Jak kupić akcje Kraft Heinz (2024)? – inwestowanie w Heinz

Chcesz kupić akcje Kraft Heinz ? W takim razie trafiłeś na właściwą stronę! Na tej stronie dowiesz się, jak inwestować w akcje Heinz. Możesz również sprawdzić aktualny kurs akcji Kraft Heinz.

Jak kupić akcje Heinz?

Czy wierzysz w przyszłość Kraft Heinz? W takim razie zakup akcji Kraft Heinz może być interesujący. Poniżej możesz bezpośrednio zobaczyć, u których brokerów możesz kupić akcje Heinz:

BrokerInformacjeRecenzja
Freedom Finance akcjeInwestuj w akcje, fundusze ETF i opcje amerykańskie i zarabiaj do 8,7% na swoim depozycie z opcją codziennego naliczania.
eToro akcjeKupuj Kraft Heinz bez żadnych prowizji. Twój kapitał może być zagrożony. Dodatkowe opłaty mogą obowiązywać.
DEGIRO akcjeInwestuj w Kraft Heinz przy niskich opłatach i korzystaj z innowacyjnej platformy

Jaka jest obecna cena akcji Kraft Heinz?

Chcesz wiedzieć, jak kształtował się kurs akcji Kraft Heinz? Na poniższym wykresie można zobaczyć aktualny kurs akcji Kraft Heinz.

Dane spółki Kraft Heinz

Poniżej znajdują się najważniejsze dane firmy Kraft Heinz.

Analiza spółki Kraft Heinz

Przed podjęciem decyzji o zakupie lub sprzedaży akcji spółki Kraft Heinz należy dokładnie przeanalizować jej notowania. W poniższym przeglądzie można zobaczyć, jak Kraft Heinz radził sobie w minionym okresie.

Ceny akcji Kradt Heinz w ciągu ostatnich 5 dni

W poniższej tabeli można zobaczyć ceny akcji Kraft Heinz z ostatnich 5 dni:

Jaki będzie kurs akcji spółki Kraft Heinz w 2024?

Czy jesteś ciekawy, jak według analityków Kraft Heinz poradzi sobie w [roku] i kolejnych latach? Połączyliśmy prognozy analityków przy użyciu danych z Alpha Vantage. Należy pamiętać, że liczba ta jest jedynie prognozą dotyczącą rozwoju cen Kraft Heinz i że prognoza ta niekoniecznie musi się spełnić.

Dlaczego zakup akcji Kraft Heinz może być korzystny?

 • Silna marka: Kraft Heinz jest marką rozpoznawalną na całym świecie, dlatego konsumenci często ją preferują.
 • Dywersyfikacja: Kraft Heinz działa w wielu segmentach przemysłu spożywczego, co sprawia, że firma jest mniej zależna od jednego konkretnego produktu.
 • Strategiczne przejęcia: w 2018 r. firma Kraft Heinz przejęła Primal Nutrition. Te przejęcia dają Kraft Heinz dostęp do nowych rynków.
 • Silna pozycja finansowa: Kraft Heinz wykazuje solidny, roczny wzrost, co może uczynić go interesującą inwestycją.

Oto największe ryzyko związane z inwestowaniem w akcje Kraft Heinz

 • Konkurencja: wadą inwestowania w akcje Kraft Heinz jest silna konkurencja. Gdy konkurent przejmie udział w rynku, cena akcji może spaść.
 • Ryzyko związane z produkcją: Kraft Heinz jest zależny od dobrze funkcjonującego łańcucha dostaw.
 • Zależność: Przychody spółki Kraft Heinz zależą od jednej branży.

Jacy są najwięksi konkurenci Kraft Heinz?

Jak inwestować w akcje Kraft Heinz?

 1. Analiza akcji: porównaj spółkę Kraft Heinz z jej konkurentami i określ, czy warto zainwestować w jej akcje.
 2. Otwórz rachunek: kliknij tutaj, aby porównać różnych maklerów giełdowych i otworzyć rachunek.
 3. Aktywuj konto: aktywuj konto inwestycyjne, aby natychmiast rozpocząć inwestowanie.
 4. Wpłata środków: możesz wpłacić środki na swój rachunek inwestycyjny za pomocą przelewu bankowego lub karty kredytowej.
 5. Kup akcje Kraft Heinz: wybierz akcje Kraft Heinz i wprowadź kwotę, którą chcesz zainwestować. Naciśnij przycisk Kup, aby natychmiast nabyć akcje Kraft Heinz.

Czym jest Kraft Heinz?

Amerykańska firma spożywcza The Kraft Heinz Company (KHC) jest najlepiej znana pod nazwą Kraft Heinz. Firma powstała z połączenia Kraft Foods i Heinz. Siedziby firmy znajdują się w Chicago i Pittsburghu. Oprócz marek Kraft i Heinz, firma posiada 20 innych marek. Marki należące do firmy obejmują Boca Burger, kawę Gevalia i serek Philadelphia.

Założenie firmy

W 2015 r. fuzja Kraft Foods i H.J. Heinz została zatwierdzona przez zarządy obu firm. Oprócz siedziby głównej w Chicago i Filadelfii, firma posiada biura w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Ameryce Południowej, Europie, Azji i Australii.

Nieudane przejęcie Unilever

W 2007 roku Kraft Heinz ogłosił, że chce przejąć brytyjsko-holenderską międzynarodową firmę Unilever za 143 miliardy dolarów. Unilever odrzucił ofertę. Premier Theresa May zażądała śledztwa w sprawie umowy, po którym Kraft Heinz zdecydował się zrezygnować z przejęcia.

Czy uważasz, że Kraft Heinz dokona interesującego przejęcia w przyszłości? W takim razie możesz rozważyć, czy inwestowanie w akcje Heinz jest atrakcyjne.

Wprowadzenie marek Springboard

W 2018 roku Kraft Heinz wprowadził Springboard Brands, firmę koncentrującą się na produkcji ekologicznych, naturalnych i super premium marek żywności.

Jeszcze w tym samym roku firma nabyła markę Primal Kitchen, aby promować uruchomienie Springboard Brands. Marka Primal Kitchen została zakupiona za 200 milionów dolarów w 2019 roku i oczekiwano, że przyniesie 50 milionów dolarów rocznych przychodów.

Czy uważasz, że te przejęcia będą miały pozytywny wpływ na kurs akcji w przyszłości? W takim razie inwestycja w akcje Kraft Heinz może być interesująca.

Kraft Heinz shares.

Czy mądrze jest inwestować w akcje Kraft Heinz?

Kiedy ludzie częściej zostają w domu, Heinz osiąga dobre wyniki. Firma sprzedaje wiele wygodnych produktów spożywczych, takich jak ser i ketchup. Firma radziła sobie wyjątkowo dobrze podczas pandemii koronawirusa. W podobnych sytuacjach zakup akcji Kraft Heinz może być atrakcyjny.

Jednym z problemów firmy jest to, że nie wszystkie marki radzą sobie równie dobrze: na przykład Jell-O i Kool Aid nie otrzymały wystarczającej uwagi i popadły w zapomnienie. Gdy marki firmy stają się mniej wartościowe, może to zaszkodzić rentowności spółki. Inwestycja w akcje Kraft Heinz może stać się mniej atrakcyjna.

Pomimo tej wady, wiele osób nadal postrzega Kraft Heinz jako akcje wartościowe: Na przykład Warren Buffett posiada udziały w spółce Berkshire Hathaway. Są to akcje defensywne, które wypłacają dywidendy i zbudowały stabilną pozycję. Inwestycja w akcje Kraft Heinz nie jest szczególnie ekscytująca i może być dobrym wyborem dla inwestorów unikających ryzyka.

Ważne jest jednak, aby wziąć pod uwagę najnowsze trendy: konsumenci coraz większą wagę przywiązują do jedzenia lokalnego i ekologicznego. Duża międzynarodowa firma, która sprzedaje głównie przetworzoną żywność, może nie pasować do tego trendu. Konsumenci przywiązują również coraz większą wagę do zdrowia, co może skutkować mniejszą sprzedażą przekąsek w przyszłości.

Jeśli chcesz kupić akcje Kraft Heinz, ważne jest, aby uważnie śledzić najnowsze wydarzenia.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *