Jak kupić akcje Tinder (2024)? – inwestowanie w Tinder

Wszyscy wiedzą, czym jest Tinder : aplikacją randkową, w której ludzie mogą dokonywać wyboru, przesuwając palcem w lewo lub w prawo. Jeśli dwie osoby wskażą, że się lubią, jest to mecz i mogą się ze sobą skontaktować. Fakt, że wszyscy znają Tindera, jest dość niezwykły jak na aplikację randkową: pokazuje, jak popularny jest Tinder.

Możesz skorzystać z tej popularności, inwestując w akcje Tindera. Firma stojąca za aplikacją, Match Group, jest notowana na giełdzie NASDAQ exchange od końca 2015 roku. W tym artykule omówimy, jak inwestować w Tinder, kupując akcje Match Group.

Jak kupować akcje Tinder Match Group?

Randki online stają się coraz bardziej popularne, a ludzie będą nadal szukać partnerów w przyszłości. Co więcej, Match Group jest również właścicielem popularnych OKCupid i Match.com, które są aplikacjami randkowymi obsługującymi różne rynki.

Jeśli wierzysz w przyszłość Match Group, mądrym posunięciem może być zakup jej akcji. W poniższym przeglądzie możesz zobaczyć, którzy brokerzy oferują możliwość inwestowania w akcje Tinder Match Group:

BrokerInformacjeRecenzja
Freedom Finance akcjeInwestuj w akcje, fundusze ETF i opcje amerykańskie i zarabiaj do 8,7% na swoim depozycie z opcją codziennego naliczania.
eToro akcjeKupuj Tinder bez żadnych prowizji. Twój kapitał może być zagrożony. Dodatkowe opłaty mogą obowiązywać.
DEGIRO akcjeInwestuj w Tinder przy niskich opłatach i korzystaj z innowacyjnej platformy

Jaka jest obecna cena akcji Tinder Match Group?

Ciekawi Cię, jak radzi sobie Tinder? Poniżej możesz zobaczyć aktualną cenę akcji Match Group i możesz użyć przycisków, aby bezpośrednio otworzyć pozycję handlową:

Dane spółki Tinder

Poniżej znajdują się najważniejsze dane firmy Tinder.

Analiza akcji Tinder

Przed podjęciem decyzji o kupnie lub sprzedaży akcji Tinder należy je odpowiednio przeanalizować. W poniższym przeglądzie można zobaczyć, jak Tinder radził sobie w minionym okresie.

Ceny akcji Tinder z ostatnich 5 dni

W poniższej tabeli można zobaczyć ceny akcji Tinder z ostatnich 5 dni:

Jak będzie kształtować się cena akcji Tinder w 2024?

Ciekawi Cię, jak zdaniem analityków Tinder poradzi sobie w 2024 i kolejnych latach? Połączyliśmy przewidywania analityków przy użyciu danych z Alpha Vantage. Należy pamiętać, że liczba ta jest jedynie prognozą rozwoju ceny Tindera i że prognoza ta nie musi się spełnić.

Dlaczego warto kupić akcje Tinder?

 • Duża liczba użytkowników: z ponad 100 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie, Tinder jest potencjalnie interesującą inwestycją.
 • Zaangażowanie użytkowników: Użytkownicy Tindera są bardzo aktywni, co czyni platformę atrakcyjną dla reklamodawców.
 • Przychody: Tinder zarabia na reklamach i sprzedaży dodatkowych usług. Pozwala to Tinderowi zbudować stałe, powtarzające się źródło dochodu.
 • Silna marka: Tinder jest najbardziej znaną aplikacją randkową na świecie, co może uczynić ją atrakcyjną inwestycją.
 • Innowacyjność: Tinder nieustannie pracuje nad swoim algorytmem, aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie.

Ryzyko związane z inwestowaniem w akcje Tindera

 • Zależność od użytkowników: gdy użytkownicy przechodzą do nowej aplikacji randkowej, rentowność firmy może znacznie spaść.
 • Zależność od użytkowników: Tinder generuje większość swoich zysków od płacących członków. Gdy użytkownicy przestają płacić, rentowność spada.
 • Bezpieczeństwo: w Kolumbii mężczyzna został niedawno zamordowany po umówieniu się na randkę za pośrednictwem aplikacji. Obawy o bezpieczeństwo aplikacji mogą wywierać presję na cenę akcji.
 • Regulacje: gdy rządy nakładają bardziej rygorystyczne przepisy lub zakazują korzystania z aplikacji, Tinder może mieć trudności z dalszym rozwojem.

Kto stanowi konkurencję dla Tinder?

 • Bumble
 • Hinge
 • OkCupid
 • com
 • Plenty of Fish

Jak inwestować w akcje Tinder?

 1. Analiza akcji: najpierw sprawdź, czy warto kupić akcje Tinder TERAZ.
 2. Wybierz brokera: otwórz konto u wiarygodnego brokera giełdowego.
 3. Aktywuj swój rachunek inwestycyjny: wykonaj kroki, aby aktywować swój rachunek giełdowy i zdeponować wystarczające środki.
 4. Wybierz akcję Tinder: następnie wybierz akcję Tinder, aby otworzyć inwestycję.
 5. Kup akcje Tinder: wprowadź kwotę, którą chcesz zainwestować w akcje Tinder i naciśnij przycisk kup, aby natychmiast zainwestować.

Na temat Match Group

Firmą stojącą za Tinder jest Match Group Inc. Match Group jest również właścicielem OkCupid i Match.com. Inwestując w tę spółkę, koncentrujesz się na rynku randek online. Tinder jest największą częścią firmy i dlatego będzie miał największy wpływ na wartość akcji.

Aplikacja ma 100 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Użytkownicy ci mogą korzystać z aplikacji za darmo, ale mogą również subskrybować, aby aktywować dodatkowe funkcje.

Inwestowanie w Tinder

Rozwój po IPO

Dane dotyczące przychodów i zysków są jeszcze bardziej imponujące, jeśli weźmie się pod uwagę, że firma istnieje dopiero od września 2012 roku. Dopiero w czwartym kwartale 2015 r. firma stojąca za Tinderem weszła na giełdę. Pierwszego dnia cena akcji wynosiła 15,20 euro.

Czy warto inwestować w akcje Match Group?

Inwestycja w Match Group z pewnością może być interesująca. Na samym Tinderze codziennie dokonywanych jest ponad 1,6 miliarda dopasowań. Match Group w coraz większym stopniu zarabia na swoich aplikacjach randkowych, oferując różne usługi premium. Ludzie są skłonni wydać sporo pieniędzy, aby znaleźć miłość swojego życia.

Największym zagrożeniem dla sukcesu Tindera i Match Group są konkurencyjne aplikacje. Sukces Tindera zależy oczywiście od liczby aktywnych użytkowników: jeśli zbyt wiele osób przejdzie do innych aplikacji, aplikacja stanie się nieatrakcyjna dla użytkowników.

Tinder i Match Group śledzą popularność nowych aplikacji randkowych i nabyły większościowy pakiet udziałów w Hinge, dzięki czemu korzystają również z przychodów generowanych przez tę aplikację. Co ciekawe, Hinge powstał jako aplikacja anty-Tinder.

Rynek wielu usług online wciąż rośnie, a randki online prawdopodobnie nie są wyjątkiem. Kupując akcje Match Group Tinder, wykorzystujesz ten trend. Ważne jest jednak, aby odpowiednio wcześnie zainwestować w akcje Match Group: cena tych akcji również będzie się zmieniać.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *