Jakie są zalety Bitvavo?

Rozważasz zakup bitcoinów i innych kryptowalut w Bitvavo? W tym artykule omówimy największe zalety platformy handlowej Bitvavo. Czy jesteś również ciekawy wad Bitvavo? W takim razie przeczytaj ten artykuł.

Nie masz jeszcze konta w Bitvavo? Otwórz konto teraz za darmo i nie płać żadnych opłat transakcyjnych za pierwsze 1000 € transakcji:

Zaleta 1: niskie opłaty transakcyjne

Dużą zaletą kupowania i sprzedawania Bitcoinów i innych kryptowalut w Bitvavo są niskie opłaty transakcyjne. W Bitvavo nigdy nie zapłacisz więcej niż 0,25% opłat, a procent ten może spaść jeszcze bardziej, gdy handlujesz dużymi wolumenami.

Czy jesteś ciekawy struktury opłat Bitvavo? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jak działa struktura opłat w Bitvavo.

Korzyść 2: handel już od 5 euro

Kryptowaluty są dostępne dla każdego w Bitvavo. Możliwe jest kupowanie bitcoinów za kwotę 5 €. Pozwala to na okresowe kupowanie kryptowalut (np. co miesiąc) za niewielką kwotę.

Zaleta 3: niezawodna wymiana

Bitvavo robi wszystko, co w ich mocy, aby Twoje aktywa kryptograficzne były bezpieczne. Na przykład portfele Bitvavo są ubezpieczone do kwoty 255 milionów euro. Ponieważ handlujesz z holenderską firmą, która jest zarejestrowana w holenderskim banku, możesz być pewien, że firma musi spełniać surowe wymagania. W naszym artykule na temat rzetelności Bitvavo omówimy to bardziej szczegółowo.

Zaleta 4: użyteczność

Kolejną ważną zaletą Bitvavo jest łatwość obsługi platformy. Niektóre giełdy kryptowalut niepotrzebnie komplikują kupno i sprzedaż bitcoinów. W Bitvavo możesz kupić bitcoiny za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Bitvavo platform

Zaleta 5: zarabianie pieniędzy dzięki stakingowi

Kolejną zaletą Bitvavo jest możliwość zarabiania pieniędzy poprzez staking. Dzięki stakingowi okresowo otrzymujesz odsetki od swoich kryptowalut. W Bitvavo ten staking może przynieść do 10.

Zaleta 6: profesjonalne wsparcie

Kolejną zaletą Bitvavo jest ich dostępność. Możesz skontaktować się z zespołem wsparcia Bitvavo za pośrednictwem czatu na żywo i poczty e-mail. Ich wsparcie jest dostępne w wielu językach, takich jak angielski, holenderski, francuski i niemiecki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Bitvavo?

W tej recenzji Bitvavo możesz przeczytać wszystko, co musisz wiedzieć o handlu kryptowalutami za pomocą Bitvavo. Możesz również przeczytać instrukcję Bitvavo: tam szczegółowo omawiamy, jak działa kupowanie i sprzedawanie kryptowalut.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *