Czym jest Bitvavo?

Nie jesteś pewien, czym jest Bitvavo? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce! Tutaj dowiesz się, czym jest Bitvavo i jak możesz samodzielnie handlować na tej giełdzie.

Czym jest Bitvavo?

Bitvavo to największa i najtańsza giełda kryptowalut z siedzibą w Holandii. Bitvavo działa w całej Unii Europejskiej i akceptuje również klientów międzynarodowych.

Giełda kryptowalut to miejsce, w którym można wymieniać pieniądze fiducjarne na kryptowaluty, takie jak Bitcoin lub Ethereum. Otwarcie konta w Bitvavo jest całkowicie bezpłatne. Otwierając konto w Bitvavo za pomocą poniższego przycisku, nie poniesiesz również żadnych opłat transakcyjnych za pierwsze 1000 €:

Co można robić w Bitvavo?

Możesz użyć Bitvavo, aby szybko kupić kryptowaluty. W Bitvavo możliwe jest dodanie pieniędzy do konta za pomocą przelewu bankowego lub iDEAL. Następnie można zamienić ciężko zarobione euro na dowolną z ponad 150 oferowanych kryptowalut.

Jedną z zalet Bitvavo są niskie koszty: nigdy nie przekraczają one 0,25%!

Rozwiązanie „wszystko w jednym”

Dużą zaletą Bitvavo jest to, że jest to kompleksowe rozwiązanie dla kryptowalut. W pewnym sensie możesz uznać Bitvavo za swój bank, ale wyłącznie dla kryptowalut.

Możesz używać swojego konta w Bitvavo do handlu kryptowalutami. Możliwe jest również przechowywanie kryptowalut w Bitvavo i utrzymywanie tam salda.

Platforma Bitvavo jest niezawodna: robią wszystko, co w ich mocy, aby giełda była jak najbezpieczniejsza. Kliknij tutaj, aby przeczytać, w jaki sposób Bitvavo zapewnia swoją niezawodność.

Kto stoi za Bitvavo?

Bitvavo zostało założone w 2017 roku przez Jelle de Boera i Tima Baardse. W międzyczasie firma znacznie się rozrosła, a jej siedziba znajduje się przy Herengracht 250. Chcesz skontaktować się z Bitvavo? Możesz wysłać wiadomość e-mail na adres contact@bitvavo.com.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Bitvavo?

Na Trading.info można znaleźć kilka artykułów, które mogą pomóc w drodze z Bitvavo:

Często zadawane pytania dotyczące Bitvavo

Z mojego doświadczenia wynika, że Bitvavo jest dobrą platformą handlową. W Bitvavo możesz wpłacać pieniądze na swoje konto i kupować bitcoiny i inne kryptowaluty bez większego wysiłku. Dużymi zaletami tego dostawcy są przyjazne dla użytkownika oprogramowanie, niskie opłaty transakcyjne i wysoka niezawodność. W recenzji Bitvavo możesz bardziej szczegółowo zapoznać się z moimi spostrzeżeniami na temat Bitvavo.

Bitvavo to niezawodna i bezpieczna strona, która jest również zarejestrowana w holenderskim banku. Są one ubezpieczone przez Coinbase Costudy do kwoty 255 milionów dolarów. Oznacza to, że nawet jeśli coś pójdzie nie tak, mogą zająć się stratami.

Bitvavo to duża firma z siedzibą w centrum Amsterdamu. Firma dba o to, abyś jako użytkownik mógł zawsze szybko i bezpiecznie handlować kryptowalutami. Robią to poprzez ciągłe ulepszanie platformy, oferowanie obsługi klienta i rozszerzanie zakresu kryptowalut.

Bitvavo ma ponad milion użytkowników w Holandii! To po raz kolejny potwierdza, że Bitvavo jest największą giełdą kryptowalut w Holandii.

Tak, Bitvavo jest giełdą lub giełdą kryptowalut. Oznacza to, że możesz kupować i sprzedawać Bitcoiny i inne kryptowaluty na Bitvavo.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *