Wypłata Plus500 & wypłacanie pieniędzy

W Plus500 możesz łatwo złożyć wniosek o wypłacenie pieniądze. W tym artykule pokażemy Ci, jak możesz szybko wypłacić swoje pieniądze.

Jakie są zasady wypłat?

Zanim będziesz mógł wypłacić swoje pieniądze, to ważne jest, aby Twoje konto zostało zatwierdzone. Musisz przedstawić ważną kopię swojej dokumentu potwierdzającego tożsamość, aby Plus500 mogło zatwierdzić Twoje konto. Jest to wymagane, ponieważ spółka Plus500 stosuje się do europejskich wytycznych i podlega kontroli Financial Conduct Authority, organu nadzoru finansowego, który monitoruje brokerów w celu rzetelnego postępowania z aktywami klientów.

Jak możesz wypłacić pieniądze z Plus500?

Świetne, Twoje konto zostało zatwierdzone i teraz możesz wreszcie wypłacać swoje pieniądze! Przejdź do funduszy w oprogramowaniu Plus500.

Plus500_funduszeNastępnie wciśnij przycisk Zapisz.

<Wypłać_pieniędze_Plus500>

Tutaj możesz przesłać pieniądze na swoje konto bankowe. Musisz wpisać kwotę, którą chcesz przetransferować.

<Wypłata_pieniędzy_Plus500>

Ile czasu trzeba czekać, aby Twoje pieniądze zostały wypłacone?

Zwykle zajmuje to od jednego do trzech dni roboczych, aby pieniądze zostały zaksięgowane na Twoim koncie. Jeśli wypłata środków trwa więcej czasu, to możesz skontaktować się z działem obsługi klienta Plus500. Mogą oni Ci pomóc z Twoją wypłatą pieniędzy.

Czy rzeczywiście Plus500 wypłaca pieniądze?

Plus500 zawsze wypłaca pieniądze. Spółka jest notowana na giełdzie w Financial Conduct Authority i w związku z tym jest zobowiązana do poufnego traktowania środków klientów. Zyski osiągane przez klienta i jego własny depozyt mogą być zawsze wypłacane bez żadnych warunków. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat niezawodności Plus500? W tym artykule możesz przeczytać wszystko, co musisz wiedzieć o niezawodności Plus500.

W jaki sposób realizowana jest Twoja transakcja?

Po złożeniu wniosku o wypłatę kwota zostanie odjęta od Twojego salda na koncie. Dopóki wniosek nie zostanie rozpatrzony, to możesz go jeszcze anulować. Można to zrobić bez problemu samemu. Plus500 może również anulować wniosek o wypłatę, gdy użytkownik ma otwarte pozycje i nie ma już wystarczającej ilości środków na koncie.

Po tym jak żądanie wypłaty zostanie zatwierdzone, nie będziesz mógł go anulować. Kwota wkrótce pojawi się na Twoim koncie bankowym.

Należy mieć na uwadze, że można wypłacić tylko nieużywane saldo. Jeżeli na koncie są już otwarte pozycje, to nie można doliczyć wymaganego marginesu dla tych pozycji, dopóki nie zostaną one zamknięte.

Czy chcesz założyć konto na Plus500? Kliknij tutaj i otrzymaj $40,000 pieniędzy na koncie demo!