Jak wypłacić pieniądze z Bitvavo?

Osiągnąłeś niezły zysk i chcesz wypłacić pieniądze na swoje konto? W tym artykule pokażemy, jak przelać środki na konto bankowe.

Jak wypłacić pieniądze w Bitvavo?

Krok 1: Przejście przez proces weryfikacji

Zanim będziesz mógł wpłacać, wypłacać lub handlować cyfrową walutą, musisz najpierw zweryfikować swoje dane. Pozwala to Bitvavo śledzić, czy źródło pieniędzy jest legalne.

Będziesz musiał zweryfikować te dane, zanim będziesz mógł wypłacić jakiekolwiek środki:

  • Adres e-mail
    Dodatkowe pytania
    Weryfikacja tożsamości

Krok 2: Dodaj konto

Po weryfikacji należy jeszcze połączyć konto bankowe. Pieniądze można przelać tylko na konto prowadzone na własne nazwisko.

Możesz połączyć swoje konto z Bitvavo, wpłacając 1 USD (lub dowolną inną kwotę) na swoje konto Bitvavo.

Możesz łatwo wpłacić pieniądze na swoje konto z konta bankowego za pomocą przelewu bankowego.

Deposit money Bitvavo

Krok 3: Sprzedaż kryptowalut

Zanim będziesz mógł wypłacić pieniądze na swoje konto, musisz najpierw sprzedać swoje kryptowaluty. Aby sprzedać swoje kryptowaluty, kliknij przycisk sprzedaży. Na ekranie zamówienia możesz wpisać, ile kryptowalut chcesz sprzedać. Kwota zostanie następnie dodana do Twojego konta.

Sell Bitvavo

Krok 4: Wypłata środków

Saldo na koncie można przelać na konto bankowe. Aby to zrobić, kliknij wypłać i wprowadź kwotę, którą chcesz przelać na swoje konto. Zanim pieniądze znajdą się na koncie, mija średnio od jednego do dwóch dni roboczych. Z mojego doświadczenia wynika, że często wypłata jest realizowana w ciągu kilku godzin.

Możesz również pozostawić część środków na swoim koncie: pozwala to na szybkie otwieranie nowych pozycji kryptowalutowych.

Withdraw money Bitvavo

Jak można wypłacić kryptowaluty z Bitvavo?

Oczywiście nie musisz konwertować swoich zysków z kryptowalut na euro: możesz również wypłacić kryptowaluty do zewnętrznego portfela. W ten sposób można przechowywać Bitcoiny na przykład w zimnym portfelu, co utrudnia hakerom dostęp do nich.

Krok 1: przejdź przez proces weryfikacji

Bitvavo jest zarejestrowane w holenderskim banku. Ta rejestracja sprawia, że Bitvavo jest wiarygodne, ale także zmusza ich do weryfikacji źródła pieniędzy, których używasz.

Zanim będziesz mógł wysłać kryptowalutę na zewnętrzny adres, musisz dodać go do swojej książki adresowej. Następnie można zweryfikować zewnętrzny portfel, wysyłając zrzut ekranu.

Krok 2: Wypłata cyfrowej waluty

Po dodaniu zewnętrznego adresu możesz łatwo wysyłać swoje kryptowaluty. Aby to zrobić, zaloguj się na swoje konto Bitvavo i przejdź do kryptowaluty, którą chcesz wypłacić. Następnie kliknij przycisk wypłaty.

Bitvavo record button

Następnie wprowadź adres, na który chcesz wysłać cyfrową walutę i wprowadź kwotę, którą chcesz wysłać. Następnie możesz potwierdzić transakcję za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Należy pamiętać, że waluty cyfrowe można wypłacać tylko za pomocą komputera: nie jest zatem możliwe wypłacanie kryptowalut w wersji mobilnej lub aplikacji!

Po wypłaceniu kryptowalut zwykle potrzeba kilku godzin, aby dotarły one do portfela. Zwracaj uwagę na koszty: za wysyłanie walut cyfrowych trzeba płacić górnikom, a koszty te mogą ulegać znacznym wahaniom.

Pytania dotyczące Bitvavo

Bitvavo zawsze przetwarza wypłaty. Musisz jednak przejść przez niezbędne etapy weryfikacji, zanim będziesz mógł wypłacić pieniądze. Zażądałeś wypłaty, ale nie otrzymałeś pieniędzy na swoje konto bankowe po kilku dniach? W takim razie skontaktuj się z obsługą klienta Bitvavo.

W normalnych okolicznościach Bitvavo wypłaca środki w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Z mojego doświadczenia wynika, że zawsze otrzymuję środki na moje konto bankowe w ciągu kilku godzin.

Po przejściu procesu weryfikacji w Bitvavo, możesz wypłacić €25,000 w ciągu jednego dnia. Ulepszając swoje konto do konta pro, możesz usunąć limity i dokonywać nieograniczonych wypłat każdego dnia.
Aby kwalifikować się do konta pro, musisz najpierw ujawnić pochodzenie swoich aktywów. Jest to wymóg holenderskiego banku, ponieważ transakcje kryptowalutowe są klasyfikowane jako obarczone wysokim ryzykiem.

Inne interesujące artykuły na temat Bitvavo

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *