Czy eToro to oszustwo czy legalne?

eToro to platforma brokerska, która umożliwia wypróbowanie swoich funkcji za darmo, w związku z czym wielu ludzi podchodzi do niej nieufnie. W tym artykule odpowiemy na pytanie: czy korzystanie z eToro jest bezpieczne? Po zapoznaniu się z tym artykułem będziesz w stanie samodzielnie ocenić, czy firma działa legalnie.

Nasze dochodzenie: Czy eToro to przektęt?

Przyjrzeliśmy się z bliska platformie eToro i doszliśmy do wniosku, że eToro z całą pewnością nie jest żadnym przekrętem. Wokół samej platformy narosło mnóstwo kontrowersji, aczkolwiek z reguły podsycają je sfrustrowani inwestorzy, którzy rzucili się na głęboką wodę bez odpowiedniej wiedzy. Inwestowanie pociąga za sobą ryzyko, można stracić kupę szmalu. W każdym razie, jeśli podejmiesz właściwą decyzję, osiągniesz wspaniałe rezultaty, współpracując z eToro.

Niezależnie od przypadku nowicjuszom odradzamy inwestowanie bajońskich sum bezpośrednio przez eToro. Wpierw warto sprawdzić swoje siły, korzystając z wersji demonstracyjnej. Dzięki temu poznasz zasadę działania oprogramowania, a wpłaty prawdziwego depozytu dokonasz, jak nabierzesz wprawy. Pragniesz wypróbować bezpłatne demo eToro? Skorzystaj z poniższego przycisku, aby utworzyć darmowe konto demo:

Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty.Twój kapitał jest zagrożony. Obowiązują inne opłaty.

80% inwestorów detalicznych ponosi straty, handlując poprzez kontrakty CFD na platformie tego brokera. Zastanów się, czy jesteś w stanie podjąć tak duże ryzyko utraty pieniędzy.

Czy eToro jest nadzorowane?

Godni zaufania brokerzy są zawsze nadzorowani przez oficjalną instytucję. Organy gospodarcze upewniają się, czy spółki finansowe działają zgodnie z prawem. Platforma eToro jest nadzorowana przez FCA, CySEC oraz ASIC. Dokonaliśmy weryfikacji wpisów i okazało się, że eToro rzeczywiście figuruje w rejestrach wspomnianych organów, a co za tym idzie, firma ta spełnia rygorystyczne normy. Możesz inwestować poprzez eToro bez najmniejszych obaw.

eToro jest bezpieczne

Twoje dane są bezpiecznie przechowywane na platformie eToro z wykorzystaniem szyfrowania SSL. Z kolei za bezpieczeństwo deponowanych przez Ciebie pieniędzy odpowiadają banki. Wpłacanie depozytów na platformę eToro jest całkowicie bezpieczne. Co więcej, eToro aktywnie monitoruje działania swoich użytkowników i natychmiastowo interweniuje w razie podejrzenia o pranie pieniędzy lub innego rodzaju przestępstwa.

wypłata etoro

Wnikliwy test

We tested the platform ourselves extensively. eToro seems 100% legitimate. We have deposited money with eToro, opened a few positions, and had the money paid out again. All this went smoothly. In the social trading section, we also saw enough, other satisfied traders. eToro is certainly not a scam. Do you want to know what we discovered when we tried eToro’s platform? In our extensive eToro review you can read everything you need to know:

Osobiście poddaliśmy platformę dogłębnej analizie. Wszystko wskazuje na to, że eToro jest w 100% legalne. Wpłaciliśmy depozyt, otworzyliśmy kilka pozycji, a także dokonaliśmy wypłaty środków. Wszystko poszło jak po maśle. W sekcji tradingu społecznościowego natrafiliśmy na innych zadowolonych traderów. eToro to nie żaden przewał ani nic z tych rzeczy. Chcesz poznać nasze wrażenia z interakcji z platformą eToro? W naszej obszernej recenzji eToro dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć na temat tej platformy:

Dlaczego ludzie twierdzą, że eToro to oszustwo?

Według nas eToro jest bezpieczne i godne zaufania. Niemniej jednak pewni ludzie twierdzą, że to ściema. Jak to w ogóle możliwe? Niektórzy po prostu nie biorą uwagę ryzyka utraty pieniędzy, a przecież inwestowanie ściśle wiąże się z ryzykiem. Platforma wyraźnie informuje o tym ryzyku na każdym kroku. Co więcej, eToro oferuje rozmaite opcje, dzięki którym możesz zarządzać swoim ryzykiem, nie wspominając o możliwości wycofania środków z konta w dowolnej chwili.

Pomimo starań włodarzy platformy, pewna część ludzi nadal ignoruje ostrzeżenia, zachowując się niczym w kasynie. Zamiast najpierw zasięgnąć wiedzy, tzw. Janusze biznesu z wejścia deponują pieniądze i otwierają pozycje bez opamiętania. Taka strategia na dłuższą metę doprowadzi do bankructwa. A najlepsze jest to, że tego typu ludzie z reguły zrzucają całą winę na brokera.

Chcesz wziąć odpowiedzialność za swoje osiągi inwestycyjne? W takim razie weź się do nauki i poznaj skuteczne sposoby na inwestowanie z eToro:

Ostrzeżenie o ryzyku eToro

Należy pamiętać, że kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 76% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym providerem. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.

Wyniki osiągnięte w przeszłości nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Przedstawiona historia handlowa jest krótsza niż 5 pełnych lat i może nie wystarczyć jako podstawa do podjęcia decyzji inwestycyjnej.

Copy Trading nie jest równoznaczny z doradztwem inwestycyjnym. Wartość inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony.

eToro USA LLC nie oferuje kontraktów CFD i nie składa żadnych oświadczeń ani nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności w odniesieniu do dokładności lub kompletności treści niniejszej publikacji, która została przygotowana przez naszego partnera z wykorzystaniem publicznie dostępnych informacji o eToro, które nie dotyczą konkretnego podmiotu.

 

Autor

admin Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.