Jak inwestować w NEO?

Inwestowanie w NEO jest wciąż możliwe! Wartość tej wirtualnej waluty wyraźnie wzrosła: na początku 2017 cena wahała się w granicach 17 centów, a obecnie kształtuje się na poziomie kilkudziesięciu funtów. Gołym okiem widać potencjał tej waluty. Zatem, w jaki sposób podczepić się pod ten pociąg do nieba i skorzystać na wahaniach kursu NEO?

Inwestowanie w NEO

Inwestycje w NEO dokonywane są za pośrednictwem tak zwanych brokerów. Mimo upływu lat kryptowaluty wciąż pozostają nowością rynkową, przez co niewielu brokerów traktuje je poważnie. Na całe szczęście, znaleźliśmy dla Ciebie odpowiednią platformę, umożliwiającą inwestowanie w NEO. W ramach tego serwisu możesz skorzystać z następujących udogodnień:

Kryptowaluta NEO

  • Bezpłatna wersja demonstracyjna umożliwiająca przeprowadzanie nieograniczonych symulacji bez ryzyka
  • Możliwość zarabiania na spadku kursu NEO (bardzo użyteczne)
  • Brak konieczności opłacania ustalonych prowizji od inwestycji w NEO

Kliknij tutaj i zainwestuj w NEO na platformie Plus500>>

Czym tak właściwie jest NEO?

Zanim weźmiesz się do dzieła i zaczniesz inwestować na poważnie, warto zrozumieć, czym dokładnie jest NEO. Podobnie jak Bitcoin, NEO jest kryptowalutą. Z kolei kryptowaluty to rodzaj walut cyfrowych, za których pośrednictwem dokonuje się płatności online. W rzeczy samej NEO różni się od Bitcoin pod wieloma względami. Ta kryptowaluta w swojej naturze jest bardziej zbliżona do Ethereum.

W przypadku NEO stosuje się tzw. kontrakty centralne. W ramach Blockchain NEO takie kontakty dodatkowo określane są jako NEOContracts. Ta technologia pozwala na zastosowanie mocy obliczeniowej komputera w celu automatyzacji różnorodnych procesów oraz transakcji. W tym względzie NEO łudząco przypomina Ethereum.

Niemniej jednak główna różnica dotyczy grupy docelowej. Podczas gdy Ethereum umocniła swoją pozycję na Zachodzie, nie można tego samego powiedzieć o NEO, która skoncentrowała się na rynku azjatyckim. Jak do tego doszło?

Czy NEO jest kryptowalutą Chin?

Można tłumaczyć to wsparciem udzielanym przez Chińską Republikę Ludową. Niezaprzeczalnie, ta kryptowaluta została opracowana w Chinach i wygląda na to, że ma ona wiele wspólnego z chińskim rządem, skoro nie jest postrzegana przez władze jako zagrożenie. W przeciwieństwie do Bitcoin chiński rząd nie potępił NEO. To ciche przyzwolenie zdecydowanie zagrało na korzyść NEO, która błyskawicznie podbiła rynek państwa środka.

Należy pamiętać, że twórcy tej waluty, o wiele lepiej orientują się w sprzedaży na rynku azjatyckim. Wystarczy popatrzeć na spółki odnoszące sukcesy na Zachodzie, a które nie potrafią wybić się w Azji. Różnice kulturowe często są barierą nie do przełamania. Dzięki temu, że kryptowaluta NEO została opracowana przez chińczyków, ma ona ogromną szansę zawładnąć rynkiem azjatyckim, podobnie jak serwis Alibaba, czy spółka Huawei.

Kryptowaluta NEO

Inne zalety NEO

Zalety NEO na tym się nie kończą. Przykładowo, w porównaniu do Ethereum, NEO jest znacznie bardziej przyjazna dla programistów pragnących sporządzić kontrakt, ponieważ nie muszą oni uczyć się nowego języka programowania. W przypadku Ethereum jest to niestety koniecznie. NEO jest niezwykle elastyczną kryptowalutą, która pozwala na korzystanie z wielu popularnych języków programowania, co czyni z niej uniwersalne narzędzie. W przypadku kryptowalut cechujących się praktycznym zastosowaniem wzrost ceny jest o wiele bardziej prawdopodobny.

W każdym razie nie jest to jedyna przewaga względem Ethereum. NEO jest o wiele bardziej skalowalna i szybsza. Suma summarum, ta kryptowaluta ma ogromny potencjał.

Bieżący kurs NEO

82% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy

Warto zdecydować się na zakup NEO?

Czy obecnie warto nabywać duże ilości NEO? Przyszłość NEO jest ciężka do przewidzenia. W tej chwili jedynie dwóch programistów pracuje nad rozwojem tej kryptowaluty. Nie ma pewności, czy wszystkie „problemy początkowe” zostaną należycie rozwiązane.

Jedno można powiedzieć z całą pewnością, warto handlować kryptowalutą NEO. Najlepiej dokonać tego poprzez brokera online. W ten sposób możesz zarabiać zarówno na wzrostach, jak i spadkach cen, a co za tym idzie, nie uzależnisz swojego sukcesu od powodzenia NEO w przyszłości.

Kliknij tutaj i porównaj brokerów kryptowalut online>>

Autor

admin Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.