Opinie karty kredytowej Plutus (2024): zyskaj do 8% zwrotu gotówki!

Kryptowalutowa karta kredytowa Plutus oferuje kilka atrakcyjnych korzyści, takich jak 8% cashback i różne profity. Czy jesteś ciekawy możliwości tej karty kredytowej? W tej recenzji kryptowalutowej karty kredytowej Plutus omówię je!

Chcesz wypróbować Plutus za darmo? Otwórz konto za pomocą poniższego przycisku, a oboje otrzymamy kryptowalutę PLU o wartości 10 € za darmo!

Rodzaj karty:Visa
Opłaty:Za darmo, €4,99 lub €14,99
Deponowanie pieniędzy:Przelew bankowy lub kryptowaluta
Obsługiwane krypto:ETH & PLU
Cashback:3% - 8%
Fizyczna karta:Tak
Karta online:Tak
Dostępność:Tylko w UE

Jakie są największe zalety platformy Plutus?

 • Bezpłatne korzyści: otrzymujesz jeden profit + 3% cashback od 250 € od razu.
 • Najwyższy zwrot gotówki: otrzymaj do 8% zwrotu gotówki.
 • Przydatne korzyści: dzięki karcie kredytowej Plutus możesz korzystać z wielu usług za darmo.
 • Obsługa klienta: Obsługa klienta Plutus jest szybka i niezawodna.

Jakie są największe wady Plutus?

 • Koszty: wypłacanie pieniędzy i płacenie w innych walutach jest drogie.
 • Trudność obsługi: korzystanie z karty kredytowej jest kłopotliwe.
 • Niewielki: PLU jest wciąż małe, a jego kapitalizacja rynkowa wynosi 25 milionów euro.
 • Oczekiwanie: złożenie wniosku o kartę kredytową zajmuje dużo czasu.

Jak złożyć wniosek o kartę kredytową Plutus?

Klikając na ten link, możesz bezpośrednio złożyć wniosek o kartę kredytową Plutus. Po rejestracji otrzymasz darmowe PLU o wartości 10 € do wykorzystania.

Podobnie jak w przypadku innych wniosków o kartę kredytową, będziesz musiał podać pewne dane osobowe. Obejmuje to przesłanie paszportu i selfie w celu weryfikacji tożsamości. Będziesz musiał również podać swoje dane adresowe, aby wskazać, gdzie karta kredytowa powinna zostać dostarczona.

Główną wadą Plutus jest wydłużony czas przetwarzania. Zamówiłem kartę kredytową Plutus we wrześniu 2022 r., ale jej otrzymanie zajęło prawie 4 tygodnie ze względu na napięty harmonogram firmy.

Apply for the Plutus crypto credit card.

Jak używać karty kredytowej Plutus?

Karta kredytowa Plutus jest mniej przyjazna dla użytkownika niż kryptowalutowa karta kredytowa, jak na przykład Crypto.com.

Możesz wpłacić pieniądze na swoją kartę kredytową Plutus, przelewając pieniądze ze swojego konta bankowego na konto bankowe Plutus. Początkowo pojawienie się pieniędzy na koncie może chwilę potrwać, ale przyspiesza po pierwszym razie.

Następnie możesz ręcznie dodać pieniądze do swojej karty kredytowej, której możesz użyć do dokonywania płatności. Pieniądze znajdujące się na karcie kredytowej są tracone na stałe i nie mogą zostać zwrócone.

Plutus-crypto-creditcard

Obstawianie PLU za pomocą Plutus

PLU to kryptowaluta używana przez Plutus i pozwala odblokować różne profity. Otrzymujesz również nagrody w postaci kryptowaluty PLU.

W Plutus zawsze korzystasz z zewnętrznego portfela. Może to być zaletą: pozwala to mieć pełną kontrolę nad kryptowalutami. Jednak dla początkujących może to być nieco trudniejsze.

Osobiście używam portfela Trust do moich transakcji w Plutus. Można go łatwo skonfigurować, pobierając aplikację. Ważne jest, aby przechowywać klucz prywatny, aby nie stracić dostępu do swoich kryptowalut.

Po połączeniu portfela kryptowalutowego z Plutusem można łatwo kupować PLU (lub Ethereum) w aplikacji. W przypadku bezpłatnej subskrypcji użytkownik płaci 1% opłat transakcyjnych, co sprawia, że tymczasowe przejście na subskrypcję przy pierwszej transakcji jest atrakcyjne.

Zaleca się, aby jednorazowo nie kupować więcej niż 500 EUR w PLU. Początkowo próbowałem kupić bezpośrednio 2500 euro, ale zajęło to dużo czasu i ostatecznie musiałem anulować zamówienie.

Porównanie trzech subskrypcji

Plutus oferuje trzy różne subskrypcje, które można porównać w poniższej tabeli:
[table “173” not found /]

Płacisz miesięcznie, więc w każdej chwili możesz przejść na inny abonament. Na przykład, jeśli kupujesz samochód lub kuchnię, możesz przełączyć się na subskrypcję premium na miesiąc i skorzystać ze znacznego zwrotu gotówki na kwotę do 22 500 €!

Staking i Cashback

Możesz odblokować jeszcze więcej korzyści w Plutus, stawiając PLU. Nie ma twardych wymagań: tak długo, jak posiadasz PLU, wymagania mają zastosowanie i możesz wykorzystać korzyści w następnym miesiącu.

Poniższa tabela przedstawia cztery poziomy stakingu:
[/table id=5][/table]

Korzyści, z których można skorzystać, można łączyć. Na przykład, jeśli masz plan codzienny i postawisz 500 PLU, możesz skorzystać z 5% cashbacku do 2000 € i 7 korzyści.

Korzyści Plutus

Stawiając PLU lub wykupując subskrypcję, możesz również korzystać z profitów. Korzyści na kolejny miesiąc należy wybrać przed końcem poprzedniego miesiąca. Dzięki dodatkowi otrzymujesz pełny zwrot gotówki za wydatki. W Plutus można wybierać spośród następujących korzyści:

[table “174” not found /]

Subskrypcje

 • Netflix: bezpłatna subskrypcja
 • Spotify: bezpłatna subskrypcja
 • Apple One: bezpłatna subskrypcja
 • Disney+: bezpłatna subskrypcja
 • Amazon Prime: bezpłatna subskrypcja
 • Deliveroo: bezpłatna subskrypcja

Pozostałe korzyści (comiesięczne benefity)

 • Apple: €10 w PLU
 • Asos: €10 w PLU
 • eBay: €10 w PLU
 • Uber Eats: €10 w PLU
 • Thuisbezorgd: €10 w PLU
 • Starbucks: €10 w PLU
 • Uber: €10 w PLU
 • Curve: €10 w PLU
 • Shell: €10 w PLU
 • Airbnb: €10 w PLU
 • Aldi: €10 w PLU
 • Sainsbury’s: €10 w PLU
 • Lidl: €10 w PLU
 • Tesco: €10 w PLU

Karta kredytowa Plutus nie jest rozpoznawana przez wszystkich dostawców. Na przykład miałem problemy z używaniem mojej karty kredytowej Plutus w Apple. Można to rozwiązać, ubiegając się o (bezpłatną) kartę kredytową w Curve. W Curve można dodać kolejną kartę kredytową i używać jej jako karty maestro. Możliwe jest również wykupienie płatnej subskrypcji w Curve za darmo z PLU.

Plutus perks

Koszty związane z kartą kredytową Plutus

W przypadku bezpłatnej subskrypcji użytkownik płaci 1% za wszystkie zakupione PLU, ale można uniknąć tych kosztów, wykupując płatną subskrypcję. Za wycofanie PLU płaci się 5 € za wszystkie subskrypcje.

Transakcje w walucie użytkownika są bezpłatne, ale jeśli użytkownik korzysta z innej waluty, płaci wysokie opłaty transakcyjne: 0,57 € + 1,5%. Należy unikać korzystania z karty kredytowej Plutus za granicą, ponieważ koszty transakcji tak naprawdę nie rekompensują zwrotu gotówki.

Powinieneś także unikać używania karty kredytowej Plutus do wypłacania pieniędzy, ponieważ płacisz za to 1,35 € + 1%. Za granicą koszty są jeszcze wyższe i wynoszą 1,70 € + 1,5%, a przy wypłatach pieniędzy nie otrzymujesz zwrotu gotówki.

Ponadto staraj się zapobiegać błędom. Gdy transakcja nie powiedzie się, płacisz 0,15 €, a gdy wypłata pieniędzy nie powiedzie się, płacisz 0,50 €.

Osobiście nie uważam Plutusa za bardzo atrakcyjną kartę kredytową. Jednak cashback sprawia, że korzystanie z Plutus do płatności w swoim kraju i darmowych korzyści jest atrakcyjne.

Obsługa klienta

Korzystałem z obsługi klienta kilka razy i ogólnie jestem zadowolony. Zaleca się korzystanie z czatu na żywo, ponieważ e-maile są czasami nieodebrane. Problemy zawsze były rozwiązywane, co daje Plutusowi wiarygodne wrażenie.

Podsumowanie Karty kredytowej Plutus

Plutus jest interesującą kryptowalutową kartą kredytową ze względu na wysoki cashback. Nawet jeśli wolisz nie wydawać żadnych pieniędzy na kryptowalutową kartę kredytową, możesz już skorzystać z 3% zwrotu gotówki od 250 € miesięcznie i otrzymać darmowy profit o wartości 10 €. Oznacza to, że co miesiąc otrzymujesz 17,50 € korzyści bez żadnych opłat.

Jeśli robisz dużo zakupów online lub podróżujesz, obstawianie i profity również mogą być atrakcyjne. Zapewnia to solidną zniżkę na wszystkie wydatki. Szkoda jednak, że karta kredytowa nie jest jeszcze zbyt przyjazna dla użytkownika. Jeśli zakup PLU i doładowanie karty kredytowej stanie się łatwiejsze, Plutus może stać się znacznie bardziej popularny!

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *