Jakie są wady Bitvavo?

Chociaż giełda Bitvavo ma wiele zalet, istnieje również kilka wad. W tym artykule omówimy największe wady handlu kryptowalutami na Bitvavo.

Wada 1: ograniczone możliwości

Główną zaletą Bitvavo jest łatwość obsługi platformy. Z drugiej strony liczba możliwości jest bardziej ograniczona w porównaniu na przykład z Binance. Na Bitvavo nie można handlować produktami lewarowanymi ani spekulować na spadających cenach.

Zaawansowany trader oferuje więcej możliwości dla aktywnego tradera. Jednak ludzie, którzy są profesjonalnie zaangażowani w handel, lepiej wybiorą Binance. Kliknij tutaj, aby otworzyć konto na tej giełdzie kryptowalut.

Wada 2: trudno jest uzyskać przegląd swoich wyników

W Bitvavo możesz monitorować rozwój swojego portfela oraz zakupy i sprzedaż poszczególnych kryptowalut. Nie jest jednak możliwe śledzenie całkowitego zysku lub straty w jednym przejrzystym przeglądzie.

Dlatego korzystając z Bitvavo, musisz śledzić swoje wyniki w inteligentny sposób. Jeśli tego nie robisz, łatwo jest stracić kontrolę.

Bitvavo trades

Możesz zobaczyć swoje zakupy i sprzedaż w Bitvavo, ale nie swoje wyniki w przejrzystym przeglądzie

Wada 3: ograniczona podaż kryptowalut

W porównaniu do konkurencji, oferta kryptowalut w Bitvavo jest wciąż ograniczona. Bitvavo ciężko pracuje nad poprawą tego stanu rzeczy: niedawno dodali do platformy wiele popularnych kryptowalut, takich jak Dogecoin i Binance Coin.

Dla większości ludzi wybór w Bitvavo będzie wystarczający. Jeśli jednak chcesz handlować bardziej egzotycznymi altcoinami (są ich tysiące), możesz potrzebować kont u kilku dostawców.

Wada 4: brak możliwości kontaktu telefonicznego

Ostatnią wadą Bitvavo jest to, że nie można porozmawiać z kimś bezpośrednio przez telefon. Niekoniecznie jest to poważna wada, ponieważ można łatwo skontaktować się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej lub funkcji czatu na żywo.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Bitvavo?

Chcesz dowiedzieć się więcej o giełdzie kryptowalut Bitvavo? W Recenzji Bitvavo, szczegółowo omawiam, czy warto handlować kryptowalutami na Bitvavo. Możesz również przeczytać szczegółowo, jak działa platforma handlowa Bitvavo – kliknij tutaj.

Autor

Alex Mostert Avatar
O

Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *