Jak kupić akcje Regeneron (2024) – inwestowanie w Regeneron

Regeneron to firma farmaceutyczna, która opracowała kilka interesujących leków. Czy chcesz samodzielnie kupić akcje Regeneron? W tym artykule zbadamy, jak inwestować w akcje Regeneron.

Jak kupować akcje Regeneron?

Jeśli wierzysz, że Regeneron będzie nadal osiągać lepsze wyniki w przyszłości, rozsądne może być zainwestowanie w spółkę poprzez zakup akcji w perspektywie długoterminowej. Akcje Regeneron można kupić u wiarygodnego brokera:

BrokerInformacjeRecenzja
Freedom Finance akcjeInwestuj w akcje, fundusze ETF i opcje amerykańskie i zarabiaj do 8,7% na swoim depozycie z opcją codziennego naliczania.
eToro akcjeKupuj Regeneron bez żadnych prowizji. Twój kapitał może być zagrożony. Dodatkowe opłaty mogą obowiązywać.
DEGIRO akcjeInwestuj w Regeneron przy niskich opłatach i korzystaj z innowacyjnej platformy

Jaki jest kurs akcji Regeneron?

Chcesz wiedzieć, jak kształtuje się cena akcji firmy Regeneron? Poniższy wykres pokazuje, po jakiej cenie można kupić i sprzedać akcje firmy Regeneron:

Dane spółki Regeneron

Poniżej znajdują się kluczowe dane firmy Regeneron.

Analiza akcji Regeneron

Przed podjęciem decyzji o kupnie lub sprzedaży akcji spółki Regeneron należy dokładnie przeanalizować jej notowania. W poniższym przeglądzie można zobaczyć, jak Regeneron radził sobie w minionym okresie.

Ceny akcji spółki Regeneron z ostatnich 5 dni

W poniższej tabeli można zobaczyć ceny akcji Regeneron z ostatnich 5 dni:

Jak kształtuje się cena Regeneron w 2024?

Jesteś ciekawy prognoz analityków dla spółki Regeneron na 2024 i kolejne lata? Połączyliśmy prognozy analityków przy użyciu danych z Alpha Vantage. Należy pamiętać, że liczba ta jest jedynie prognozą zmian cen Regeneron i nie gwarantuje się jej dokładności.

Dlaczego inwestowanie w akcje Regeneron może być interesujące?

 • Innowacyjność: Regeneron cieszy się dobrą reputacją w zakresie opracowywania nowych leków. Na przykład, firma z powodzeniem wprowadziła na rynek lek „Eylea„, który jest jedynym zatwierdzonym przez FDA lekiem na AMD (zwyrodnienie plamki żółtej związane z wiekiem).
 • Silna pozycja: Globalny rynek farmaceutyczny jest duży i szybko się rozwija. Firma Regeneron ma silną pozycję dzięki zróżnicowanemu portfolio leków stosowanych w leczeniu różnych chorób, w tym nowotworów i chorób autoimmunologicznych.
 • Silna pozycja finansowa: Firma Regeneron jest znana z konsekwentnego wzrostu przychodów i zysków, a także wypłaca atrakcyjne dywidendy akcjonariuszom.

Jakie ryzyko wiąże się z inwestowaniem w akcje Regeneron?

 • Wysokie koszty badań i rozwoju: Regeneron inwestuje znaczne kwoty w opracowywanie nowych leków, co może wywierać presję na przyszłą rentowność.
 • Wygaśnięcie patentów: Patenty na niektóre z kluczowych leków firmy Regeneron (Eylea i Dupixent) wygasną za kilka lat, co może mieć wpływ na rentowność.
 • Konkurencja: Regeneron zmaga się z silną konkurencją ze strony innych firm farmaceutycznych opracowujących podobne leki.

Jak inwestować w akcje firmy Regeneron?

 1. Porównaj brokerów: Do zakupu akcji Regeneron potrzebne jest konto u wiarygodnego brokera giełdowego. Kliknij tutaj, aby porównać najbardziej znanych brokerów.
 2. Aktywuj swój rachunek: Poświęć trochę czasu, aby w pełni aktywować swój rachunek inwestycyjny, przesyłając kopię paszportu i adresu.
 3. Wpłać pieniądze: Następnie możesz wpłacić pieniądze ze swojego rachunku bankowego na rachunek inwestycyjny.
 4. Kup akcje Regeneron: Teraz wybierz akcje Regeneron i wprowadź kwotę, którą chcesz zainwestować. W przypadku zlecenia rynkowego możesz kupić akcje natychmiast, natomiast w przypadku zlecenia z limitem możesz opóźnić zakup.
 5. Ocena: Wyniki inwestycji można śledzić w czasie rzeczywistym na rachunku inwestycyjnym. Akcje Regeneron można sprzedać w dowolnym momencie.

Jacy są najwięksi konkurenci firmy Regeneron?

Na temat spółki Regeneron

Siedziba amerykańskiej firmy biotechnologicznej Regeneron Pharmaceuticals znajduje się w Eastview, mieście w stanie Tennessee niedaleko Nowego Jorku. Firma, która działa w jednym segmencie biznesowym, zajmuje się opracowywaniem, produkcją i marketingiem leków.

Rozwój leków przez firmę Regeneron

Firma Regeneron została założona w 1998 roku i od tego czasu rozwinęła się w spółkę z wieloma oddziałami. Firma Regeneron jest znana na całym świecie z opracowywania różnych leków na ciężkie i zagrażające życiu choroby. Wprowadzając przełomowe leki, takie jak inhibitor VEGF i bloker interleukiny, Regeneron jest uważany za firmę, która przoduje w swojej dziedzinie. Firma prowadzi obecnie badania nad cynatyną i lekami opartymi na kinazie tyrozynowej.

Rozważając inwestycję w Regeneron, ważne jest, aby uważnie monitorować rozwój leków firmy. Jeśli firmie Regeneron uda się wprowadzić na rynek nowy, obiecujący lek, cena akcji może znacząco wzrosnąć. Może to być interesujący moment na zakup akcji Regeneron.

Czy chcesz zainwestować w Regeneron? Spółka jest notowana jako REGN na amerykańskiej giełdzie Nasdaq.

Czy warto kupować akcje firmy Regeneron?

To, czy zakup akcji Regeneron jest atrakcyjny, zależy w dużej mierze od osobistych preferencji. Inwestycje w firmy farmaceutyczne są ryzykowne, ponieważ w dużym stopniu zależą od przyszłego rozwoju sytuacji w firmie. Jeśli Regeneron odniesie sukces w produkcji nowych leków, cena akcji może znacząco wzrosnąć. Jeśli jednak tak się nie stanie, cena akcji może znaleźć się pod presją.

Zawsze dobrze jest dywersyfikować swoje inwestycje, aby utrzymać zrównoważony portfel. Inwestując także w inne spółki, można uniknąć nadmiernego uzależnienia od konkretnego sektora.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *