Inwestowanie w Dash: jak handlując Dash?

Podobnie jak Bitcoin, Dash to tak zwana kryptowaluta. Nie da się ukryć, że daleko jej do sławy, którą okrył się Bitcoin, niemniej jednak popularność nie zawsze jest wyznacznikiem w przypadku kryptowalut. Po prawdzie Dash posiada kilka unikalnych cech, które czynią ją wyjątkową w porównaniu do Bitcoin. Co więcej, Dash charakteryzuje się wysoką niestabilnością, co stwarza inwestorom całe mnóstwo okazji do zarobku. W niniejszym artykule wyjaśnimy, jak inwestować w Dash, rozważając skupowanie kryptowaluty i kontrastując to z aktywną spekulacją.

Inwestowanie w Dash

Istnieją dwie drogi prowadzące do inwestowania w Dash. Jedną z nich jest aktywa spekulacja w krótkich okresach. Kolejna opcja to fizyczne skupowanie Dash. Poniżej przedstawiliśmy obie metody.

Skupowanie Dash w ramach inwestycji długoterminowej

Kryptowaluty sprawdzają się w przypadku inwestycji długoterminowych. Niemniej jednak biorąc pod uwagę, spadki cen z 2017 roku, radzimy zachować szczególną ostrożność. To jak stąpanie po cienkim lodzie, tak więc odradzamy skupowanie Dash bez opamiętania. Co więcej, należy wyczuć odpowiednią chwilę na zakup.

Coraz więcej ludzi sięga po kryptowaluty, myśląc o wiarygodnych inwestycjach długoterminowych. Niektórzy postrzegają waluty, takie jak Bitcoin i Dash jako złoto naszych czasów. Nic w tym dziwnego, w końcu cyfrowe kryptowaluty nie są kontrolowane przez banki centralne, a przy okazji posiadają funkcjonalność, której oczekuje przeciętny użytkownik. To wszystko czyni z kryptowalut atrakcyjną rezerwę na gorsze czasy.

Zakup Dash w perspektywie długoterminowej jest względnie prostym przedsięwzięciem. W Internecie roi się od brokerów oferujących taką możliwość. Jedną z lepszych dostępnych opcji jest platforma Plus500, gdzie dokonasz zakupu Dash po kliknięciu myszką. Nie potrzebujesz elektronicznego portfela, płatności możesz dokonywać bezpośrednio w swojej walucie.

Kliknij przycisk poniżej, aby bezzwłocznie utworzyć konto Plus500:

82% inwestorów detalicznych, posiadających konta u tego dostawcy usług, ponosi stratę inwestując poprzez kontrakty CFD. Powinieneś dokładnie przemyśleć, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.82% inwestorów detalicznych, posiadających konta u tego dostawcy usług, ponosi stratę inwestując poprzez kontrakty CFD. Powinieneś dokładnie przemyśleć, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Handel Dash

Kryptowaluta Dash nie należy do najstabilniejszych aktywów pod słońcem. W porównaniu do walut tradycyjnych, takich jak dolar, czy euro, kurs Dash zmienia się niczym pogoda w marcu. Handlując CFD Dash, masz możliwość składania zleceń na różnorodne działania krótkoterminowe. Takie rzeczy jak najbardziej wchodzą w grę na brokerskich platformach online.

Przed tobą możliwość wypróbowania tego rodzaju inwestycji bez ponoszenia ryzyka w ramach konta demonstracyjnego. Kliknij poniższy przycisk i utwórz bezpłatne konto demo:

Dash inwestowanie

Czym różni się Dash od Bitcoin?

Czasami ciężko jest dostrzec inne kryptowaluty poprzez pryzmat Bitcoin. Dlatego zdecydowaliśmy się na omówienie największych zalet Dash względem Bitcoin. Pierwszą szalenie istotną przewagą Dash są potwierdzenia transakcji realizowane przez system InstaSend, dzięki czemu zaksięgowanie trwa zaledwie kilka sekund. W przypadku Bitcoin egzekucja transferu często ciągnie się godzinami.

Warto również wspomnieć o kwestii prywatności, która w przypadku Dash stoi na zdecydowanie wyższym poziomie. PrivateSend gwarantuje całkowitą prywatność twojej historii. Jeśli chcesz, aby twoje transakcje były bezpieczne i niezauważalne, rozważ korzystanie z Dash.

Co więcej, Dash korzysta z serwerów masternode. Dzięki temu nagradzani są wyłącznie krypto kopacze, którzy rzeczywiście odnajdą kryptowalutę, oraz pozostałe instytucje, które zapewniają przechowywanie i walidację waluty.

Na koniec warto wspomnieć o jednej kwestii. Mianowicie w przypadku transakcji zawieranych poprzez Dash 10% sumy trafia do wspólnej puli, czyli „Dash Treasury” (Skarbiec Dash). Pieniądze ze skarbca są wykorzystywane do realizacji projektów Dash, a co za tym idzie, rozwój tej kryptowaluty nie jest uzależniony od ochotników uprawiających wolontariat. Biorąc pod uwagę wszystkie zalety, Dash wydaje się bardziej kuszącą inwestycją niż sam Bitcoin.

Przyszłość Dash

Chcąc określić chęć zakupu lub sprzedaży Dash, należy bacznie obserwować ogólną tendencję rynkową. W 2017 roku nastąpił gwałtowny wzrost cen kryptomonet, po którym doszło do ogólnego załamania rynku. Pomimo krachu wygląda na to, że obecnie Dash daje sobie rade.

Podstawowe pytanie brzmi – czy ta dobra passa nie skończy się w 2020 roku? W każdym razie odpowiednio planując swoje inwestycje, możesz osiągnąć zadowalające rezultaty. Koniec końców, kursy kryptowalut są nadzwyczaj niestabilne, tak więc kupując Dash w odpowiednim momencie, masz szansę na zgarnięcie całkiem tłustej sumki. Dowiedz się więcej na temat inwestowania w kryptowaluty, czytając ten artykuł.

Autor

admin Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.