Jak wpłacić pieniądze w Bitvavo?

Chcesz rozpocząć handel kryptowalutami w Bitvavo? Postępuj zgodnie z prostymi krokami w tym krótkim przewodniku… zanim się zorientujesz, będziesz handlować bitcoinem i innymi kryptowalutami!

Krok 1: Otwórz konto w Bitvavo

Zanim będziesz mógł wpłacić pieniądze do Bitvavo, musisz otworzyć konto. Nie masz jeszcze konta w Bitvavo? Skorzystaj z poniższego przycisku, aby otworzyć konto i nie płacić żadnych opłat za pierwsze 1000 € transakcji:

Krok 2: Wybierz żądaną metodę płatności

Na swoim koncie kliknij przycisk Wpłata, aby wpłacić kwotę na swoje konto. Możesz używać tylko numerów kont bankowych, które są powiązane z Twoim kontem.
Możesz połączyć konto bankowe, przelewając niewielką kwotę pieniędzy. Ważne jest, aby konto miało taką samą nazwę jak konto Bitvavo.
Możesz zdeponować pieniądze w Bitvavo za pomocą następujących metod:

  • Przelew SEPA
  • iDEAL
  • Bancontact
  • EPS Uberweisung
  • Giropay

Krok 3: Wprowadź kwotę pieniędzy, którą chcesz wpłacić.

Następnie możesz wybrać kwotę, którą chcesz wpłacić na swoje konto. Poniższy ekran pokazuje, jak to działa, jeśli chcesz dodać 100 € do swojego konta za pomocą przelewu bankowego.
deposit money at Bitvavo

Krok 4: Rozpocznij handel!

Po dodaniu pieniędzy do konta możesz natychmiast rozpocząć handel. Jeśli potrzebujesz pomocy, przeczytaj poniższe artykuły:

Jak można zdeponować kryptowaluty takie jak Bitcoin w Bitvavo?

Możliwe jest również zdeponowanie kryptowalut z zewnętrznej platformy na Bitvavo. Aby to osiągnąć, najpierw przejdź do kryptowaluty, którą chcesz zdeponować.
Następnie naciśnij przycisk wpłaty, aby odkryć adres portfela. Ważne jest, aby skopiować ten adres portfela bez błędów. Jeśli popełnisz błąd, możesz trwale stracić swoje kryptowaluty!

Często zadawane pytania

W większości przypadków wpłacanie pieniędzy na Bitvavo jest darmowe. Jednak niektóre metody płatności nie są darmowe. Dlatego zaleca się dokonywanie wpłat za pomocą przelewu bankowego lub iDEAL, ponieważ te metody są zawsze całkowicie bezpłatne.

Gdy korzystasz z iDEAL, środki są natychmiast na Twoim koncie. Przelew bankowy może jednak potrwać od jednego do dwóch dni roboczych.

Mam dobre doświadczenia z Bitvavo, a moje badania pokazują, że firma robi wszystko, aby Twoje środki były bezpieczne. W artykule na temat niezawodności Bitvavo możesz przeczytać, co Bitvavo robi, aby Twoje środki były jak najbezpieczniejsze.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *