Jak otworzyć konto w Bitvavo?

Czy chcesz otworzyć konto w Bitvavo? W tym krótkim przewodniku omówimy, jak szybko otworzyć konto w Bitvavo. Dzięki temu możesz rozpocząć handel kryptowalutami w mgnieniu oka.

Nie masz jeszcze konta w Bitvavo? Kliknij tutaj, aby odwiedzić stronę i nie płacić żadnych opłat transakcyjnych za pierwsze 1000 € w transakcjach!

Krok 1: Podaj swoje podstawowe dane

Przejdź do rejestracji i wprowadź adres e-mail, imię, nazwisko i hasło. Następnie wybierz swój kraj zamieszkania: tylko osoby mieszkające w Europie mogą otworzyć konto w Bitvavo.

Open Bitvavo account

Ważne jest również, abyś był świadomy ryzyka związanego z inwestowaniem w kryptowaluty. Zaznaczając to pole, zaznaczasz, że rozumiesz, że handel kryptowalutami jest ryzykowny.

Krok 2: Odpowiadanie na dodatkowe pytania

Zanim zaczniesz inwestować w Bitvavo, będziesz musiał odpowiedzieć na kilka pytań. Musisz wskazać cel, w jakim chcesz korzystać z konta Bitvavo i pochodzenie środków, które chcesz wpłacić na swoje konto. Holenderski bank wymaga tego, aby zapobiec praniu brudnych pieniędzy.

Krok 3: Potwierdź swoją tożsamość

Zanim będziesz mógł wpłacić środki na swoje konto, musisz najpierw potwierdzić swoją tożsamość. W tym celu Bitvavo będzie wymagać kopii dokumentu tożsamości, który zawiera następujące informacje:

  • Imię i nazwisko
  • Narodowość
  • Data urodzenia
  • Data wydania
  • Data ważności
  • Kraj wydania
  • Zdjęcie paszportowe
  • Numer dokumentu

Bitvavo verification

Krok 4: Wpłata pieniędzy

Następnym krokiem w otwieraniu konta jest wpłata pieniędzy. Ważne jest, aby konto bankowe było prowadzone pod tą samą nazwą, co konto Bitvavo. Możesz łatwo połączyć swoje konto, przelewając kwotę z konta bankowego na konto Bitvavo.

deposit credit Bitvavo

Krok 5: Chroń swoje konto

Wykonałeś już wszystkie kroki niezbędne do rozpoczęcia handlu kryptowalutami. Jednak nadal rozsądnie jest przejść przez ostatni krok bezpieczeństwa. Możesz najpierw potwierdzić swój numer telefonu. Telefon może być następnie użyty do potwierdzenia prób logowania. Dla dodatkowego bezpieczeństwa zaleca się również włączenie uwierzytelniania 2-FA. W ten sposób uniemożliwisz złośliwym osobom uzyskanie dostępu do Twojego konta.

2FA security Bitvavo

Chcesz dowiedzieć się więcej o Bitvavo?

Często zadawane pytania dotyczące kont Bitvavo

Każdy, kto ukończył 18 lat i mieszka w Europie, może otworzyć konto w Bitvavo. Niestety, osoby spoza Europy lub osoby niepełnoletnie nie mogą otworzyć konta w Bitvavo.

Niestety, nie jest możliwe otwarcie drugiego konta w Bitvavo.

Niestety, nie jest możliwe otwarcie konta biznesowego w Bitvavo. Może się to jednak zmienić w przyszłości. Słyszałem ze źródeł, że Bitvavo ciężko pracuje nad udostępnieniem tej opcji.

Założenie konta w Bitvavo jest całkowicie darmowe. Zostaniesz jednak obciążony opłatą transakcyjną, gdy otworzysz pozycje kryptowalutowe.
Kliknij tutaj,aby zobaczyć przegląd opłat ponoszonych podczas handlu w Bitvavo.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *