy chcesz zainwestować w akcje iQIYI ? Wykonaj kroki zawarte w tym artykule, aby kupić i sprzedać akcje iQIYI od razu! Znajdziesz tu również analizę słabych i mocnych stron iQIYI, a także możesz sprawdzić najnowsze dane dotyczące kursu akcji.

Jak kupić akcje iQIYI?

Aby zainwestować w akcje iQIYI, musisz mieć konto u wiarygodnego maklera. W poniższym przeglądzie możesz od razu zobaczyć, u których brokerów możesz kupić akcje iQIYI:

BrokerInformacjeRecenzja
Freedom Finance akcjeInwestuj w akcje, fundusze ETF i opcje amerykańskie i zarabiaj do 8,7% na swoim depozycie z opcją codziennego naliczania.
eToro akcjeKupuj iQIYI bez żadnych prowizji. Twój kapitał może być zagrożony. Dodatkowe opłaty mogą obowiązywać.
DEGIRO akcjeInwestuj w iQIYI przy niskich opłatach i korzystaj z innowacyjnej platformy

Akcje iQIYI są notowane na Nasdaq pod tickerem IQ. Dzięki temu możesz inwestować w akcje iQIYI nawet jako obcokrajowiec.

Jaka jest cena akcji firmy iQIYI?

Jesteś ciekawy jaki jest kurs akcji spółki iQIYI? Na poniższym wykresie możesz od razu zobaczyć, jak akcja zachowywała się w ostatnim okresie. Korzystając z przycisków, możesz od razu zacząć inwestować w spółkę.

Dane firmy iQIYI

Poniżej przedstawiamy główne dane firmy iQIYI.

Ceny giełdowe z ostatnich 5 dni

W poniższej tabeli można przeanalizować ceny akcji iQIYI z ostatnich 5 dni:

Jak zachowuje się kurs akcji iQIYI w [rok]?

Zastanawiasz się, jak zdaniem analityków zachowa się iQIYI w [roku] i później? Użyliśmy danych Alpha Vantage, aby połączyć prognozy analityków. Pamiętaj, że ta liczba jest tylko przewidywaniem dotyczącym wyników cen akcji iQIYI, nigdy nie ma żadnych gwarancji. Dlatego zawsze upewnij się, że robisz swoje badania!

Jakie są mocne strony akcji iQIYI?

  • Silna pozycja: iQIYI jest jedną z największych firm zajmujących się streamingiem online w Chinach, oferującą szeroki wybór filmów i programów telewizyjnych.
  • Wyniki finansowe: iQIYI ma silny bilans, a firma wciąż się rozwija.
  • Potencjał wzrostu poza Chinami: iQIYI planuje oferować swoje usługi również poza Chinami. Na przykład firma patrzy na Tajwan i Koreę Południową jako potencjalne rynki.
  • Wysokiej jakości treści: iQIYI posiada bogatą ofertę treści i coraz częściej produkuje własne filmy i seriale.

Jakie są zagrożenia związane z akcjami iQIYI?

  • Silna konkurencja: branża streamingu online jest konkurencyjna, główni konkurenci to Tencent i Alibaba. Firma będzie więc musiała nadal oferować unikalne treści, aby utrzymać swoją pozycję.
  • Ograniczony rynek: iQIYI działa głównie w Chinach, dlatego zmiany polityczne i gospodarcze w tym kraju mają duży wpływ na wyniki.
  • Zależność: iQIYI zależy od niektórych produktów w zakresie swoich unikalnych treści. Jeśli ci dostawcy przestaną udostępniać treści dla iQIYI, pozycja konkurencyjna firmy może się pogorszyć.
  • Regulacje: Chiny coraz częściej ustanawiają regulacje dotyczące streamingu online, co może ograniczyć potencjał wzrostu firmy.

Jak inwestować w akcje iQIYI?

W akcje iQIYI można inwestować u maklera. Makler to firma, która pozwala inwestorom indywidualnym kupować i sprzedawać akcje popularnych spółek.

Otwarcie konta u maklera giełdowego, w rzeczywistości działa tak samo jak otwarcie konta w banku. Często trzeba przesłać kopię paszportu i dowód adresu w celu weryfikacji konta.

Następnie możesz natychmiast otworzyć pozycję inwestycyjną w akcjach iQIYI. Aby to zrobić, wpisz kwotę, którą chcesz zainwestować i naciśnij przycisk kup, aby wysłać zlecenie na giełdę.

O firmie iQIYI

iQIYI to firma zajmująca się streamingiem online, założona w 2010 roku. Firma oferuje szeroki wybór filmów i programów telewizyjnych i jest bardzo popularna w Chinach.

Kup akcje iQIYI

Czy powinieneś kupić akcje iQIYI?

Inwestowanie w Chinach właściwie zawsze wiąże się z ryzykiem: ponieważ rząd ściśle interweniuje i ma dużą kontrolę nad firmami. Z drugiej strony w Chinach mieszka ponad miliard ludzi, a klasa średnia wciąż rośnie. Inwestycja w iQIYI może być zatem interesująca dla inwestorów, którzy mają wysoką tolerancję ryzyka.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *