Jak inwestować w akcje Bilibili (2024)? Analiza i cena akcji

Coraz więcej osób zastanawia się jak kupić akcje Bilibili . W tym artykule omawiam, czy mądrze jest kupować te akcje Bilibili.

Jak kupić akcje Bilibili?

Możesz kupić chińskie akcje takie jak Bilibili z maklerem online. W poniższym przeglądzie możesz od razu zobaczyć, u których brokerów możesz kupić akcje Bilibili:

BrokerInformacjeRecenzja
Freedom Finance akcjeInwestuj w akcje, fundusze ETF i opcje amerykańskie i zarabiaj do 8,7% na swoim depozycie z opcją codziennego naliczania.
eToro akcjeKupuj Bilibili bez żadnych prowizji. Twój kapitał może być zagrożony. Dodatkowe opłaty mogą obowiązywać.
DEGIRO akcjeInwestuj w Bilibili przy niskich opłatach i korzystaj z innowacyjnej platformy

Bilibili jest notowana na Nasdaq pod nazwą BILI oraz na SEHK jako 9626.

Jaka jest cena akcji Bilibili?

Jesteście ciekawi jaki jest kurs akcji Bilibili? Na poniższym wykresie możesz od razu zobaczyć jak akcja zachowywała się w minionym okresie. Korzystając z przycisków, możesz od razu zainwestować w spółkę.

Dane firmy Bilibili

Poniżej prezentujemy główne dane firmy Bilibili.

Ceny giełdowe z ostatnich 5 dni

W poniższej tabeli można zobaczyć ceny akcji Bilibili z ostatnich 5 dni:

Jak zachowuje się kurs [roczny] akcji firmy Bilibiliin?

Zastanawiasz się, co zdaniem analityków zrobi Bilibili w [roku] i później? Połączyliśmy prognozy analityków przy użyciu danych Alpha Vantage. Pamiętaj, że ta liczba to tylko przewidywania dotyczące wyników cen akcji Bilibili, nigdy nie ma żadnych gwarancji. Więc upewnij się, że zawsze robisz swoje badania!?

Jakie są mocne strony akcji Bilibili?

  • Silna pozycja: Bilibili zbudowało silną pozycję w ramach chińskiej branży rozrywki online. Firma oferuje muzykę, gry i anime.
  • Korzystna sytuacja finansowa: Bilibili ma dodatni przepływ gotówki i wysoki roczny obrót.
  • Ekspansja: Bilibili planuje rozszerzyć swoją działalność poza Chinami. Bilibili poszukuje możliwości między innymi w Japonii i Stanach Zjednoczonych.
  • Wysokie zaangażowanie użytkowników: Użytkownicy Bilibili są bardzo zaangażowani w ramach platformy i regularnie tworzą & udostępniają nowe treści.
  • Współpraca: firma współpracowała w przeszłości z dużymi markami, takimi jak Durex i Xiaomi. Takie kolaboracje mogą być bardzo opłacalne dla Bilibili.

Jakie są ryzyka związane z inwestowaniem w Bilibili?

  • Regulacje: inwestowanie w Chinach zawsze wiąże się z ryzykiem. Rząd chiński wprowadził niedawno bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące przemysłu rozrywkowego.
  • Ograniczony rynek: w chwili pisania tego tekstu Bilibili większość swoich zysków osiąga w Chinach.
  • Silna konkurencja: przemysł rozrywkowy online jest konkurencyjny. Firma doświadcza dużej konkurencji ze strony takich graczy jak Tencent i iQiyi.
  • Zależność: Bilibili jest zależne od małej grupy, która dostarcza wiele treści w ramach platformy. Jeśli ci dostawcy przejdą na inną platformę, może to mieć negatywny wpływ na cenę akcji firmy.

Jak inwestować w Bilibili?

Do kupna i sprzedaży akcji Bilibili potrzebny jest rachunek u wiarygodnego brokera. Otwarcie darmowego demo nie stanowi problemu u większości maklerów giełdowych.

Po założeniu konta można rozpocząć handel akcjami Bilibili. Wskazane jest jednak śledzenie najnowszych wydarzeń na rynku. Dzięki temu unikniesz utraty pieniędzy z akcji Bilibili.

Kilka słów na temat Bilibili

Bilibili to chińska firma zajmująca się rozrywką online, założona w 2009 roku. Firma oferuje anime, gry i muzykę, i ma lojalną grupę użytkowników w Chinach.

Firma została niedawno wstrząśnięta śmiercią moderatora treści z powodu jej 996 harmonogramu pracy. Pracownicy mają pracować sześć dni w tygodniu od 9 rano do 21 wieczorem.

Kup akcje Bilibili

Czy powinieneś kupić akcje Bilibili?

To, czy powinieneś kupić akcje Bilibili, zależy ostatecznie od Ciebie. Inwestując w Bilibili, kapitalizujesz rosnący sektor rozrywki w Chinach. Ważne jest jednak, aby monitorować zwiększone regulacje ze strony chińskiego rządu. Istotne jest również śledzenie konkurencji Bilibili, ponieważ użytkownicy mogą łatwo przejść do konkurenta.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *