Jak kupić akcje Discord (2023): jak inwestować w Discord?

Czy chcesz zainwestować w akcje Discorda? Cóż, trafiłeś we właściwe miejsce! Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak kupić akcje Discord!

Jak kupić akcje Discorda?

Discord nie jest notowany publicznie w momencie pisania tego tekstu, ale IPO jest nieuchronne. Możesz założyć konto u jednego z następujących brokerów, aby kupić akcje Discorda, gdy tylko firma wejdzie na giełdę:

BrokerInformacjeRecenzja
eToroKupuj Discord bez żadnych prowizji. Twój kapitał może być zagrożony. Dodatkowe opłaty mogą obowiązywać.
Spekuluj z CFD na rosnących i malejących cenach Discord! 86% indywidualnych kont CFD traci swoje pieniądze.

Czy wiesz, że możesz również inwestować w Discord kupując akcje firm, które zainwestowały w tę spółkę? Na przykład następujące firmy zainwestowały w Discord i dlatego są jego współwłaścicielami:

  • Sony: znana japońska firma z branży rozrywkowej.
  • Tencent: jedną z największych firm zajmujących się mediami społecznościowymi w Chinach.

Należy pamiętać, że inwestując w te firmy, nie inwestuje się bezpośrednio w Discord. Dlatego ważne jest, aby zbadać również inne działania biznesowe. Jeśli Discord osiąga dobre wyniki, ale inne biznesy należące do tych spółek mają słabe wyniki, cena akcji może nadal spadać.

O Discord

Discord to platforma internetowa przeznaczona dla graczy do komunikacji. Choć taki był jej pierwotny cel, dziś platforma oferuje wszelkiego rodzaju społeczności.

Discord został założony w 2015 roku przez Jasona Citrona i Stanislava Vishnevskiy’ego jako alternatywa dla czatu głosowego i gier komunikacyjnych. Po kilku rundach finansowania, firma zebrała miliardy i jest gotowa do IPO. IPO ma się odbyć w 2023 roku: więc pamiętaj, aby założyć konto u wiarygodnego brokera, więc jesteś gotowy do zakupu akcji, gdy tylko wejdzie na giełdę.

Jak Discord zarabia pieniądze?

Firma zarabia na oferowaniu dodatkowych usług. Na przykład użytkownicy mogą płacić za członkostwo, wirtualne naklejki i inne dodatki. W drugim kwartale 2022 roku Discord wygenerował ponad 28 milionów dolarów przychodu.

Jaki jest kurs akcji Discorda i prognoza kursu akcji?

Trudno jest teraz prognozować cenę akcji Discorda. Kiedy akcje będą notowane na giełdzie, możesz zobaczyć najnowszą cenę akcji tutaj.

Dlaczego kupno akcji Discord może być mądre?

Discord może być atrakcyjną inwestycją ze względu na zaangażowanych użytkowników. Na platformie aktywnych jest ponad 150 milionów użytkowników.

Użytkownicy ci cenią Discorda za jego wysoki poziom elastyczności. W ramach każdej społeczności wszystko można dostosować: od emojis do ról użytkowników. Dzięki temu platforma może być wykorzystywana do wszelkiego rodzaju społeczności, co czyni ją bardzo przyjazną dla użytkowników.

Jakie są ryzyka związane z inwestowaniem w Discord?

Konkurencja jest dużym ryzykiem dla akcji Discorda. Discord konkuruje z innymi aplikacjami do komunikacji, takimi jak Skype & Slack oraz z sieciami społecznościowymi, takimi jak Facebook i TikTok.

Kolejnym problemem jest moderowanie treści. Discord jest szeroko wykorzystywany do rozpowszechniania fake newsów i mowy nienawiści. Kiedy Discord nie radzi sobie z tym, może odstraszyć inwestorów.

Discord musi też jeszcze stać się rentowny: wyzwaniem dla Discorda będzie więc znalezienie atrakcyjnych modeli przychodów.

Czy mądrze jest kupować akcje Discorda?

Wiele osób pyta mnie, czy mądrze jest kupować akcje Discorda. Ze względu na dużą liczbę użytkowników, Discord z pewnością ma potencjał jako inwestycja, ale ważne jest, aby rozważyć, czy ryzyko i potencjalne zyski są zrównoważone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *