Czy Plus500 jest wiarygodny?

Wiele osób zastanawia się, czy Plus500 jest wiarygodnym brokerem. Handlowałem na Plus500 już przez ponad rok i przez ten czas nie miałem absolutnie żadnych problemów. W tym artykule omówimy wiarygodność tego brokera, dzięki czemu sam będziesz mógł zdecydować, czy chcesz stanowczo rozpocząć handel na tej platformie.

Plus500 sprawdzenie wiarygodności

  • Plus500 jest notowany na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych.
  • Wypróbuj handel na Plus500 całkowicie bez ryzyka dzięki na koncie demonstracyjnym.
  • Plus500UK posiada licencję z FCA (#509909)
  • Plus500CY Ltd jest autoryzowany i regulowany przez CySEC (#250/14).

Po przeprowadzeniu naszych badań możemy śmiało powiedzieć, że Plus500 jest w 100% wiarygodny. Czy chcesz wypróbować możliwości tej platformy całkowicie za darmo, korzystając z konta demo? Skorzystaj z poniższego przycisku, aby natychmiast założyć konto demonstracyjne:

80% inwestorów detalicznych, posiadających konta u tego dostawcy usług, ponosi stratę inwestując poprzez kontrakty CFD. Powinieneś dokładnie przemyśleć, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.80% inwestorów detalicznych, posiadających konta u tego dostawcy usług, ponosi stratę inwestując poprzez kontrakty CFD. Powinieneś dokładnie przemyśleć, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Plus500_wiarygoność_oprogramowania

Wiele osób wypowiada się negatywnie na temat Plus500, ponieważ nie rozumieją działania programu

Czym jest Plus500?

Plus500 jest internetowym brokerem, u którego można handlować akcjami CFD, CFD na towarami oraz CFD na Forex. Na Plus500 możesz handlować za pomocą innowacyjnej platformy WebTrader. Korzystając ze zleceń, użytkownik może w dużym stopniu zautomatyzować swoje działania handlowe.

Dużym plusem jest to, że na Plus500 możesz handlować już od 100$. Co więcej, możesz spróbować handlować bez żadnego ryzyka, korzystając z konta demonstracyjnych, na którym będziesz miał do wykorzystania 40,000$. Korzystając z konta demo, możesz sprawdzić, czy firma Plus500 jest wiarygodnym i rzetelnym brokerem.

Czy wiarygodność Plus500 jest zagwarantowana?

Plus500 jest profesjonalnym brokerem. Użytkownik może sam sprawdzić, czy dany broker jest wiarygodny, sprawdzając czy jest on nadzorowany przez jakikolwiek urząd. W przypadku firmy Plus500UK, to jest ona regulowana przez Urząd Nadzoru Finansowego (ang. Financial Conduct Authority). Plus500CY Ltd jest autoryzowany i regulowany przez CySEC (#250/14). Wszystkie pieniądze klienta są przechowywane na oddzielnym, indywidualnym rachunkiem bankowym klienta. Jest to zgodne z zasadami dotyczącymi funduszy klienta Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC). Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Negatywne doświadczenia?

Jeśli przyjrzysz się opiniom brokerów, to zazwyczaj znajdziesz kilka osób, które opisują swoje negatywne doświadczenia. Niektóre z tych „doświadczeń” są zamieszczane przez konkurencje. Kiedy broker chce być lepszy od konkurencji, to czasami zdarza się, że będzie działał nieetycznie, aby być na czele. Również spora ilość negatywnych doświadczeń znalezionych w Internecie pochodzi od nieszczęśliwych początkujących traderów.

Wiele osób nie rozumie ryzyka związanego z handlem i bez zastanowienia od razu próbują w pełni swoich sił. Kiedy tracą swoje pieniądze, są sfrustrowani i zazwyczaj wyładowują swoje negatywne emocje wystawiając złą opinię Plus500. Jeśli szukasz obiektywnych opinii, sprawdź profesjonalne strony internetowe.

Na czym Plus500 zarabia pieniądze?

Wiele osób uważa, że podejrzane jest oferowanie przez Plus500 klientom konta demonstracyjnego. Tak naprawdę nie ma w tym nic dziwnego: kiedy masz możliwość za darmo wypróbowania brokera, to jest większe prawdopodobieństwo, że zostaniesz ich stałym klientem.

Plus500 nie zawsze pobiera prowizje. Dzieje się tak, ponieważ zarabiają pieniądze na marży (ang. spread). Na każdej transakcji jest różnica pomiędzy ceną kupna i sprzedaży kontraktu CFD. Pobierając mały spread mogą zarobić parę centów na każdym handlu kontraktem CFD.

Podczas handlu z Plus500 obowiązują również inne opłaty, o których więcej informacji można znaleźć pod adresem: https://www.plus500.com/en-CY/Help/FeesCharges’

Gdzie mieści się Plus500?

Siedziba Plus500 znajduje się w Hajfie, pięknym nadmorskim mieście w Izraelu. Firma bardzo się rozrosła i posiada biura w Londynie i Sydney.

Ciekawy jest również fakt, że samemu można inwestować w akcje Plus500. W ostatnich latach akcje te osiągnęły bardzo dobre wyniki do 2020 roku.

Zaczynając handlować na Plus500, rozpoczynasz działalność handlową w solidnej i wiarygodnej firmie.

Czy na Plus500 moje pieniądze są chroniony?

Wszystkie pieniądze klienta są przechowywane na oddzielnym, indywidualnym rachunkiem bankowym klienta. Jest to zgodne z zasadami dotyczącymi funduszy klienta Cypryjskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC). Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.

Plus500 posiada udziały w Funduszu Odszkodowań Inwestorskich dla klientów Firm Inwestycyjnych, regulowanym prawem Republiki Cypryjskiej. Plus500 oferuje zasoby, globalny zasięg i obsługę międzynarodowej organizacji, posiadającej ponad milion klientów na całym świecie, którzy przeprowadzają miliony transakcji miesięcznie. Ponadto Plus500 nie jest obciążona długami, wykazując znaczną nadwyżkę płynności i utrzymując istotne ustawowe rezerwy kapitałowe w stosunku do odpowiednich wymogów regulacyjnych.
Czytaj więcej: https://cdn-main.plus500.com/Regulatory/CySec/default/default/CFD/1625405033/InvestorCompensationFund.pdf?_ga=2.243648901.1608733009.1643364769-2015186893.1638787969

Plus500_bezpieczeństwo_pieniędzy

Plus500 jest wiarygodny

Plus500 jest wiarygodnym brokerem i dba o to Urząd Nadzoru nad Bezpieczeństwem Finansów. Już od jakiegoś czasu handluje na platformie Plus500 i zawsze wypłacają pieniądze w przeciągu kilku dni. Ponieważ spółka zawsze przechowuje pieniądze swoich klientów na oddzielnym rachunku bankowym, to możesz mieć pewność, że tylko ty do nich masz dostęp. Oprócz tego możesz wypróbować platformę Plus500 całkowicie za darmo, bez ponoszenia żadnego ryzyka. Wystarczy założyć bezpłatne konto demonstracyjne.

Bardzo ważne jest, abyś sprawdził, który brokerem jest dla Ciebie najbardziej wygodny. Zapoznaj się z naszym przeglądem najlepszych brokerów i załóż konto demonstracyjne u kilku z nich. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić ich funkcje całkowicie bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka!

Autor

admin Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.