Jak kupić akcje Ubisoft (2024) – inwestowanie w Ubisoft

Chcesz kupić akcje spółki Ubisoft ? W tym artykule znajdziesz kompleksową analizę akcji Ubisoft. Możesz również sprawdzić najnowszą cenę akcji, co jest przydatne, jeśli planujesz zainwestować w akcje Ubisoft!

Jak kupić akcje Ubisoft?

Kupując akcje, trzeba mieć zaufanie do przyszłości spółki. Jeśli rozważasz zakup akcji Ubisoft, zbadaj gry, nad którymi obecnie pracuje firma. Czy uważasz, że te gry odniosą sukces? W takim razie zakup akcji Ubisoft może być mądrą decyzją.

Poniżej możesz zobaczyć, którzy brokerzy umożliwiają inwestowanie w akcje Ubisoft:

BrokerInformacjeRecenzja
Freedom Finance akcjeInwestuj w akcje, fundusze ETF i opcje amerykańskie i zarabiaj do 8,7% na swoim depozycie z opcją codziennego naliczania.
eToro akcjeKupuj Ubisoft bez żadnych prowizji. Twój kapitał może być zagrożony. Dodatkowe opłaty mogą obowiązywać.
DEGIRO akcjeInwestuj w Ubisoft przy niskich opłatach i korzystaj z innowacyjnej platformy

Jaka jest obecna cena akcji Ubisoft?

Jesteś ciekawy aktualnego kursu akcji Ubisoft? Poniżej możesz śledzić najnowsze zmiany cen akcji Ubisoft. Możesz także użyć przycisków, aby bezpośrednio otworzyć pozycję.

Informacje o firmie Ubisoft

Poniżej znajdują się kluczowe informacje o firmie Ubisoft.

Ceny akcji z ostatnich 5 dni

W poniższej tabeli można zobaczyć ceny akcji Ubisoft z ostatnich 5 dni:

Dlaczego warto kupić akcje Ubisoft?

 • Silna marka: Ubisoft jest silnym graczem w branży gier.
 • Dywersyfikacja: Ubisoft wydaje gry w różnych gatunkach i stylach.
 • Mocna pozycja finansowa: dzięki silnym tytułom firma jest w stanie osiągać dobre wyniki finansowe.
 • Sprzedaż cyfrowa: Ubisoft sprzedaje coraz więcej gier cyfrowo, co pozytywnie wpływa na marżę zysku firmy.

What risks should I consider when investing in Ubisoft stock?

 • Hitowe gry: Ubisoft w dużej mierze polega na przychodach generowanych przez kilka hitowych gier.
 • Konkurencja: Gry Ubisoft muszą konkurować z wysokiej jakości tytułami konkurencji.
 • Technologia: Potencjał wzrostu Ubisoft w dużej mierze zależy od rozwoju technologicznego. Firma jest również silnie uzależniona od zainteresowania grami.

Jacy są najwięksi konkurenci Ubisoft?

 • Electronic Arts
 • Activision Blizzard
 • Take-Two Interactive
 • Capcom
 • Square Enix

Jak inwestować w akcje Ubisoft?

 1. Otwórz konto u brokera: dzięki kontu brokerskiemu możesz bezpośrednio kupować i sprzedawać akcje Ubisoft.
 2. Aktywuj i wpłać pieniądze: zanim będziesz mógł zainwestować w akcje Ubisoft, musisz najpierw aktywować swoje konto. Następnie wpłać pieniądze na swoje konto giełdowe, aby od razu zacząć inwestować.
 3. Kup akcje Ubisoft: przejdź do akcji Ubisoft na platformie transakcyjnej, aby otworzyć ekran zamówienia.
 4. Wypełnij zlecenie: określ kwotę, którą chcesz zainwestować. Możesz użyć zlecenia rynkowego lub zlecenia z limitem ceny.
 5. Kup: następnie naciśnij przycisk kup, aby wysłać zlecenie bezpośrednio na giełdę.

O firmie Ubisoft

Francuska firma Ubisoft Entertainment była wcześniej znana jako Ubisoft. Ubisoft jest jednym z największych producentów gier na świecie; jest trzecią co do wielkości firmą w branży.
Ubisoft

Firma z wieloma studiami deweloperskimi i spółkami zależnymi

Firma Ubisoft Entertainment posiada studia deweloperskie i spółki zależne w takich miastach jak Rotterdam, Londyn, Paryż, Abu Dhabi, Barcelona, Odessa, San Francisco, Szanghaj i Singapur. Każdego roku zakładane lub przejmowane są nowe studia deweloperskie i spółki zależne.

Czy uważasz, że ta międzynarodowa dystrybucja przyczynia się do sukcesu Ubisoft? W takim razie warto kupić akcje Ubisoft.

Historia Ubisoft Entertainment

Historia firmy rozpoczęła się w 1986 roku, kiedy pięciu braci założyło firmę Ubisoft. Siedziba firmy znajdowała się w mieście Carentoir we Francji. Bracia natychmiast rozpoczęli tworzenie gier komputerowych i zawarli umowy z innymi deweloperami. Dzięki umowom z firmami takimi jak Electronic Arts, bracia byli w stanie dystrybuować opracowane gry komputerowe w całej Francji.

Pod koniec lat dziewięćdziesiątych Ubisoft był w stanie sprzedawać gry w innych krajach. Gry komputerowe były sprzedawane między innymi w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Redstorm Entertainment, odnoszący sukcesy amerykański wydawca gier komputerowych, stał się częścią Ubisoft w 2000 roku.

Pierwsza gra firmy Ubisoft

Pierwszą oficjalną grą wydaną przez Ubisoft jest Zombi. Zombi to survival horror z perspektywy pierwszej osoby, co oznacza, że patrzymy bezpośrednio oczami głównego bohatera. Akcja gry rozgrywa się w Londynie, gdzie trzeba przetrwać podczas epidemii zombie.

Wzrost dzięki Red Storm

Ubisoft stał się duży dzięki sprytnemu przejmowaniu innych podmiotów. Przykładem przejętego dewelopera było Red Storm Entertainment. W 2000 roku firma ta stała się częścią Ubisoft. Później powstały takie gry jak Tom Clancy’s Splinter Cell i Prince of Persia.

Warto śledzić wszelkie przejęcia dokonywane przez Ubisoft. Jeśli uważasz, że przejęcie pozytywnie wpłynie na wyniki spółki, rozsądnym posunięciem może być zakup akcji Ubisoft.

Czy warto kupować akcje Ubisoft?

Przed podjęciem decyzji, czy warto kupić akcje Ubisoft, warto dokładnie zbadać rynek gier. Gry stają się coraz bardziej złożone, a duże firmy konkurują o uwagę graczy. Ubisoft musi zatem stale wydawać nowe, kreatywne tytuły, aby nadal osiągać dobre wyniki.

Inwestowanie w rynek gier może być dobrym pomysłem w każdym przypadku: oczekuje się, że do 2025 roku cały rynek będzie wart ponad 250 miliardów dolarów. Rynek wciąż silnie rośnie, a coraz więcej osób ekscytuje się graniem w gry. Gaming nie jest już tylko dla nerdów i miłośników nauki.

Ważne jest jednak, aby mieć oko na konkurencję. Polityka jest również coraz bardziej zaangażowana w branżę gier: nowe zasady mogą wywierać presję na rentowność nowych tytułów.

Ostatecznie to, czy mądrze jest kupować akcje Ubisoft, zależy od osobistej sytuacji. Dlatego też należy dokładnie sprawdzić, czy akcje Ubisoft pasują do naszej strategii inwestycyjnej.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *