Inwestowanie w Monero: w jaki sposób pomyślnie handlować XMR?

Wiele raz dostawaliśmy informacje, że z powodu dużej liczby kryptowalut, stracili jasny obraz rynku. Oczywiście jest to w 100% zrozumiałe! Taka jest prawda. Obecnie dostępnych jest coraz więcej kryptowalut, w które można inwestować. Jedną z walut, która może być interesującą, jest Monero. Zaletą Monero jest to, że transakcje są w 100% prywatne i nie mogą być śledzone w łańcuchu blokowym (ang. Blockchain). W tym artykule możesz przeczytać, w jaki sposób można zarabiać pieniądze, inwestując w Monero.

Jak mogę inwestować w Monero?

Są dwa sposoby, aby zainwestować w Monero. Możesz wybrać aktywne spekulowanie ceną Monero, lub dokonać zakupu w celu dłuższego przetrzymania.

Inwestycja w Monero poprzez zakup kryptowalut

Drugim sposobem na inwestowanie w Monero jest zakup kryptowaluty. To świetna strategia, jeśli jesteś pewien, że wartość waluty wzrośnie w przyszłości. Decydując się na zakup Monero, musisz zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Wielu inwestorów straciło monety Monero, ponieważ nie zabezpieczyli odpowiednio swoich portfeli.

Plus500 to strzał w dziesiątkę, jeśli planujesz inwestycję długoterminową w Monero. Dzięki tej platformie nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego portfela. Możesz łatwo dokonać zakupu Monero i innych kryptowalut za pomocą karty kredytowej lub PayPal. Użyj poniższego przycisku, aby bezpośrednio założyć konto:

80% inwestorów detalicznych, posiadających konta u tego dostawcy usług, ponosi stratę inwestując poprzez kontrakty CFD. Powinieneś dokładnie przemyśleć, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.80% inwestorów detalicznych, posiadających konta u tego dostawcy usług, ponosi stratę inwestując poprzez kontrakty CFD. Powinieneś dokładnie przemyśleć, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Aktywny handel Monero

Inwestycje_MoneroNajlepiej obracać Monero u brokera specjalizującego się w kryptowalutach.

Co chciałbyś wiedzieć na temat inwestowania w Monero?

W jaki sposób działa inwestycja w Monero?

Inwestycje zawsze wiążą się z pewną formą ryzyka. Inwestycje w Monero są nawet bardziej ryzykowne niż inwestycje w akcje. Dzieje się tak dlatego, że kursy kryptowalut bardzo szybko się zmieniają, a także dlatego, że jest to stosunkowo nowy instrument finansowy. To w znacznym stopniu utrudnia oszacowanie, co stanie się z Monero i porównywalnymi walutami kryptograficznymi. Czy są one przyszłością? A może czymś bardzo niepewnym?

Ze względu na tę niepewność, nie wolno inwestować całych swoich oszczędności w walutę taką jak Monero. Pamiętaj, aby dokładnie zbadać korzyści płynące z takiej kryptowaluty jak Monero. Zwracaj uwagę na wiadomości, aby nie skończyć z niemiłą niespodzianką. Wiadomości mają silny wpływ na cenę kryptowalut.

Co najważniejsze istotne jest, aby sporządzić plan. Zastanów się, co chcesz kupić i jak długo będziesz trzymał inwestycję. W ten sposób wyeliminujesz emocje, które mogą kierować Tobą przy podejmowaniu decyzji!

Czym jest Monero?

Dzięki Monero możesz być dla siebie swoim własnym bankiem. Możliwe jest dokonywanie płatności bez wysyłania informacji o nadawcy lub odbiorcy transakcji. Sprawia to, że waluta jest wręcz niemożliwa do namierzenia. W przypadku kryptowalut jest to normalne, że możesz przeglądać transakcje, ponieważ informacje te są dostępne publicznie. W Monero, te informacje są całkowicie ukryte.

Aby to było możliwe, została zastosowana specjalna technologia, znana jako Podpis Pierścieniowy (ang. Ring Signatures). Technologia ta polega na tasowaniu publicznych kluczy szyfrujących, dzięki czemu nie ma możliwości prześledzenia pochodzenia transakcji. Może być ona oczywiście używana do anonimowych płatności. Możliwe jest jednak również wykorzystanie tej technologii do zabezpieczenia kanałów komunikacji między określonymi urządzeniami.

Co więcej, Monero ma tę dużą zaletę, że nie będzie miała problemów ze skalowalnością. Tak zwane bloki mogą być dynamicznie dostosowywane, co korzystnie wpływa na stabilność kryptowaluty. Górnicy również mają swój udział w Monero: otrzymują oni standardową minimalną nagrodę. Ta stała nagroda zapewnia, że kryptowaluta ma stałą inflację.

Strategie odnośnie inwestycji w Monero

Mądrzy inwestorzy kierują się bardzo dobrą strategię. Wiele osób zdaje się zapominać, że potrzebny jest również dobry plan związany z kryptowalutami. Przed otwarciem inwestycji konieczne jest przygotowanie konkretnego planu. Ile kryptomonet Monero chcesz kupić? Jaka będzie Twoja cena docelowa? I z jaką stratą możesz się liczyć, żeby nie ponieść dużych konsekwencji?

Kiedy już zaczniesz działać zgodnie ze swoim planem, musisz ciągle się go trzymać, niezależnie od tego, co się będzie działo. Wiele osób zaczyna panikować, gdy kryptowaluta nagle traci na wartości. Taka sytuacja jest niebezpieczna. To właśnie w tych chwilach trzeba zachować zimną krew.

Dobry inwestor często robi coś odwrotnego niż wszyscy dookoła. Dla takiej osoby, czasy paniki i kraksy są bardziej sprzyjające, żeby dokonać zakupu. A kiedy cena spada w rekordowym tempie? Wtedy być może najlepiej jest zgarnąć grubą kasę na kryptowalucie Monero.

monero

Czy powinieneś kupić Monero lub XMR?

Niektórzy ludzie zastanawiają się, czy rzeczywiście warto kupić XMR lub Monero. Jeśli się nad tym zastanawiasz, powinieneś oczywiście spojrzeć w perspektywie długoterminowej. Fakt, że Monero jest rzeczywiście całkowicie anonimowe, znacznie przyczynia się do jego długoterminowej perspektywy. Nie tylko uczciwi ludzie będą korzystać z Monero. Również przestępcy będą chętnie używać Monero do swoich anonimowych płatności.

Kupno Monero jest możliwe poprzez tzw. portfel. Musisz na własną rękę zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Jeśli chcesz wykorzystać duża zmienność waluty, to bardziej atrakcyjne jest inwestowanie przy pomocy brokera internetowego.

Autor

admin Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.