Jak kupić akcje Delta Air Lines (2024) – Inwestuj w Delta

Delta Air Lines to jedna z najbardziej znanych i odnoszących sukcesy linii lotniczych w Ameryce. Inwestowanie w akcje Delta Air Lines może być interesujące. W tym artykule omawiamy, jak kupić akcje Delta, a najnowszy kurs akcji można znaleźć tutaj.

Jak kupić akcje Delta Air Lines?

Jeśli chcesz dokonać długoterminowej inwestycji w Delta Air Lines, musisz zwrócić szczególną uwagę na obecną sytuację. Linie lotnicze mają ograniczone marże zysku ze względu na silną konkurencję, a niepowodzenia mogą bezpośrednio wpływać na rentowność Delta.

Co więcej, latanie jest mniej popularne. Podróże służbowe mogą nadal spadać z powodu pandemii COVID-19, a ludzie mogą coraz częściej organizować spotkania zdalne za pomocą platform takich jak Zoom. Jednak latanie nie zniknie całkowicie. Jeśli Delta Air Lines osiągnie lepsze wyniki niż konkurencja, może stać się jednym z ocalałych graczy.

Jeśli mimo ryzyka nadal chcesz inwestować w akcje Delta Air Lines, możesz to zrobić za pośrednictwem niezawodnego brokera online:

BrokerInformacjeRecenzja
Freedom Finance akcjeInwestuj w akcje, fundusze ETF i opcje amerykańskie i zarabiaj do 8,7% na swoim depozycie z opcją codziennego naliczania.
Spekuluj z CFD na rosnących i malejących cenach Delta Air Lines! 82% indywidualnych kont CFD traci swoje pieniądze.
eToro akcjeKupuj Delta Air Lines bez żadnych prowizji. Twój kapitał może być zagrożony. Dodatkowe opłaty mogą obowiązywać.
DEGIRO akcjeInwestuj w Delta Air Lines przy niskich opłatach i korzystaj z innowacyjnej platformy

Jaki jest kurs akcji Delta Air Lines?

Interesują Cię wyniki Delta Air Lines? Poniższy wykres pokazuje, jak akcje Delta Air Lines zachowywały się w ostatnim czasie.

Informacje korporacyjne Delta Air Lines

Poniżej znajdują się najważniejsze informacje korporacyjne Delta Air Lines.

Analiza akcji Delta Air Lines

Przed podjęciem decyzji o kupnie lub sprzedaży akcji Delta Air Lines należy je dokładnie przeanalizować. Poniższy przegląd pokazuje, jak Delta Air Lines radziła sobie w minionym okresie.

Ceny akcji Delta Air Lines w ciągu ostatnich 5 dni

Poniższa tabela przedstawia ceny akcji Delta Air Lines z ostatnich 5 dni:

Jaki będzie kurs akcji Delta Air Lines w 2024?

Ciekawi Cię, jak analitycy uważają, że Delta Air Lines poradzi sobie w 2024 i kolejnych latach? Połączyliśmy prognozy analityków przy użyciu danych z Alpha Vantage. Należy pamiętać, że dane te stanowią jedynie prognozę wyników akcji Delta Air Lines i mogą się nie sprawdzić.

Dlaczego warto kupić akcje Delta Air Lines?

 • Silna pozycja rynkowa: Delta Air Lines jest jedną z największych linii lotniczych na świecie, co pozwala firmie stosować efekt skali.
 • Dywersyfikacja: Delta Air Lines zarabia w wielu regionach, co zmniejsza ryzyko inwestowania w akcje.
 • Innowacyjność: Delta Air Lines przywiązuje dużą wagę do innowacji i stara się wykorzystywać technologię, aby jej działalność biznesowa była bardziej zrównoważona.
 • Lojalność klientów: Delta Air Lines ma dużą grupę lojalnych klientów.

Oto największe ryzyka związane z inwestowaniem w akcje Delta Airlines

 • Ryzyko geopolityczne: Sankcje i nowe przepisy mogą wywierać presję na wyniki akcji Delta Air Lines.
 • Intensywna konkurencja: Delta Air Lines konkuruje globalnie z różnymi dużymi liniami lotniczymi i musi oferować najlepszą ofertę.
 • Czynniki zewnętrzne: Jeśli ludzie zdecydują się latać mniej, wyniki finansowe Delta Air Lines mogą znaleźć się pod presją. Stało się tak podczas pandemii COVID-19.
 • Środowisko: Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszy. Środki rządowe mogą wywierać presję na wyniki Delta Air Lines.

Jacy są najwięksi konkurenci Delta Air Lines?

Jak inwestować w akcje Delta Airlines?

 1. Najpierw otwórz rachunek u wiarygodnego maklera giełdowego.
 2. Aktywuj swój rachunek inwestycyjny.
 3. Wpłać wystarczającą ilość pieniędzy na swoje konto maklerskie.
 4. Wybierz akcje Delta Air Lines.
 5. Wprowadź kwotę, którą chcesz zainwestować.
 6. Kliknij „kup”, aby wysłać zlecenie na giełdę.

Parę słów o Delta Air Lines

Delta Air Lines to duża amerykańska linia lotnicza. Główna siedziba tej linii lotniczej znajduje się na lotnisku Hartsfield-Jackson w Atlancie. Linia ta obsługuje głównie trasy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Ameryce Łacińskiej.

Linia oferuje tanie loty. Pasażerowie wybierają Delta Air Lines ze względu na nowoczesną flotę, korzystne zasady przewozu oraz możliwość sprawnej odprawy przez internet lub aplikację mobilną.

Delta Airlines akcje

Historia Delta Air Lines

Linie lotnicze Delta Air Lines zostały założone w 1928 roku w Monroe w stanie Michigan. Linie wkrótce przeniosły się do Atlanty, gdzie znajduje się ich główna siedziba na lotnisku Hartsfield-Jackson. Z Atlanty obsługiwane są loty do Chicago, Nowego Orleanu i Cincinnati.

Delta rozpoczęła loty do Wenezueli i na Karaiby w latach 50-tych. Linia była pierwszym klientem, który zamówił samoloty DC-8 i DC-9. Od 1970 roku Delta latała wyłącznie samolotami odrzutowymi.

Delta Air Lines jest dotknięta kryzysem związanym z COVID-19

W październiku 2020 r. Delta Air Lines ogłosiła, że w latach 2020-2025 wycofa 383 samoloty. Ponadto dostawa nowych samolotów została częściowo odroczona.

Inwestycja w linie lotnicze takie jak Delta Air Lines jest obecnie bardzo trudna. Słynny inwestor Warren Buffett sprzedał swoje 11,1% udziałów w spółce za 340 milionów dolarów.

Czy uważasz, że Delta Air Lines ponownie osiągnie dobre wyniki w przyszłości? W takim razie zakup akcji Delta Air Lines może być atrakcyjny.

Czy powinieneś kupić akcje Delta Air Lines?

Inwestycje w linie lotnicze są ryzykowne: marże zysku są często niskie, a konkurencja duża.

Delta Air Lines może być jednak interesującą inwestycją. Wynika to z silnego partnerstwa z Air France-KLM i Virgin Atlantic. Spółka działa również na wielu kontynentach, co oznacza, że problemy w jednym regionie mogą zostać zrównoważone dobrymi wynikami w innym.

Przed zainwestowaniem w spółkę należy zawsze zapoznać się z jej danymi finansowymi. W ten sposób można uniknąć żałowania inwestycji w akcje Delta Air Lines.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *