Internetowi Brokerzy

Staking Bitvavo: jak to działa w Bitvavo?

Korzystając ze stakingu, możesz uzyskać jeszcze wyższy zwrot z kryptowalut w Bitvavo. Stakując, otrzymujesz swego rodzaju odsetki od swoich kryptowalut. Kwota ta jest następnie dodawana do konta co tydzień. Ale czym jest staking i jak działa w Bitvavo? Czym jest staking? Staking to nagroda, którą otrzymujesz za trzymanie kryptowaluty w portfelu. Nagrodę tę można porównać … [Lees meer]

Portfel Bitvavo: jak działa portfel Bitvavo?

W Bitvavo masz możliwość przechowywania swoich kryptowalut w ich portfelu online. Ale czym jest portfel i jak można przesyłać kryptowaluty do portfela? Co to jest portfel? Portfel przechowuje kryptowaluty. Każdy portfel ma unikalny adres: można go używać do otrzymywania kryptowalut. Czy masz portfel z Bitvavo? W Bitvavo masz dostęp do wielu portfeli. Kupując kryptowalutę, nie … [Lees meer]

Opinia i doświadczenia z eToro (2023): czy ten broker jest wiarygodny?

W tej obszernej recenzji eToro badam, czy jest to wiarygodny broker. Po przeczytaniu moich doświadczeń wiesz dokładnie, jakie są zalety i wady tego brokera. Jakie są największe zalety eToro? Kompleksowa oferta: eToro umożliwia handel, walutami, akcjami i funduszami ETF za jednym zamachem. Handel społecznościowy: w eToro możliwe jest śledzenie innych inwestorów, całkowicie automatycznie! Brak prowizji: … [Lees meer]

Przegląd i doświadczenia z Plus500 (2023): zalety i wady

Drodzy czytelnicy, w tej recenzji Plus500 podzielę się własnymi doświadczeniami związanymi z niniejszą platformą handlową. Po zapoznaniu się z z moją wyczerpującą opinią, będziesz znać Plus500 jak własną kieszeń. Za co Plus500 cenimy najbardziej? Szeroka oferta: Z Plus500 możesz handlować ponad 2000 papierów wartościowych CFD. Przyjazność dla użytkownika: Oprogramowanie Plus500 jest bardzo przyjazne dla użytkownika. … [Lees meer]

Czym jest Bitvavo?

Nie jesteś pewien, czym jest Bitvavo? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce! Tutaj dowiesz się, czym jest Bitvavo i jak możesz samodzielnie handlować na tej giełdzie. Czym jest Bitvavo? Bitvavo to największa i najtańsza giełda kryptowalut z siedzibą w Holandii. Bitvavo działa w całej Unii Europejskiej i akceptuje również klientów międzynarodowych. Giełda kryptowalut to … [Lees meer]

Bitvavo vs Binance: który broker kryptowalut jest lepszy?

W tym obszernym porównaniu sprawdzimy, która giełda kryptowalut jest lepsza: Bitvavo czy Binance. Pozwoli ci to zdecydować, z którym brokerem kryptowalut chcesz rozpocząć handel Bitcoinami i innymi kryptowalutami. Chcesz przetestować Bitvavo i Binance? Chcesz się przekonać, czy Bitvavo lub Binance przypadną Ci do gustu? Możesz od razu otworzyć darmowe konto na tych giełdach: Kliknij tutaj, … [Lees meer]

Jak otworzyć konto w Bitvavo?

Czy chcesz otworzyć konto w Bitvavo? W tym krótkim przewodniku omówimy, jak szybko otworzyć konto w Bitvavo. Dzięki temu możesz rozpocząć handel kryptowalutami w mgnieniu oka. Nie masz jeszcze konta w Bitvavo? Kliknij tutaj, aby odwiedzić stronę i nie płacić żadnych opłat transakcyjnych za pierwsze 1000 € w transakcjach! Krok 1: Podaj swoje podstawowe dane … [Lees meer]

Jakie są wady Bitvavo?

Chociaż giełda Bitvavo ma wiele zalet, istnieje również kilka wad. W tym artykule omówimy największe wady handlu kryptowalutami na Bitvavo. Wada 1: ograniczone możliwości Główną zaletą Bitvavo jest łatwość obsługi platformy. Z drugiej strony liczba możliwości jest bardziej ograniczona w porównaniu na przykład z Binance. Na Bitvavo nie można handlować produktami lewarowanymi ani spekulować na … [Lees meer]

Jakie są zalety Bitvavo?

Rozważasz zakup bitcoinów i innych kryptowalut w Bitvavo? W tym artykule omówimy największe zalety platformy handlowej Bitvavo. Czy jesteś również ciekawy wad Bitvavo? W takim razie przeczytaj ten artykuł. Nie masz jeszcze konta w Bitvavo? Otwórz konto teraz za darmo i nie płać żadnych opłat transakcyjnych za pierwsze 1000 € transakcji: Zaleta 1: niskie opłaty … [Lees meer]

Jak wpłacić pieniądze w Bitvavo?

Chcesz rozpocząć handel kryptowalutami w Bitvavo? Postępuj zgodnie z prostymi krokami w tym krótkim przewodniku… zanim się zorientujesz, będziesz handlować bitcoinem i innymi kryptowalutami! Krok 1: Otwórz konto w Bitvavo Zanim będziesz mógł wpłacić pieniądze do Bitvavo, musisz otworzyć konto. Nie masz jeszcze konta w Bitvavo? Skorzystaj z poniższego przycisku, aby otworzyć konto i nie … [Lees meer]

Staking Bitvavo: jak to działa w Bitvavo?

Korzystając ze stakingu, możesz uzyskać jeszcze wyższy zwrot z kryptowalut w Bitvavo. Stakując, otrzymujesz swego rodzaju odsetki od swoich kryptowalut. Kwota ta jest następnie dodawana do konta co tydzień. Ale czym jest staking i jak działa w Bitvavo?

Wskazówka: Nie masz jeszcze konta w Bitvavo? Kliknij tutaj aby otworzyć konto i zapłacić zero opłat transakcyjnych za pierwsze 1000 €!

Czym jest staking?

Staking to nagroda, którą otrzymujesz za trzymanie kryptowaluty w portfelu. Nagrodę tę można porównać do oprocentowania oszczędności na koncie bankowym. Jest jednak jedna duża różnica: odsetki od kryptowalut są znacznie wyższe.

Nawiasem mówiąc, nie można stakować wszystkich kryptowalut: dotyczy to tylko kryptowalut korzystających z Proof-of-Stake. Uczestniczysz wtedy w zatwierdzaniu transakcji, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie sieci. Na szczęście w Bitvavo można łatwo sprawdzić, które monety oferują staking.

Jak działa staking w Bitvavo?

Na szczęście Bitvavo ułatwia obstawianie kryptowalut. Wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć stakowanie, to nacisnąć jeden prosty przycisk. W ustawieniach możesz wskazać, że chcesz włączyć staking.

Po włączeniu stakingu zostanie on aktywowany automatycznie. Co tydzień będziesz otrzymywać wiadomość e-mail z kwotą pieniędzy, którą otrzymasz ze stakingu.

W większości przypadków nagrody za staking otrzymywane są w tej samej kryptowalucie. Pozwala to na powiększanie portfela kryptowalut bez konieczności wydawania pieniędzy!

Ile można zarobić na stakingu w Bitvavo?

W Bitvavo możesz sprawdzić, ile możesz zarobić na stakingu w sekcji stakingu. Możesz tam zobaczyć szacowane zarobki w ujęciu rocznym, a także zobaczyć, ile już otrzymałeś. Na przykład w przypadku Bitcoina stawka w chwili pisania tego tekstu wynosi 0,82%, podczas gdy w przypadku Cardano otrzymasz 5%.

Należy pamiętać, że te wartości procentowe mogą się zmieniać. Protokół może się zmienić, a także Bitvavo może wprowadzić zmiany. Na szczęście zawsze masz dobry przegląd procentów, które możesz zarobić dzięki stakingowi.

Strike Bitvavo przegląd

Jaki jest najlepszy staking kryptowalut w Bitvavo?

Kryptowaluta z najwyższym procentem stakingu niekoniecznie jest najlepszą kryptowalutą do kupienia. Jeśli kryptowaluta wypłaca 5% stakingu, ale jej wartość spada o 50%, możesz ponieść dużą stratę. Jednocześnie moneta z 1% stakingiem i 50% zyskiem może być o wiele bardziej atrakcyjna.

Dlatego też nie należy patrzeć wyłącznie na wartości procentowe stawek. Ważniejsze jest przeprowadzenie odpowiednich badań nad kryptowalutą bazową. W tym artykule możesz przeczytać więcej o tym, jak działa inwestowanie w różne kryptowaluty.

Które kryptowaluty można obstawiać w Bitvavo?

Jakie są korzyści ze stakingu w Bitvavo?

Możesz zaangażować się w stakowanie w Bitvavo bez żadnego skomplikowanego sprzętu i uzyskać dodatkowy zwrot bez większego wysiłku. Wszystko, co musisz zrobić, to posiadać jedną lub więcej z wymienionych kryptowalut na swoim koncie.

Co więcej, będziesz wspierać blockchain swojej ulubionej kryptowaluty. Jeśli i tak planowałeś trzymać daną kryptowalutę, staking może być atrakcyjną opcją.

Jakie są wady stakingu w Bitvavo?

Nie zapominaj, że Twoje kryptowaluty są przechowywane w portfelu na platformie Bitvavo. Możesz o tym przeczytać w tym artykule, Bitvavo robi wszystko, co w jego mocy, aby jak najlepiej chronić Twoje kryptowaluty. Mimo to nie masz pełnej kontroli nad swoimi aktywami, gdy trzymasz je w Bitvavo.

Ponadto zwrot ze stakingu na Bitvavo jest czasami rozczarowujący w porównaniu z innymi giełdami kryptowalut. Jeśli chcesz osiągnąć wyższy procent stakingu, interesujące może być [H]założyc konto na Binance[/go/11/staking].

Czy stawianie na Bitvavo jest rozsądne?

Osobiście korzystam ze stakingu. Jeśli i tak zamierzasz trzymać swoje kryptowaluty, może to być miłe dodatkowe źródło zwrotu.

Biorąc pod uwagę niezawodność Bitvavo, uważam, że ryzyko jest ograniczone. Dlatego też, jeśli nie przeszkadza ci, że twoje kryptowaluty są przechowywane przez stronę trzecią, zdecydowanie możesz włączyć opcję stakingu na swoim koncie.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy obstawiasz w Bitvavo, pozostajesz właścicielem swojej cyfrowej waluty. Ważne jest, aby pamiętać, że Bitvavo nie jest bankiem, a kryptowaluty nie są tak dobrze chronione jak zwykłe pieniądze na koncie bankowym. W razie problemów państwo nie pokrywa ewentualnych strat.

IIstnieje możliwość handlu lub wypłaty waluty cyfrowej w dowolnym momencie. Bitvavo nie nakłada więc żadnych ograniczeń podczas obstawiania.

Łatwo jest wyłączyć staking w Bitvavo. Można to zrobić, przechodząc do ustawień i wyłączając tam staking. Wyłączenie stakingu na koncie nie wiąże się z żadnymi dalszymi konsekwencjami.

Przeczytaj więcej o Bitvavo i kryptowalutach

Portfel Bitvavo: jak działa portfel Bitvavo?

W Bitvavo masz możliwość przechowywania swoich kryptowalut w ich portfelu online. Ale czym jest portfel i jak można przesyłać kryptowaluty do portfela?

Co to jest portfel?

Portfel przechowuje kryptowaluty. Każdy portfel ma unikalny adres: można go używać do otrzymywania kryptowalut.

Czy masz portfel z Bitvavo?

W Bitvavo masz dostęp do wielu portfeli. Kupując kryptowalutę, nie jesteś zobowiązany do przechowywania jej w zewnętrznym portfelu. Bitvavo hostuje portfele dla każdej kryptowaluty. Pozwala to na zarządzanie wszystkimi kryptowalutami online.

Gdzie można znaleźć adres portfela?

Możesz znaleźć adres swojego portfela Bitvavo, przechodząc do kryptowaluty, którą chcesz kupić. Następnie naciśnij przycisk  deponuj (ang. deposit) w kryptowalucie.Deposit Bitvavo walletNastępnie zobaczysz adres swojego portfela. Wyślij swoją kryptowalutę na ten adres, aby dodać ją do swojego portfela online. Uwaga: adres portfela dla każdej kryptowaluty jest inny. Dlatego zawsze dokładnie sprawdzaj poprawność swojego portfela.Jeśli wyślesz kryptowalutę na niewłaściwy adres, możesz stracić całą kwotę.

Dlaczego moje kryptowaluty nie dotarły jeszcze do mojego portfela Bitvavo?

 • W trakcie: transakcja została wysłana i jest już potwierdzona co najmniej raz w sieci blockchain. Może minąć od kilku minut do kilku godzin, zanim zobaczysz kryptowalutę na swoim koncie.
 • Kontrola: Bitvavo musi kontrolować wszystkie transakcje, aby spełnić wymagania holenderskiego banku. Czy transakcja jest nadal kontrolowana? Prosimy o kontakt z Bitvavo pod adresem support@bitvavo.com.
 • Zatwierdzone: kryptowaluty bezpiecznie dotarły do portfela Bitvavo.
Istnieje kilka powodów, które mogą wyjaśniać, dlaczego kryptowaluta nie dociera do portfela. Ważne jest, aby używać właściwego portfela podczas wysyłania kryptowalut do Bitvavo: nie można wysyłać Bitcoinów na adres Ethereum.W przypadku niektórych kryptowalut wymagane jest również podanie dodatkowego opisu (na przykład EOS i XRP). Bez wymaganego identyfikatora transakcji kryptowaluta nie dotrze do portfela.Należy również uiścić odpowiednie opłaty na rzecz górników za weryfikację transakcji kryptowalutowej. Jeśli tego nie zrobisz, transakcja nie zostanie uwzględniona w bloku, a kryptowaluty nie zostaną dostarczone.Potrzebujesz pomocy z transakcją? Skontaktuj się z Bitvavo, wysyłając wiadomość e-mail: support@bitvavo.com.

Skorzystaj z portfela sprzętowego

Bitvavo robi wszystko, co w ich mocy, aby kryptowaluty były jak najbezpieczniejsze. W tym artykule można przeczytać o stosowanych przez nich środkach bezpieczeństwa.Mimo to, zwłaszcza w przypadku dużych kwot, rozsądne może być wzięcie spraw w swoje ręce. Możesz to zrobić, przechowując swoje kryptowaluty w zimnym portfelu. Zimny portfel nie jest podłączony do Internetu, co utrudnia hakerom kradzież kryptowalut.

Najczęściej zadawane pytania

W Bitvavo korzystasz z różnych portfeli. Na przykład Bitcoiny są przechowywane w innym portfelu niż Ethereum. Na szczęście jako użytkownik nie musisz się tym martwić: za pomocą jednego konta możesz uzyskać bezpośredni dostęp do wszystkich swoich kryptowalut w Bitvavo.

W Bitvavo masz dostęp do kilku hostowanych portfeli. Możesz ich używać do łatwego przechowywania kryptowalut: dzieje się to automatycznie po zakupie kryptowaluty. Możliwe jest również wysyłanie kryptowalut do portfela lub ich wypłacanie.

Portfel Bitvavo to miejsce, w którym przechowujesz swoje kryptowaluty, takie jak Bitcoin. Bitcoiny to w rzeczywistości nic innego jak kombinacja jedynek i zer. Portfel może być zimny lub gorący. Zimny portfel jest portfelem sprzętowym i nie jest podłączony do Internetu. W Bitvavo używasz gorącego portfela, ponieważ jest on podłączony do Internetu.

Każda kryptowaluta w Bitvavo ma unikalny adres portfela. Czy jesteś ciekawy adresu portfela kryptowaluty, którą chcesz handlować? Przejdź do kryptowaluty, którą chcesz handlować i kliknij wpłatę.

Opinia i doświadczenia z eToro (2023): czy ten broker jest wiarygodny?

W tej obszernej recenzji eToro badam, czy jest to wiarygodny broker. Po przeczytaniu moich doświadczeń wiesz dokładnie, jakie są zalety i wady tego brokera.

Jakie są największe zalety eToro?

 • Kompleksowa oferta: eToro umożliwia handel, walutami, akcjami i funduszami ETF za jednym zamachem.
 • Handel społecznościowy: w eToro możliwe jest śledzenie innych inwestorów, całkowicie automatycznie!
 • Brak prowizji: w eToro nie płacisz prowizji od akcji i funduszy ETF.
 • Spekulacja: w eToro możesz spekulować na spadających cenach i korzystać z dźwigni finansowej.
 • Przyjazny dla użytkownika: oprogramowanie eToro jest przyjazne dla użytkownika.
 • Darmowe demo: możesz wypróbować możliwości bez ryzyka dzięki wersji demo.

Jakie są największe wady eToro?

 • Wypłaty: możesz wypłacić swoje pieniądze tylko od 30 $ i płacisz za to 5 $.
 • Brak obsługi klienta 24/7: możesz skontaktować się z obsługą klienta tylko za pośrednictwem biletów lub czatu.
 • Tylko dolary: w eToro można otworzyć tylko konto dolarowe.

Wypróbuj eToro za darmo w wersji demo!

W dalszej części recenzji podzielę się moimi obszernymi doświadczeniami z platformą handlową. Zastanawiasz się, czy eToro jest dla Ciebie? W takim razie otwórz darmowy rachunek demo u tego brokera i handluj bez ryzyka za pomocą 100 000 USD w fałszywych pieniądzach:Beleggen in eToro

Czym jest eToro?

eToro to platforma handlowa, która została uruchomiona w 2007 roku przez trzech izraelskich przedsiębiorców. Początkowo firma koncentrowała się wyłącznie na handlu walutami, ale jej opcje szybko się rozwinęły. Do 2023 roku eToro działa w ponad 100 krajach i ma ponad 20 milionów użytkowników!
Darmowe konto demo:Tak
Oferta:Akcje, kryptowaluty, towary CFD, Forex, fundusze ETF
Minimalny depozyt:$50
Minimalny depozyt:$30
Depozyt pieniężny:Przelew bankowy, PayPal i karta kredytowa
Opłaty:Bez prowizji od akcji
Koszty wymiany walut:150 pipsów
Copytrading:Tak
Obsługa klientaTicket
KontoDolary

Jak można inwestować z eToro?

Opcja 1: inwestowanie z eToro

Możesz używać eToro do inwestowania w akcje i fundusze ETF bez płacenia prowizji (obowiązują inne opłaty).

Opcja 2: Aktywne inwestowanie z eToro

Możesz także wybrać aktywny handel lub spekulację na eToro. Spekulacja jest bardziej ryzykowna i nadaje się tylko do transakcji krótkoterminowych. Podczas spekulacji możesz skorzystać z następujących opcji:
 • Dźwignia finansowa: możesz skorzystać z dźwigni finansowej, która pozwala na zajęcie większej pozycji przy użyciu niewielkiej kwoty pieniędzy.
 • Spadające ceny: krótka pozycja pozwala spekulować na spadających cenach.
Kiedy aktywnie handlujesz, korzystasz z kontraktów CFD. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działają kontrakty CFD? Kliknij tutaj!

Jak otworzyć rachunek w eToro?

Otwarcie rachunku demo jest łatwe w eToro. Wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, hasło i numer telefonu.eToro open accountChcesz handlować prawdziwymi pieniędzmi? W takim razie musisz przejść na konto rzeczywiste. Wymagania dotyczące otwarcia rachunku na prawdziwe pieniądze są nieco bardziej rygorystyczne. Musisz potwierdzić swoją tożsamość i adres. Są to europejskie wytyczne mające na celu uniemożliwienie klientom korzystania z eToro do prania pieniędzy.eToro zadaje również kilka pytań: w ten sposób broker może określić, czy masz wystarczającą wiedzę na temat handlu.Chcesz wiedzieć, jak działa otwarcie rachunku? Obejrzyj poniższy film:

Czy eToro jest godne zaufania?

eToro jest moim zdaniem wiarygodnym brokerem. Z mojego doświadczenia wynika, że eToro jest niezawodne, ponieważ:
 • 15 lat działalności: eToro istnieje od ponad 15 lat, co jest imponującym osiągnięciem.
 • Regulacje: eToro podlega regulacjom CySEC i FCA.
 • Ponad 20 milionów klientów: Firmie zaufały miliony ludzi na całym świecie.
 • Segregowane fundusze: Środki klientów są przechowywane oddzielnie od środków eToro.
 • Fundusz gwarancyjny: Twoje środki są gwarantowane do kwoty 20 000 USD w przypadku problemów z eToro.
eToro Trust Pilot review

eToro jest dobrze oceniane na Trustpilot

W jaki sposób eToro zarabia pieniądze?

Niektórzy uważają, że eToro musi być  ściemą. W końcu jak broker może utrzymać się na rynku, gdy nie pobiera prowizji za inwestycje w akcje? eToro nadal zarabia pieniądze w następujący sposób:
 • Odsetki: eToro może zarabiać odsetki od środków klientów.
 • Płatność za przepływ zleceń: eToro otrzymuje średnio 0,00028 USD od każdej transakcji.
 • Spread: eToro zarabia pieniądze, obliczając spread na transakcjach.
 • Dźwignia finansowa: eToro pobiera odsetki od finansowania, gdy spekulujesz pożyczonymi pieniędzmi.
 • Inne opłaty: eToro pobiera opłaty za nieaktywne rachunki i wypłaty.
eToro nie pożycza akcji, co czyni go bardziej wiarygodnym brokerem.

Jak działa handel społecznościowy w eToro?

Unikalną cechą eToro jest to, że umożliwia handel społecznościowy. eToro jest w zasadzie rodzajem sieci społecznościowej, w której inwestorzy spotykają się, aby dyskutować o rynkach. Pod każdą akcją można zadawać pytania i dyskutować na jej temat.

Copytrader: podążaj za innymi traderami

Dzięki Copytrader możesz śledzić innych inwestorów. Możesz kopiować pozycje otwarte przez innych inwestorów na eToro na swój rachunek.Możesz szczegółowo zobaczyć wyniki każdego inwestora. W ramach copytradera możesz zobaczyć ich miesięczny i roczny zwrot. Przegląd określa również klasę ryzyka inwestora. Co więcej, masz możliwość bezpośredniej komunikacji z traderem, co doskonale wpisuje się w koncepcję handlu społecznościowego.Istnieją również dodatkowe ustawienia chroniące konto. Na przykład w eToro można automatycznie zamykać pozycje, gdy inwestor nagle osiąga słabe wyniki. Wspaniałą rzeczą w Copytrader jest to, że możesz korzystać z tej opcji bez ponoszenia dodatkowych kosztów.CopyTrader eToro

Wyniki osiągnięte w przeszłości nie stanowią gwarancji na przyszłość

Musisz być ostrożny przy wyborze traderów do naśladowania:
 • Oceń całą historię handlową: sprawdź, czy w przeszłości również wykazywali dobre wyniki.
 • Apetyt na ryzyko: wybierz traderów, którzy pasują do Twojego apetytu na ryzyko. Niektórzy traderzy podejmują większe ryzyko niż inni.
 • Bądź ostrożny z podążaniem za transakcjami: rozsądnie jest podążać tylko za nowymi transakcjami. Otwieranie istniejących transakcji jest ryzykowne, ponieważ mogły one już gwałtownie wzrosnąć.

Inteligentne portfele: rozłóż ryzyko

Dywersyfikacja jest ważną koncepcją dla większości traderów. Sprytnie rozkładając swoje transakcje, zapewniasz, że ryzyko Twoich transakcji gwałtownie spada. W eToro można również zdecydować się na śledzenie portfeli. Na przykład, portfel może składać się z koszyka akcji w określonym sektorze. Inne portfele składają się z wielu inwestorów realizujących określoną strategię.Inteligentny portfel to kolejny sposób na zautomatyzowanie działań handlowych w eToro.eToro SmartPortfolios

Wyniki osiągnięte w przeszłości nie stanowią gwarancji na przyszłość

Ile kosztuje inwestowanie z eToro?

 • Brak prowizji: Nie płacisz stałych prowizji od akcji i funduszy ETF.
 • Wypłata środków: Za wypłatę środków z eToro płacisz 5 USD.
 • Brak aktywności: Płacisz 10 USD miesięcznie, jeśli Twoje konto nie było używane przez rok.
 • Spread: Płacisz różnicę między ceną kupna i sprzedaży, przeczytaj tutaj, jak to działa.
 • Opłata za przewalutowanie: Płacisz 150 pipsów, co odpowiada 0,15% za przewalutowanie.
 • Koszty finansowania: Płacisz dzienne odsetki za utrzymywanie otwartych pozycji CFD.
Moim zdaniem struktura opłat eToro jest korzystna. Zwłaszcza dla traderów, którzy chcą handlować niewielkimi kwotami w kilku akcjach, koszty są niskie w porównaniu do konkurencji.Szkoda, że za wypłatę pieniędzy w eToro trzeba zapłacić 5 USD. Co więcej, płacisz również 0,15%, gdy wpłacasz i wypłacasz pieniądze w innej walucie niż dolar.Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, ile kosztuje handel z eToro? W takim razie przeczytaj ten artykuł!

Czym można handlować w eToro?

Akcje

Na eToro można handlować ponad 2000 akcji. Możliwe jest handlowanie akcjami i aktywne spekulowanie cenami akcji. eToro oferuje również akcje ułamkowe: oznacza to, że można kupić niewielką część akcji Amazon. Dzięki temu droższe akcje na eToro są dostępne dla inwestorów z niewielkim portfelem..

ETF’y

W eToro możliwy jest również handel w ramach funduszy. Pozwala to na handel zmianami cen S&P 500 bez płacenia prowizji.

Surowce

W eToro możesz aktywnie spekulować towarami takimi jak ropa naftowa i złoto, za pomocą kontraktów CFD.Pozwala to spekulować zarówno na rosnących, jak i spadających cenach.

Forex

eToro jest również odpowiednim brokerem do handlu różnymi walutami. Handel Forex odbywa się za pomocą kontraktów CFD.

Jak wypada oprogramowanie eToro?

Ważną częścią każdej recenzji jest oprogramowanie. brokera. W tej części recenzji dzielę się moimi doświadczeniami z oprogramowaniem eToro.

Oprogramowanie przyjazne użytkownikowi

Oprogramowanie eToro jest bardzo przyjazne dla użytkownika. Za pomocą funkcji wyszukiwania można szybko znaleźć wszystkie aktywa w oprogramowaniu. Ikony sprawiają, że wszystko jest bardzo wizualne, co ułatwia rozpoznawanie różnych akcji.Otwarcie pozycji handlowej jest również przyjazne dla użytkownika. Wystarczy wyszukać odpowiednią akcję, nacisnąć przycisk kupna i zanim się obejrzysz, pozycja jest już otwarta.Buy stocks eToro

Wykresy i analiza techniczna

Mocną stroną eToro są wykresy. W oprogramowaniu można dodawać różne wskaźniki techniczne, które mogą pomóc w podejmowaniu pewnych decyzji handlowych. Możesz rysować poziome poziomy, za pomocą których możesz określić, w którym momencie warto kupić lub sprzedać akcję.Technical indicators eToro

Informacje ogólne

Kolejną mocną stroną przeglądu jest to, że można poprosić o wszelkiego rodzaju podstawowe informacje. Można znaleźć pisemną analizę wielu akcji będących przedmiotem obrotu. Można również znaleźć ważne dane liczbowe dotyczące firmy i sprawdzić, czy inni inwestorzy kupują lub sprzedają akcje.

Wpłacanie i wypłacanie pieniędzy w eToro

Gdy tylko konto zostanie potwierdzone, możesz wpłacić pieniądze: jest to możliwe już od 50 USD. Możesz wpłacić pieniądze za pomocą wszystkich znanych metod: przelew bankowy i karta kredytowa są jednymi z możliwości.

Czy deponowanie pieniędzy w eToro jest bezpieczne?

Z mojego doświadczenia wynika, że deponowanie pieniędzy w eToro jest bezpieczne. Pieniądze klientów są przechowywane na oddzielnych rachunkach, aby chronić je w przypadku bankructwa. eToro nie może zatem handlować środkami klientów.Geld opnemen eToro

Wypłacanie pieniędzy z eToro

Wypłacanie pieniędzy z eToro to prosty proces! Szkoda, że jeśli nie jesteś członkiem Platinum, Platinum+ lub Diamond, musisz zapłacić 5 USD, aby wypłacić pieniądze. Jest to szczególnie kosztowne, gdy handlujesz tylko 50 USD: koszty wypłaty wynoszą wtedy 10%!

Jak kupować akcje w eToro?

W tej części recenzji pokażę, jak kupić akcje za pośrednictwem eToro. Najpierw wybierz akcje, które chcesz kupić i naciśnij przycisk B, aby kupić.Buy shares eToroNastępnie otworzy się ekran zamówienia, za pomocą którego można kupić udział.eToro manual review

Kup lub sprzedaj (1)

Możesz zdecydować się na kupno lub sprzedaż papieru wartościowego. Kiedy kupujesz, spekulujesz na rosnącej cenie, a kiedy sprzedajesz, spekulujesz na spadającej cenie. Należy pamiętać, że sprzedawać(= zajmować pozycję krótką) można wyłącznie za pomocą kontraktów CFD

Kwota (2)

Zdecyduj, jaką kwotę chcesz zainwestować w określone akcje. W eToro możliwy jest również handel akcjami ułamkowymi: możesz zatem wprowadzić kwotę, która jest niższa niż cena akcji.

Stop loss i take profit (3)

Stop loss to poziom cenowy, po osiągnięciu którego automatycznie realizowana jest strata. Możesz także użyć take profit, aby automatycznie odebrać zysk na określonym poziomie.

Dźwignia (4)

Kiedy chcesz handlować, pozostaw dźwignię na poziomie X1. Następnie kupujesz akcje i możesz je trzymać przez dłuższy czas.Możliwe jest również użycie dźwigni finansowej. Można wtedy spekulować na cenie akcji za pomocą kontraktu CFD. Należy pamiętać, że w przypadku korzystania z dźwigni finansowej wzrasta zarówno potencjalny zysk, jak i potencjalna strata.

Handel lub zlecenie (5)

W przypadku handlu, natychmiast otwierasz pozycję po obowiązującej cenie rynkowej: jest to również nazywane zleceniem rynkowym.Możesz także złożyć zlecenie z limitem: ustalasz cenę, po której chcesz kupić lub sprzedać udział.

Chcesz dowiedzieć się, jak działa handel na eToro? W takim razie przeczytaj poradnik o eToro!

Jak działa eToro club?

W eToro automatycznie stajesz się członkiem klubu eToro, gdy masz dużą ilość pieniędzy na swoim koncie. eToro wyróżnia następujące poziomy:
 • Silver: $5,000
 • Gold: $10,000
 • Platinum: $25,000
 • Platinum+: $50,000
 • Diamond: $250,000
Na poziomie silver możesz uczestniczyć w webinariach na żywo, otrzymywać codzienny przegląd rynku.Na poziomie gold otrzymujesz również cotygodniową analizę rynku.Po osiągnięciu poziomu platinum nie ponosisz już żadnych kosztów wypłaty i otrzymujesz 50% zniżki na koszty konwersji. Następnie możesz korzystać z platformy badawczo-analitycznej Trading Central i otrzymać bezpłatną subskrypcję Wall Street Journal. Wreszcie, jako członek platynowy, otrzymasz osobistego menedżera konta.Jako członek Platinum+ otrzymasz zaproszenia na specjalne wydarzenia i bilety na imprezy sportowe. Otrzymasz również dostęp do publikacji finansowych.Jako członek Diamond otrzymujesz dostęp premium do publikacji finansowych oraz dostęp do specjalnych wydarzeń Diamond.

Jak wygląda obsługa klienta eToro?

Niestety, obsługa klienta eToro nie jest dostępna telefonicznie. Jeśli masz pytanie, musisz ręcznie otworzyć bilet. Tylko w przypadku handlu dużymi kwotami otrzymujesz osobistego menedżera konta.

Wnioski: jak niezawodne jest eToro?

Jestem bardzo entuzjastycznie nastawiony do eToro. Możliwości tego brokera są ogromne: możesz handlować szeroką gamą produktów handlowych i korzystać z różnych narzędzi analizy technicznej. Unikalną cechą eToro jest handel społecznościowy, który pozwala śledzić innych członków. Uważam również, że to świetnie, że oferują handel bez prowizji.Jesteś zainteresowany eToro? W takim razie od razu otwórz rachunek (demo) i przekonaj się, czy eToro jest właśnie dla Ciebie:

eToro Często zadawane pytania

Moim zdaniem eToro jest solidnym brokerem. Głównymi zaletami platformy handlowej są rozbudowane opcje i handel bez prowizji. Dzięki przyjaznemu dla użytkownika oprogramowaniu szybko nauczysz się korzystać z platformy.

eToro działa w ponad 100 krajach i ma ponad 20 milionów użytkowników.

Po złożeniu wniosku o wypłatę środków, otrzymanie środków na rachunek bankowy zajmuje zwykle do ośmiu dni roboczych. Z mojego doświadczenia wynika, że często pieniądze otrzymywane są szybciej: ostatnio czekałem na wypłatę tylko dwa dni.

eToro posiada 10 biur na całym świecie. Największe biura firmy znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Izraelu, na Cyprze i w Australii.

Ostrzeżenie o ryzyku eToro

Należy pamiętać, że kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z wysokim ryzykiem szybkiej utraty pieniędzy z powodu dźwigni finansowej. 74% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym providerem. Powinieneś rozważyć, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD i czy możesz sobie pozwolić na podjęcie wysokiego ryzyka utraty pieniędzy.Wyniki osiągnięte w przeszłości nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Przedstawiona historia handlowa jest krótsza niż 5 pełnych lat i może nie wystarczyć jako podstawa do podjęcia decyzji inwestycyjnej.Copy Trading nie jest równoznaczny z doradztwem inwestycyjnym. Wartość inwestycji może wzrosnąć lub spaść. Twój kapitał jest zagrożony.eToro USA LLC nie oferuje kontraktów CFD i nie składa żadnych oświadczeń ani nie przyjmuje żadnej odpowiedzialności w odniesieniu do dokładności lub kompletności treści niniejszej publikacji, która została przygotowana przez naszego partnera z wykorzystaniem publicznie dostępnych informacji o eToro, które nie dotyczą konkretnego podmiotu.

Przegląd i doświadczenia z Plus500 (2023): zalety i wady

Drodzy czytelnicy, w tej recenzji Plus500 podzielę się własnymi doświadczeniami związanymi z niniejszą platformą handlową. Po zapoznaniu się z z moją wyczerpującą opinią, będziesz znać Plus500 jak własną kieszeń.

Za co Plus500 cenimy najbardziej?

 • Szeroka oferta: Z Plus500 możesz handlować ponad 2000 papierów wartościowych CFD.
 • Przyjazność dla użytkownika: Oprogramowanie Plus500 jest bardzo przyjazne dla użytkownika.
 • Darmowe demo: Możesz wypróbować możliwości Plus500 za darmo, korzystając z konta demo.
 • Spekulacja: Możliwe jest również spekulowanie na malejących cenach z Plus500.
 • Przejrzystość: Plus500 nie pobiera żadnych ukrytych kosztów za wypłacanie lub wpłacanie pieniędzy.

Jakie są największe wady Plus500?

 • Obsługa klienta: Plus500 jest dostępny tylko za pośrednictwem czatu online lub poczty elektronicznej.
 • Ograniczone oprogramowanie: Nie można wykonywać zaawansowanych analiz za pomocą oprogramowania Plus500.
 • Słabe tutoriale: Plus500 oferuje ograniczone szkolenia i brak dalszego wsparcia.

Wypróbuj Plus500 za darmo w wersji demo!

Przeczytaj resztę recenzji Plus500, aby dowiedzieć się więcej o moich doświadczeniach z platformą handlową. Chcesz sprawdzić, czy platforma Plus500 jest dla Ciebie odpowiednia? Otwórz bezpłatne konto demo u tego dostawcy:
Wskazówka: Chcesz dowiedzieć się, jak działa handel z Plus500? Przeczytaj darmowy samouczek Plus500.

Czym jest Plus500?

Plus500 został założony w Izraelu w 2008 roku i od tego czasu rozrósł się do dużej firmy z ponad 23 milionami klientów (od momentu powstania) w 50 krajach!Plus500 koncentruje się głównie na spekulacji kontraktami CFD, ale możliwe jest również kupowanie akcji za pośrednictwem tego brokera.
Darmowe konto demo:Tak
Oferta:Kontrakty CFD na akcje, Forex, kryptowaluty i towary
Minimalny depozyt:$100
Minimalny depozyt:$50
Depozyt pieniężny:Przelew bankowy, iDEAL, PayPal i karta kredytowa
Opłaty:Brak prowizji od kontraktów CFD
Koszty wymiany walut:0,7%
Copytrading:Nie
Obsługa klientaTicket i czat na żywo
CopytradingNie
KontoKonto euro / dolar

Jak inwestować na Plus500?

Opcja 1: Aktywny handel z Plus500

Większość inwestorów korzysta z Plus500 CFD na Plus500. Dzięki Plus500 CFD można aktywnie spekulować na ruchach cen popularnych akcji CFD. Podczas inwestowania w kontrakty CFD obowiązują następujące zasady:
 • Brak własności: Inwestujesz w instrument pochodny, a nie w aktywa bazowe.
 • Dźwignia finansowa: Możesz otworzyć większą pozycję za pomocą niewielkiej kwoty pieniędzy.
 • Krótka pozycja: Oprócz kupna, możliwe jest również spekulowanie na spadających cenach.
 • Krótkoterminowość: Handel CFD jest odpowiedni tylko na krótki okres.
Chcesz dowiedzieć się szczegółowo, jak działa inwestowanie w kontrakty CFD? Przeczytaj ten artykuł!

Opcja 2: zakup akcji z Plus500

Od 2023 r. możliwe jest również bezpośrednie kupowanie i sprzedawanie akcji za pośrednictwem Plus500 Invest. W tym przypadku płacisz prowizje od swoich transakcji, ale ta metoda inwestowania jest również odpowiednia na dłuższą metę.

Jak otworzyć konto w Plus500?

Otwarcie konta demo na Plus500 jest szybkie i łatwe: wystarczy kliknąć przycisk Wypróbuj darmowe demo na stronie internetowej. Chcesz samodzielnie założyć konto na Plus500? Kliknij tutaj!Plus500 registerWystarczy podać adres e-mail i hasło. Możliwe jest nawet otwarcie konta bezpośrednio za pomocą konta Google, Facebook lub Apple. Plus500 registerDzięki darmowej wersji demonstracyjnej możesz wypróbować wszystkie funkcje oprogramowania Plus500 za darmo i bez ryzyka. Jeśli chcesz zainwestować prawdziwe pieniądze, musisz przejść przez kilka dodatkowych kroków. Wymagane jest potwierdzenie tożsamości i adresu oraz zdanie testu wiedzy.

Czy platforma Plus500 jest niezawodna?

Uważam, że Plus500 jest niezawodną platformą handlową:
 • 14 lat aktywności: Plus500 działa od ponad 14 lat.
 • Ponad 23 miliony klientów od momentu powstania: z 22 milionami otwartych kont w 50 krajach, Plus500 jest dużym graczem.
 • Regulowany: Plus500 znajduje się pod nadzorem, co pozytywnie świadczy o jego wiarygodności.
 • Segregowane konto: środki klientów są przechowywane na segregowanych kontach w Plus500.
 • Zbywalne: Akcje Plus500 są zbywalne na giełdzie.
 • Sponsor: Plus500 sponsoruje różne drużyny sportowe.
W Internecie Plus500 otrzymuje średnią ocenę 4,1 w momencie pisania tego tekstu: Plus500 trustpilotPoniżej znajduje się przegląd wszystkich stron regulujących Plus500: Plus500 podejmuje również odpowiednie kroki w celu ochrony środków swoich klientów. W poniższym przeglądzie można zobaczyć kroki, które podejmują: Plus500 money protection reviewPlus500CY safety
  Osobiście odwiedziłem biuro Plus500 w Izraelu i wszystko wyglądało wiarygodnie.Jeśli nadal chcesz dowiedzieć się więcej o niezawodności Plus500, możesz przeczytać jeden z poniższych artykułów:

  Jakie są koszty inwestowania z Plus500?

  • Brak prowizji: Nie płacisz żadnych prowizji handlując kontraktami CFD z Plus500.
  • Wpłaty i wypłaty: Wpłacanie i wypłacanie pieniędzy z Plus500 jest bezpłatne.
  • Brak opłat za usługi: Nie ponosisz żadnych opłat za usługi na swoim koncie.
  • Brak aktywności: Jeśli nie zalogujesz się przez trzy miesiące, zostaniesz obciążony opłatą w wysokości 10 USD miesięcznie.
  • Opłaty za przewalutowanie: Płacisz 0,7% za przewalutowanie.
  • Spread: Płacisz spread od każdej transakcji.
  • Dźwignia finansowa: Płacisz koszty finansowania swoich transakcji.
  • Gwarantowany stop loss: Płacisz dodatkową opłatę za tę funkcję.
  Uważam za pozytywny fakt, że Plus500 nie pobiera ukrytych kosztów: na przykład wpłata i wypłata pieniędzy jest bezpłatna. Ponieważ koszty są zależne od otwartej pozycji inwestycyjnej, platforma Plus500 jest bardzo odpowiednia dla aktywnych inwestorów.Koszty są jednak zbyt wysokie, jeśli chcesz inwestować w Plus500 w dłuższej perspektywie. Nie polecam kontraktów CFD Plus500 dla inwestorów długoterminowych.Koszty Plus500 Invest są rozsądne: szczególnie w przypadku akcji amerykańskich koszty są niskie i wynoszą 0,006 USD za akcję.

  Plus500 fees

  W co możesz inwestować z Plus500?

  Akcje (CFD)

  Z Plus500 Invest, można inwestować w akcje, podczas gdy z Plus500 CFD, można aktywnie handlować akcjami. Na Plus500 można handlować ponad 2000 akcji z krajów europejskich, Ameryki, Australii, Japonii i Hongkongu. Pozytywnym punktem tej recenzji jest to, że można również spekulować mniejszymi, lokalnymi akcjami CFD.

  Forex

  Na Plus500 można handlować zarówno głównymi, jak i drugorzędnymi parami walutowymi. Spread na EUR/USD wynosił tylko 2 pipsy w momencie pisania tego tekstu (29 września 2022, 23:00). Plus500 umożliwia również handel wieloma egzotycznymi parami walutowymi, takimi jak USD/PLN, USDN/RON i USD/MXN.

  Towary

  Możliwe jest również aktywne spekulowanie towarami za pomocą kontraktów CFD na Plus500. Oprócz dobrze znanego złota, srebra i ropy naftowej, można również handlować, na przykład, świniami rzeźnymi i soją.

  Indeksy

  Na Plus500 można również handlować różnymi indeksami, takimi jak indeks zmienności VIX, AEX i indeksy sektorowe.

  Kryptowaluty

  Dzięki dźwigni 1:2 można również aktywnie spekulować kryptowalutami w Plus500. Możliwe jest również spekulowanie na spadających cenach kryptowalut za pomocą kontraktów CFD. Jeśli chcesz inwestować w kryptowaluty, dobrym rozwiązaniem może być strona taka jak Bitvavo.

  Opcje

  Jeśli chcesz inwestować z wysoką dźwignią, możesz spekulować na opcjach za pomocą kontraktów CFD. Opcje mają już wbudowaną dźwignię, co oznacza, że potencjalne zyski i straty mogą rosnąć szybciej. Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o inwestowaniu w opcje.

  Przegląd oprogramowania Plus500

  W tej części recenzji podzielę się moimi doświadczeniami z platformą handlową Plus500.

  Moje doświadczenia z platformą handlową

  Na potrzeby tej recenzji dokładnie przetestowałem platformę handlową Plus500. Dużym plusem oprogramowania jest wysoka łatwość obsługi.Aby znaleźć aktywa, można skorzystać z funkcji wyszukiwania lub listy. Gdy chcesz otworzyć pozycję, możesz wybrać kupno (spekulujesz na wzrost ceny) lub sprzedaż (spekulujesz na spadek ceny).Po lewej stronie zawsze znajduje się przegląd menu. Można tu znaleźć następujące pozycje:
  • Menu: zobacz pełny przegląd opcji.
  • Handel: tutaj można otworzyć nową pozycję handlową.
  • Otwarte pozycje: przegląd aktualnych inwestycji.
  • Zlecenia: wyświetl wszystkie niezrealizowane zlecenia na Plus500.
  • Zamknięte pozycje: przegląd wszystkich zamkniętych pozycji.
  • Prawdziwe pieniądze: przełącz się na handel prawdziwymi pieniędzmi za pomocą tego przycisku.
  W górnej części ekranu znajduje się również przegląd sytuacji finansowej na koncie. Możesz zobaczyć, ile pieniędzy masz dostępnych i ile masz miejsca na otwieranie nowych pozycji. Ważne jest, aby mieć oko na swój depozyt zabezpieczający: jeśli na koncie nie ma wystarczającej ilości pieniędzy, możesz stracić wszystkie swoje inwestycje.Plus500 software review

  Jak otworzyć pozycję na Plus500?

  Możesz otworzyć pozycję na platformie transakcyjnej, klikając przycisk kupna lub sprzedaży. Dostępne są dwie opcje:
  • Zlecenie rynkowe: możesz kupić lub sprzedać akcję CFD bezpośrednio po obowiązującej cenie.
  • Zlecenie z limitem: możesz ustawić cenę, po której chcesz kupić lub sprzedać akcję CFD.
  W przypadku zamknięcia z zyskiem i zamknięcia ze stratą można ustawić kwotę, przy której pozycja zostanie automatycznie zamknięta. Możliwe jest również użycie trailing stop, czyli stop loss, który automatycznie przesuwa się wraz z inwestycją. Wreszcie, za dodatkową opłatą, możesz skorzystać z gwarantowanego stop loss..Nie zapomnij przejrzeć wszystkich danych i kosztów kontraktu CFD przed otwarciem pozycji w sekcji Informacje.Po otwarciu pozycji możesz nią zarządzać w sekcji otwartych pozycji. Tutaj możesz zobaczyć aktualizacje na żywo dotyczące zysku lub straty z inwestycji.Plus500 open positionChcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak inwestować z Plus500?

  Narzędzia analityczne na Plus500

  Możesz także korzystać z różnych narzędzi analitycznych w oprogramowaniu, aby wspierać podejmowanie decyzji. Nasza recenzja wykazała jednak, że dostępne są bardziej zaawansowane programy. Jeśli chcesz być profesjonalnym day traderem, program taki jak MetaTrader może być przydatny do przeprowadzania bardziej złożonych analiz.Na wykresie można włączyć różne wskaźniki techniczne, które mogą pomóc w wyborze momentów kupna i sprzedaży.Technical indicators Plus500Można również rysować na wykresie w oprogramowaniu Plus500. Można na przykład wskazać poziome poziomy, od których cena często się odbija. W przypadku wykonywania analiz na wielu wykresach, w oprogramowaniu może panować bałagan.Wreszcie, możesz zobaczyć nastroje innych traderów na Plus500. Może to dodatkowo zwiększyć pewność siebie przy podejmowaniu własnych decyzji inwestycyjnych.

  Jakość konta demo

  W ramach tej recenzji stwierdziłem, że konto demo jest bardzo przyjemne. Możesz wypróbować możliwości z fikcyjną kwotą pieniędzy. Wyniki na koncie demo są identyczne z wynikami na koncie z prawdziwymi pieniędzmi. Pozwala to doskonale zapoznać się z możliwościami Plus500. Gdy tylko będziesz gotowy, możesz przełączyć się na konto z prawdziwymi pieniędzmi za pomocą jednego kliknięcia.

  Porady i edukacja

  Wskazówki na Plus500 są ograniczone. Możesz użyć kalendarza ekonomicznego, aby zobaczyć, które wydarzenia mogą wpłynąć na cenę. Można również skorzystać z analizy technicznej, dodając wskaźniki do wykresu. Nie są jednak dostępne żadne inne informacje na temat handlu w ogóle. Jest to słabszy punkt tej recenzji.Oprogramowanie Plus500 wyróżnia się łatwością obsługi, ale nie oferuje ogromnej liczby możliwości. To, czy jest to problem, zależy od Twoich planów inwestycyjnych.

  Platforma mobilna Plus500

  Plus500 opracował aplikację, która umożliwia inwestowanie w dowolnym miejscu i czasie. Najwyraźniej aplikacja mobilna jest mniej rozbudowana niż wersja na komputery stacjonarne. Na przykład, w aplikacji mobilnej nie można przeprowadzać analizy technicznej.Aplikacji mobilnej Plus500 można używać przede wszystkim do śledzenia bieżących pozycji handlowych. Po rozpoczęciu inwestowania z Plus500, aplikacja mobilna jest przydatną dodatkową metodą dostępu do konta.Plus500 reviews mobile platform

  Aplikacja mobilna otrzymuje dobre recenzje

  Jak działa wpłacanie i wypłacanie pieniędzy na Plus500?

  Po zakończeniu procesu weryfikacji możesz wpłacić pieniądze na swoje konto (minimum 100 USD). Możesz bezpośrednio wpłacić pieniądze na swoje konto za pośrednictwem iDEAL, karty kredytowej i PayPal. Możliwe jest również wpłacenie pieniędzy przelewem bankowym, ale trwa to dłużej. Wpłacanie pieniędzy na Plus500 działa dobrze i Plus500 uzyskuje dobre wyniki w recenzji. Deposit money Plus500

  Możesz wpłacać pieniądze na Plus500 przy użyciu wszystkich popularnych metod

  Wypłacanie pieniędzy z Plus500

  Wypłata pieniędzy jest możliwa od 100 USD w przypadku przelewów bankowych i 50 USD w przypadku PayPal i Skrill w Plus500. Jeśli nie masz tej kwoty na koncie, a nadal chcesz wypłacić pieniądze, możesz dokonać wpłaty, a następnie wypłacić pełną kwotę. Withdraw money Plus500Wypłata pieniędzy w Plus500 jest w 100% darmowa. Tylko jeśli wypłacisz pieniądze więcej niż pięć razy w miesiącu, zostaniesz obciążony opłatą. Jest to pozytywny punkt w przeglądzie, ponieważ niektórzy brokerzy pobierają wysokie opłaty transakcyjne za wypłatę pieniędzy.Wnioski o wypłatę są przetwarzane szybko: w moim przypadku przetworzenie wniosku o wypłatę zajęło około trzech dni, a pieniądze pojawiły się na moim koncie bankowym dzień później. Wypłata pieniędzy w Plus500 przebiega sprawnie!

  Jak wygląda obsługa klienta Plus500?

  Słabym punktem Plus500 jest obsługa klienta. Jeśli masz jakiś problem, zawsze jest on rozwiązywany. Niestety, wsparcie to działa tylko za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu na żywo. Byłbym wdzięczny, gdyby można było porozmawiać z kimś bezpośrednio przez telefon. Plus500 mógłby poprawić swoją dostępność.Oczywiście sprawdziliśmy, czy obsługa klienta odpowiada na zapytania. Czat na żywo jest szybki: możesz porozmawiać z kimś, kto odpowie na Twoje pytanie w ciągu kilku sekund. Wysyłanie wiadomości e-mail jest mniej skuteczne, ponieważ otrzymanie odpowiedzi może zająć kilka dni.Plus500 live chat review

  Dzięki czatowi na żywo Plus500 otrzymasz szybką odpowiedź

  Wnioski z recenzji Plus500: czy to dobry broker?

  Od lat używam Plus500 do aktywnej spekulacji. Na przykład, korzystałem z Plus500 podczas pandemii koronawirusa, aby aktywnie spekulować ceną ropy naftowej. Jednak platforma Plus500 nie jest odpowiednia dla każdego: nadaje się głównie do aktywnego handlu, a związane z nią ryzyko jest znaczne.Jesteś ciekawy, czy Plus500 jest dla Ciebie odpowiedni? W takim razie otwórz darmowe konto demo na Plus500:

  Często zadawane pytania dotyczące Plus500

  W Internecie można znaleźć wiele negatywnych opinii od inwestorów, którzy korzystali z Plus500. Jest to w dużej mierze spowodowane tym, że ludzie nie rozumieją w pełni handlu kontraktami CFD. Poniżej znajduje się wyraźny przykład opinii klienta, który stracił pieniądze na Plus500:

  negative review Plus500

  Powszechnie wiadomo, że inwestując można stracić pieniądze. Jeśli zaczniesz inwestować bez doświadczenia, istnieje duże prawdopodobieństwo, że stracisz część swojej inwestycji. Dlatego ważne jest, aby ćwiczyć wystarczająco dużo z oprogramowaniem Plus500, aby zrozumieć, jak działa handel kontraktami CFD.

  Co więcej, należy zadać sobie pytanie, czy kontrakty CFD są dla nas odpowiednie: są to ryzykowne i złożone produkty inwestycyjne z dużą szansą na stratę.

  Przy kupnie i sprzedaży papierów wartościowych zawsze występuje różnica między wartością sprzedaży i kupna papieru wartościowego. Są to opłaty transakcyjne ponoszone na platformie Plus500. Koszty te są zawsze względne, więc można również inwestować z mniejszą kwotą.

  Spread Plus500

  Spread to różnica między ceną kupna i sprzedaży. Przykładowe ceny.

  Przyjrzyjmy się tym kosztom transakcyjnym w Plus500. Spread na EUR/USD jest dynamiczny, co oznacza, że może się zwiększać lub zmniejszać w zależności od wolumenu rynkowego. W chwili pisania tego tekstu spread na EUR/USD wynosi zaledwie 0,6 pipsa, co odpowiada 0,00006 centa. To znacznie taniej niż w przypadku największego konkurenta, eToro.

  W chwili pisania tego tekstu spread eToro wynosi 3 pipsy lub 0,0003 centa (29 września 2022 r., godz. 23:00).

  Spread na holenderskich akcjach Philipsa wynosi obecnie 5 centów. eToro jest nieco tańsze ze spreadem 4,7 centa. Różnica jest tutaj marginalna.

  Spread na akcjach Google na Plus500 wynosi 1,25 USD za akcję. Na eToro spread wynosi obecnie ponad 3 dolary.

  Plus500 stock information

  Powyżej widać stały spread dla akcji Google na Plus500. Przykładowe ceny.

  Na koniec przyjrzyjmy się spreadowi na AEX. Plus500 stosuje dynamiczny spread, który w chwili pisania tego tekstu wynosi obecnie 28 centów. W eToro spread wynosi ponad dwa euro.

  Bezpieczeństwo i niezawodność są oczywiście kluczowe w świecie finansów. Na podstawie mojej recenzji wydaje się, że w Plus500 jest to w dobrym porządku. Dzieje się tak dlatego, że Plus500 musi przestrzegać ścisłych zasad określonych przez organy regulacyjne.

  Gdy wpłacasz pieniądze na Plus500, są one umieszczane na oddzielnych kontach. Plus500 nigdy nie spekuluje środkami klientów. Dlatego też, w przypadku bankructwa Plus500, nie stracisz pieniędzy na swoim koncie.

  Podczas handlu kontraktami CFD, broker tymczasowo pożycza ci pieniądze na inwestycję. Dzienna kwota finansowania overnight jest zawsze wyraźnie wskazana dla każdego papieru wartościowego. Płacisz te koszty każdego dnia. Jeśli zamkniesz swoją pozycję przed końcem dnia, nie zapłacisz opłat za finansowanie overnight ani opłat za finansowanie.

  Porównajmy ponownie koszty Plus500 z kosztami eToro. Finansowanie overnight na EUR/USD wynosi 0,0105% Twojej pozycji na Plus500. W eToro opłata za finansowanie wynosi 0,009% (29 września 2022 r., godz. 23:00).

  financiering interest Plus500

  Stawka finansowania na EUR/USD w Plus500. Przykładowe ceny.

  W chwili pisania tego tekstu stopa finansowania dla holenderskich akcji Philips wynosi 0,0232% na Plus500, podczas gdy na eToro jest to 0,0165%. W przypadku Google stopa finansowania na Plus500 wynosi 0,0288%, a na eToro 0,0215%.

  W przypadku niektórych papierów wartościowych otrzymujesz pieniądze, gdy zajmujesz krótką pozycję. Zajmując krótką pozycję, spekulujesz na spadek ceny. W takim przypadku w pozycji „premia overnight – sprzedaż” pojawi się dodatnia wartość.

  Wielu inwestorów popełnia błędy na platformie Plus500, ponieważ nie rozumie, jak działa dźwignia finansowa. Jedną z zalet inwestowania z dźwignią jest to, że można zająć większą pozycję z mniejszą ilością pieniędzy. Jeśli wpłacisz 1000 USD i użyjesz dźwigni jeden do dziesięciu, możesz handlować akcjami CFD o wartości 10 000 USD. Dzięki dźwigni finansowej zarówno zysk, jak i strata zmieniają się szybciej:

  • Przy wzroście o jeden dolar, zyskujesz zwrot w wysokości dziesięciu dolarów.
  • Przy spadku o jeden dolar tracisz dziesięć dolarów.

  Przy dźwigni jeden do dziesięciu tracisz całą swoją inwestycję, gdy cena spadnie o dziesięć procent. Gdy na koncie nie ma już wystarczającej ilości pieniędzy, następuje wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego: Pozycja zostaje automatycznie zamknięta. Osiągnięcie słabych wyników inwestycyjnych nie jest winą brokera. Na szczęście możemy pomóc w zapobieganiu takim sytuacjom w jak największym stopniu. Zastosuj poniższe wskazówki, aby osiągnąć lepsze wyniki inwestycyjne z Plus500:

  W Plus500 minimalny depozyt wynosi 100 dolarów. Nie oznacza to jednak, że za tę kwotę można zainwestować we wszystko. Każde zabezpieczenie w oprogramowaniu Plus500 ma minimalną inwestycję, którą nazywają kwotą jednostkową. Na przykład w chwili pisania tego tekstu jest to 0,02 kontraktu lub 1/50 wartości jednego Bitcoina dla Bitcoina. W przypadku akcji ING jest to obecnie 50 akcji.

  50 akcji ING kosztuje obecnie około 250 euro. Można jednak zastosować dźwignię finansową jeden do pięciu. Oznacza to, że potrzebujesz co najmniej 50 €, aby otworzyć inwestycję CFD na akcje ING.

  Chociaż Plus500 jest bardzo przyjazny dla użytkownika, kontrakty CFD są złożonymi produktami inwestycyjnymi. Dlatego też nie zaleca się początkującym spekulowania na platformie Plus500.

  Ostrzeżenie o ryzyku: 82% inwestorów detalicznych traci pieniądze na handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Musisz rozważyć, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

  Czym jest Bitvavo?

  Nie jesteś pewien, czym jest Bitvavo? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce! Tutaj dowiesz się, czym jest Bitvavo i jak możesz samodzielnie handlować na tej giełdzie.

  Czym jest Bitvavo?

  Bitvavo to największa i najtańsza giełda kryptowalut z siedzibą w Holandii. Bitvavo działa w całej Unii Europejskiej i akceptuje również klientów międzynarodowych.Giełda kryptowalut to miejsce, w którym można wymieniać pieniądze fiducjarne na kryptowaluty, takie jak Bitcoin lub Ethereum. Otwarcie konta w Bitvavo jest całkowicie bezpłatne. Otwierając konto w Bitvavo za pomocą poniższego przycisku, nie poniesiesz również żadnych opłat transakcyjnych za pierwsze 1000 €:

  Co można robić w Bitvavo?

  Możesz użyć Bitvavo, aby szybko kupić kryptowaluty. W Bitvavo możliwe jest dodanie pieniędzy do konta za pomocą przelewu bankowego lub iDEAL. Następnie można zamienić ciężko zarobione euro na dowolną z ponad 150 oferowanych kryptowalut.Jedną z zalet Bitvavo są niskie koszty: nigdy nie przekraczają one 0,25%!

  Rozwiązanie „wszystko w jednym”

  Dużą zaletą Bitvavo jest to, że jest to kompleksowe rozwiązanie dla kryptowalut. W pewnym sensie możesz uznać Bitvavo za swój bank, ale wyłącznie dla kryptowalut.Możesz używać swojego konta w Bitvavo do handlu kryptowalutami. Możliwe jest również przechowywanie kryptowalut w Bitvavo i utrzymywanie tam salda.Platforma Bitvavo jest niezawodna: robią wszystko, co w ich mocy, aby giełda była jak najbezpieczniejsza. Kliknij tutaj, aby przeczytać, w jaki sposób Bitvavo zapewnia swoją niezawodność.

  Kto stoi za Bitvavo?

  Bitvavo zostało założone w 2017 roku przez Jelle de Boera i Tima Baardse. W międzyczasie firma znacznie się rozrosła, a jej siedziba znajduje się przy Herengracht 250. Chcesz skontaktować się z Bitvavo? Możesz wysłać wiadomość e-mail na adres contact@bitvavo.com.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o Bitvavo?

  Na Trading.info można znaleźć kilka artykułów, które mogą pomóc w drodze z Bitvavo:

  Często zadawane pytania dotyczące Bitvavo

  Z mojego doświadczenia wynika, że Bitvavo jest dobrą platformą handlową. W Bitvavo możesz wpłacać pieniądze na swoje konto i kupować bitcoiny i inne kryptowaluty bez większego wysiłku. Dużymi zaletami tego dostawcy są przyjazne dla użytkownika oprogramowanie, niskie opłaty transakcyjne i wysoka niezawodność. W recenzji Bitvavo możesz bardziej szczegółowo zapoznać się z moimi spostrzeżeniami na temat Bitvavo.

  Bitvavo to niezawodna i bezpieczna strona, która jest również zarejestrowana w holenderskim banku. Są one ubezpieczone przez Coinbase Costudy do kwoty 255 milionów dolarów. Oznacza to, że nawet jeśli coś pójdzie nie tak, mogą zająć się stratami.

  Bitvavo to duża firma z siedzibą w centrum Amsterdamu. Firma dba o to, abyś jako użytkownik mógł zawsze szybko i bezpiecznie handlować kryptowalutami. Robią to poprzez ciągłe ulepszanie platformy, oferowanie obsługi klienta i rozszerzanie zakresu kryptowalut.

  Bitvavo ma ponad milion użytkowników w Holandii! To po raz kolejny potwierdza, że Bitvavo jest największą giełdą kryptowalut w Holandii.

  Tak, Bitvavo jest giełdą lub giełdą kryptowalut. Oznacza to, że możesz kupować i sprzedawać Bitcoiny i inne kryptowaluty na Bitvavo.

  Bitvavo vs Binance: który broker kryptowalut jest lepszy?

  W tym obszernym porównaniu sprawdzimy, która giełda kryptowalut jest lepsza: Bitvavo czy Binance. Pozwoli ci to zdecydować, z którym brokerem kryptowalut chcesz rozpocząć handel Bitcoinami i innymi kryptowalutami.

  Chcesz przetestować Bitvavo i Binance?

  Chcesz się przekonać, czy Bitvavo lub Binance przypadną Ci do gustu? Możesz od razu otworzyć darmowe konto na tych giełdach: W Bitvavo, za pośrednictwem powyższego linku, tymczasowo nie zapłacisz żadnych opłat transakcyjnych za pierwsze 1000 € transakcji!
  PorównanieBitvavoBinance
  Oferta kryptowalut100+500+
  Koszty0,25%0,1%
  OprogramowaniePrzyjazny dla użytkownikaZaawansowane
  NiezawodnośćNieuregulowaneNadzorowane w UE
  Obsługa klientaWiele językówTylko w języku angielskim
  Opcje płatnościiDEAL i przelew bankowyKarta Kredytowa
  StakowanieTakTak
  Karta KredytowaNieTak
  Sprzedaż krótkaNieTak

  Kryptowaluty dostępne do handlu: Bitvavo vs Binance

  W Bitvavo możesz handlować ponad 150 różnymi kryptowalutami. W Bitvavo można handlować wszystkimi znanymi kryptowalutami, w tym Bitcoinem, Ethereum i Dogecoinem. Bitvavo stale analizuje rynek i regularnie dodaje nowe, stosunkowo stabilne altcoiny do swojej platformy. Zaletą tego podejścia jest to, że na platformie nie będzie łatwo znaleźć krypto-oszustwa.Jeśli wolisz handlować egzotycznymi altcoinami, Binance jest najlepszym wyborem. Binance oferuje znacznie więcej opcji handlowych niż Bitvavo. Niektórzy aktywni traderzy lubią kupować nieznane monety w nadziei, że ich wartość gwałtownie wzrośnie.Na Binance oferta kryptowalut jest bardziej rozbudowana, ale na Bitvavo jest większa kontrola.

  Koszty: który serwis jest tańszy Bitvavo czy Binance?

  W Bitvavo nigdy nie zapłacisz więcej niż 0,25% opłat transakcyjnych. Jeśli handlujesz dużymi kwotami, opłata transakcyjna może nawet spaść do 0%. Dla mniejszych traderów opłata wynosi jednak 0,25%: tak jest w przypadku, gdy handlujesz mniej niż 100 000 € miesięcznie. Kliknij tutaj , aby dowiedzieć się więcej o strukturze opłat w Bitvavo.Koszty są wyraźnie niższe w Binance: maksymalne koszty, które tam płacisz, wynoszą 0,1%. W Binance koszty transakcji również maleją, gdy handlujesz dużo. Możesz również jeszcze bardziej obniżyć opłaty transakcyjne, kupując Binance Coins.Obie giełdy kryptowalut są tanie, ale Binance jest zdecydowanie najtańsza. Jeśli chcesz zacząć aktywnie handlować, Binance jest lepszym wyborem. Jeśli chcesz tylko sporadycznie kupować kryptowaluty, aby trzymać je przez dłuższy czas, Bitvavo jest również dobrą opcją.

  Oprogramowanie: Binance vs Bitvavo

  Ważną częścią giełdy kryptowalut jest oczywiście oprogramowanie. W Bitvavo korzystasz z przyjaznego dla użytkownika handlarza internetowego. Ze względu na prostą konstrukcję, nawet początkujący może szybko znaleźć i kupić kryptowaluty.Bitvavo traderOprogramowanie handlowe Binance jest bardziej skomplikowane: menu jest dość obszerne, co może sprawić, że oprogramowanie Binance będzie raczej przytłaczające, szczególnie dla początkujących.W zamian jest jednak wiele dodatkowych opcji.Binance-traderTo, który pakiet oprogramowania jest lepszy, zależy w dużej mierze od osobistych preferencji.Jeśli chcesz aktywnie handlować, możesz wybrać Binance. Jeśli nie jest to twoim celem, Bitvavo może być najlepszą opcją.

  Niezawodność: Bitvavo vs Binance

  Jeśli chodzi o niezawodność, Bitvavo zdecydowanie wygrywa: po prostu nie wiadomo zbyt wiele o Binance. Udało mi się nawet odwiedzić biuro Bitvavo, gdzie wyjaśniono wszystko, co robią, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich aktywów. Na przykład kryptowaluty są przechowywane w centrach danych bez połączenia z Internetem. W tym artykule możesz przeczytać wszystko o środkach wdrażanych przez Bitvavo.Z drugiej strony Binance jest regularnie przedstawiane w negatywnym świetle: dzieje się tak głównie dlatego, że nie zawsze przestrzega lokalnych przepisów. W rezultacie lokalne banki regularnie blokują opcje płatności i istnieje nieco większa niepewność co do przyszłego kursu firmy. Osobiście nie uważam, że środki po prostu znikną, ale bezpieczniej jest mieć jasny i lokalny punkt kontaktowy.Dla mnie wyższa niezawodność Bitvavo jest dobrym powodem, by wybrać tego dostawcę.

  Obsługa klienta: Bitvavo wygrywa

  Ze względu na szybki rozwój kryptowalut, wiele giełd zmaga się z obsługą klienta. Zarówno w przypadku Bitvavo, jak i Binance, nie jest możliwe skontaktowanie się z kimś przez telefon. Na szczęście Bitvavo może pomóc dość szybko za pośrednictwem poczty elektronicznej lub czatu na żywo w języku niderlandzkim.Moje doświadczenia z obsługą klienta w Binance nie były tak dobre: mogą być trudni do osiągnięcia (otrzymałem odpowiedź dopiero po kilku e-mailach) i pomagają klientom tylko w języku angielskim. Bitvavo wygrywa zatem z Binance, jeśli chodzi o obsługę klienta.

  Opcje płatności: Bitvavo czy Binance?

  Bitvavo to najlepszy wybór, jeśli chcesz szybko wpłacić lub wypłacić pieniądze na swoje konto. Ponieważ jest to holenderska firma z siedzibą w UE, możesz szybko wpłacić pieniądze za pomocą iDEAL lub lokalnego banku. Pieniądze można następnie szybko wpłacić z powrotem na konto bankowe. Szkoda, że karty kredytowe nie są obsługiwane: to dlatego, że holenderski bank centralny obawia się, że ludzie będą używać ich do kupowania kryptowalut za pożyczone pieniądzeBinance jest lepszym wyborem, jeśli chcesz wpłacić pieniądze na swoje konto za pomocą karty kredytowej. Ponieważ Binance nie zawsze przestrzega lokalnych przepisów, nie jest możliwe wpłacanie / wypłacanie pieniędzy z europejskiego konta bankowego. Jest to oczywiście poważna wada i dobry powód, aby preferować Bitvavo zamiast Binance.

  Możliwości i unikalne cechy

  Bitvavo zostało opracowane w jednym konkretnym celu: aby móc szybko kupować i sprzedawać kryptowaluty. Dlatego też giełda kryptowalut jest bardzo dobrze rozwinięta do tego konkretnego celu.Jeśli jednak szukasz giełdy z bardziej „unikalnymi” funkcjami, Binance jest lepszym wyborem. Na przykład na Binance można ubiegać się o specjalną kartę kredytową, która umożliwia dokonywanie płatności za pomocą kryptowalut. Binance oferuje również bardziej zróżnicowane produkty kryptograficzne i bardziej zaawansowanego tradera, dając ci więcej opcji.Oczywiście więcej opcji nie zawsze oznacza lepiej: jeśli potrzebujesz tylko solidnej platformy handlowej, Bitvavo jest dobrym wyborem. Jeśli jednak chcesz handlować bardziej egzotycznymi produktami, Binance może być lepszym wyborem.

  Staking na Bitvavo i Binance

  Możesz uzyskać dodatkowe zwroty z inwestycji poprzez stakowanie kryptowalut. Jest to możliwe zarówno w Bitvavo, jak i Binance. W Bitvavo zwrot ze stakingu nie jest zbyt wysoki w porównaniu do innych dostawców.Jeśli chcesz uczestniczyć w stakingu, możesz rozważyć otwarcie konta w Binance. U tego dostawcy można również uczestniczyć w swapach i uruchamiać pule. Ważne jest jednak, abyś zbadał, czym one są, abyś mógł właściwie ocenić ryzyko.

  Bitvavo czy Binance – co jest lepsze?

  Po przeczytaniu tego porównania możesz zastanawiać się, która giełda jest lepsza: Bitvavo czy Binance. Trudno jest udzielić ostatecznej odpowiedzi, ponieważ będzie to w dużej mierze zależeć od osobistych preferencji. Osobiście uważam, że Bitvavo jest lepszą giełdą ze względu na wyższą niezawodność i łatwość obsługi. Jeśli jednak chcesz handlować bardziej egzotycznymi produktami, Binance może być lepszą opcją.Nie jesteś pewien, która giełda jest lepsza? W takim razie z pewnością wskazane jest otwarcie konta na obu giełdach kryptowalut. Jest to całkowicie bezpłatne i pozwala odkryć, która giełda bardziej Ci odpowiada.Kliknij tutaj, aby otworzyć konto Bitvavo lub Kliknij tutaj, aby otworzyć konto Binance

  często zadawane pytania

  Jesteś przekonany o niezawodności Bitvavo? W takim razie możesz szybko przenieść swoje kryptowaluty do Bitvavo. Możesz po prostu sprzedać swoje kryptowaluty na Binance i kupić je ponownie na Bitvavo. Możliwe jest jednak również przeniesienie kryptowalut z konta na adres portfela Bitvavo.

  Czy jesteś przekonany o niższych kosztach i szerszych możliwościach Binance? W takim razie możesz przejść na Binance. Możesz sprzedawać i kupować swoje kryptowaluty ponownie na Binance. Możliwe jest również przeniesienie swoich kryptowalut z Bitvavo do portfela na Binance.

  Bitvavo cieszy się lepszą reputacją w Unii Europejskiej, ponieważ działa zgodnie z najnowszymi przepisami i jest zarejestrowane w holenderskim banku. Gwarantuje to, że Bitvavo ostrożnie obchodzi się z Twoimi środkami. Binance również nie ma złej historii, jeśli chodzi o niezawodność. Nawet po rozległym włamaniu w 2019 r. upewnili się, że ich użytkownicy nie stracili żadnych pieniędzy. Jedynym problemem z Binance jest niestabilność spowodowana nieprzestrzeganiem lokalnych przepisów. W rezultacie w 2021 r. nie będzie już możliwe wpłacanie i wypłacanie środków za pośrednictwem rachunków bankowych w Unii Europejskiej.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o handlu kryptowalutami?

  Jak otworzyć konto w Bitvavo?

  Czy chcesz otworzyć konto w Bitvavo? W tym krótkim przewodniku omówimy, jak szybko otworzyć konto w Bitvavo. Dzięki temu możesz rozpocząć handel kryptowalutami w mgnieniu oka.Nie masz jeszcze konta w Bitvavo? Kliknij tutaj, aby odwiedzić stronę i nie płacić żadnych opłat transakcyjnych za pierwsze 1000 € w transakcjach!

  Krok 1: Podaj swoje podstawowe dane

  Przejdź do rejestracji i wprowadź adres e-mail, imię, nazwisko i hasło. Następnie wybierz swój kraj zamieszkania: tylko osoby mieszkające w Europie mogą otworzyć konto w Bitvavo.Open Bitvavo accountWażne jest również, abyś był świadomy ryzyka związanego z inwestowaniem w kryptowaluty. Zaznaczając to pole, zaznaczasz, że rozumiesz, że handel kryptowalutami jest ryzykowny.

  Krok 2: Odpowiadanie na dodatkowe pytania

  Zanim zaczniesz inwestować w Bitvavo, będziesz musiał odpowiedzieć na kilka pytań. Musisz wskazać cel, w jakim chcesz korzystać z konta Bitvavo i pochodzenie środków, które chcesz wpłacić na swoje konto. Holenderski bank wymaga tego, aby zapobiec praniu brudnych pieniędzy.

  Krok 3: Potwierdź swoją tożsamość

  Zanim będziesz mógł wpłacić środki na swoje konto, musisz najpierw potwierdzić swoją tożsamość. W tym celu Bitvavo będzie wymagać kopii dokumentu tożsamości, który zawiera następujące informacje:
  • Imię i nazwisko
  • Narodowość
  • Data urodzenia
  • Data wydania
  • Data ważności
  • Kraj wydania
  • Zdjęcie paszportowe
  • Numer dokumentu
  Bitvavo verification

  Krok 4: Wpłata pieniędzy

  Następnym krokiem w otwieraniu konta jest wpłata pieniędzy. Ważne jest, aby konto bankowe było prowadzone pod tą samą nazwą, co konto Bitvavo. Możesz łatwo połączyć swoje konto, przelewając kwotę z konta bankowego na konto Bitvavo.deposit credit Bitvavo

  Krok 5: Chroń swoje konto

  Wykonałeś już wszystkie kroki niezbędne do rozpoczęcia handlu kryptowalutami. Jednak nadal rozsądnie jest przejść przez ostatni krok bezpieczeństwa. Możesz najpierw potwierdzić swój numer telefonu. Telefon może być następnie użyty do potwierdzenia prób logowania. Dla dodatkowego bezpieczeństwa zaleca się również włączenie uwierzytelniania 2-FA. W ten sposób uniemożliwisz złośliwym osobom uzyskanie dostępu do Twojego konta.2FA security Bitvavo

  Chcesz dowiedzieć się więcej o Bitvavo?

  Często zadawane pytania dotyczące kont Bitvavo

  Każdy, kto ukończył 18 lat i mieszka w Europie, może otworzyć konto w Bitvavo. Niestety, osoby spoza Europy lub osoby niepełnoletnie nie mogą otworzyć konta w Bitvavo.

  Niestety, nie jest możliwe otwarcie drugiego konta w Bitvavo.

  Niestety, nie jest możliwe otwarcie konta biznesowego w Bitvavo. Może się to jednak zmienić w przyszłości. Słyszałem ze źródeł, że Bitvavo ciężko pracuje nad udostępnieniem tej opcji.

  Założenie konta w Bitvavo jest całkowicie darmowe. Zostaniesz jednak obciążony opłatą transakcyjną, gdy otworzysz pozycje kryptowalutowe.
  Kliknij tutaj,aby zobaczyć przegląd opłat ponoszonych podczas handlu w Bitvavo.

  Jakie są wady Bitvavo?

  Chociaż giełda Bitvavo ma wiele zalet, istnieje również kilka wad. W tym artykule omówimy największe wady handlu kryptowalutami na Bitvavo.

  Wada 1: ograniczone możliwości

  Główną zaletą Bitvavo jest łatwość obsługi platformy. Z drugiej strony liczba możliwości jest bardziej ograniczona w porównaniu na przykład z Binance. Na Bitvavo nie można handlować produktami lewarowanymi ani spekulować na spadających cenach.Zaawansowany trader oferuje więcej możliwości dla aktywnego tradera. Jednak ludzie, którzy są profesjonalnie zaangażowani w handel, lepiej wybiorą Binance. Kliknij tutaj, aby otworzyć konto na tej giełdzie kryptowalut.

  Wada 2: trudno jest uzyskać przegląd swoich wyników

  W Bitvavo możesz monitorować rozwój swojego portfela oraz zakupy i sprzedaż poszczególnych kryptowalut. Nie jest jednak możliwe śledzenie całkowitego zysku lub straty w jednym przejrzystym przeglądzie.Dlatego korzystając z Bitvavo, musisz śledzić swoje wyniki w inteligentny sposób. Jeśli tego nie robisz, łatwo jest stracić kontrolę.Bitvavo trades

  Możesz zobaczyć swoje zakupy i sprzedaż w Bitvavo, ale nie swoje wyniki w przejrzystym przeglądzie

  Wada 3: ograniczona podaż kryptowalut

  W porównaniu do konkurencji, oferta kryptowalut w Bitvavo jest wciąż ograniczona. Bitvavo ciężko pracuje nad poprawą tego stanu rzeczy: niedawno dodali do platformy wiele popularnych kryptowalut, takich jak Dogecoin i Binance Coin.Dla większości ludzi wybór w Bitvavo będzie wystarczający. Jeśli jednak chcesz handlować bardziej egzotycznymi altcoinami (są ich tysiące), możesz potrzebować kont u kilku dostawców.

  Wada 4: brak możliwości kontaktu telefonicznego

  Ostatnią wadą Bitvavo jest to, że nie można porozmawiać z kimś bezpośrednio przez telefon. Niekoniecznie jest to poważna wada, ponieważ można łatwo skontaktować się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej lub funkcji czatu na żywo.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o Bitvavo?

  Chcesz dowiedzieć się więcej o giełdzie kryptowalut Bitvavo? W Recenzji Bitvavo, szczegółowo omawiam, czy warto handlować kryptowalutami na Bitvavo. Możesz również przeczytać szczegółowo, jak działa platforma handlowa Bitvavo – kliknij tutaj.

  Jakie są zalety Bitvavo?

  Rozważasz zakup bitcoinów i innych kryptowalut w Bitvavo? W tym artykule omówimy największe zalety platformy handlowej Bitvavo. Czy jesteś również ciekawy wad Bitvavo? W takim razie przeczytaj ten artykuł.Nie masz jeszcze konta w Bitvavo? Otwórz konto teraz za darmo i nie płać żadnych opłat transakcyjnych za pierwsze 1000 € transakcji:

  Zaleta 1: niskie opłaty transakcyjne

  Dużą zaletą kupowania i sprzedawania Bitcoinów i innych kryptowalut w Bitvavo są niskie opłaty transakcyjne. W Bitvavo nigdy nie zapłacisz więcej niż 0,25% opłat, a procent ten może spaść jeszcze bardziej, gdy handlujesz dużymi wolumenami.Czy jesteś ciekawy struktury opłat Bitvavo? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, jak działa struktura opłat w Bitvavo.

  Korzyść 2: handel już od 5 euro

  Kryptowaluty są dostępne dla każdego w Bitvavo. Możliwe jest kupowanie bitcoinów za kwotę 5 €. Pozwala to na okresowe kupowanie kryptowalut (np. co miesiąc) za niewielką kwotę.

  Zaleta 3: niezawodna wymiana

  Bitvavo robi wszystko, co w ich mocy, aby Twoje aktywa kryptograficzne były bezpieczne. Na przykład portfele Bitvavo są ubezpieczone do kwoty 255 milionów euro. Ponieważ handlujesz z holenderską firmą, która jest zarejestrowana w holenderskim banku, możesz być pewien, że firma musi spełniać surowe wymagania. W naszym artykule na temat rzetelności Bitvavo omówimy to bardziej szczegółowo.

  Zaleta 4: użyteczność

  Kolejną ważną zaletą Bitvavo jest łatwość obsługi platformy. Niektóre giełdy kryptowalut niepotrzebnie komplikują kupno i sprzedaż bitcoinów. W Bitvavo możesz kupić bitcoiny za pomocą zaledwie kilku kliknięć.Bitvavo platform

  Zaleta 5: zarabianie pieniędzy dzięki stakingowi

  Kolejną zaletą Bitvavo jest możliwość zarabiania pieniędzy poprzez staking. Dzięki stakingowi okresowo otrzymujesz odsetki od swoich kryptowalut. W Bitvavo ten staking może przynieść do 10.

  Zaleta 6: profesjonalne wsparcie

  Kolejną zaletą Bitvavo jest ich dostępność. Możesz skontaktować się z zespołem wsparcia Bitvavo za pośrednictwem czatu na żywo i poczty e-mail. Ich wsparcie jest dostępne w wielu językach, takich jak angielski, holenderski, francuski i niemiecki.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o Bitvavo?

  W tej recenzji Bitvavo możesz przeczytać wszystko, co musisz wiedzieć o handlu kryptowalutami za pomocą Bitvavo. Możesz również przeczytać instrukcję Bitvavo: tam szczegółowo omawiamy, jak działa kupowanie i sprzedawanie kryptowalut.

  Jak wpłacić pieniądze w Bitvavo?

  Chcesz rozpocząć handel kryptowalutami w Bitvavo? Postępuj zgodnie z prostymi krokami w tym krótkim przewodniku… zanim się zorientujesz, będziesz handlować bitcoinem i innymi kryptowalutami!

  Krok 1: Otwórz konto w Bitvavo

  Zanim będziesz mógł wpłacić pieniądze do Bitvavo, musisz otworzyć konto. Nie masz jeszcze konta w Bitvavo? Skorzystaj z poniższego przycisku, aby otworzyć konto i nie płacić żadnych opłat za pierwsze 1000 € transakcji:

  Krok 2: Wybierz żądaną metodę płatności

  Na swoim koncie kliknij przycisk Wpłata, aby wpłacić kwotę na swoje konto. Możesz używać tylko numerów kont bankowych, które są powiązane z Twoim kontem. Możesz połączyć konto bankowe, przelewając niewielką kwotę pieniędzy. Ważne jest, aby konto miało taką samą nazwę jak konto Bitvavo. Możesz zdeponować pieniądze w Bitvavo za pomocą następujących metod:
  • Przelew SEPA
  • iDEAL
  • Bancontact
  • EPS Uberweisung
  • Giropay

  Krok 3: Wprowadź kwotę pieniędzy, którą chcesz wpłacić.

  Następnie możesz wybrać kwotę, którą chcesz wpłacić na swoje konto. Poniższy ekran pokazuje, jak to działa, jeśli chcesz dodać 100 € do swojego konta za pomocą przelewu bankowego. deposit money at Bitvavo

  Krok 4: Rozpocznij handel!

  Po dodaniu pieniędzy do konta możesz natychmiast rozpocząć handel. Jeśli potrzebujesz pomocy, przeczytaj poniższe artykuły:

  Jak można zdeponować kryptowaluty takie jak Bitcoin w Bitvavo?

  Możliwe jest również zdeponowanie kryptowalut z zewnętrznej platformy na Bitvavo. Aby to osiągnąć, najpierw przejdź do kryptowaluty, którą chcesz zdeponować. Następnie naciśnij przycisk wpłaty, aby odkryć adres portfela. Ważne jest, aby skopiować ten adres portfela bez błędów. Jeśli popełnisz błąd, możesz trwale stracić swoje kryptowaluty!

  Często zadawane pytania

  W większości przypadków wpłacanie pieniędzy na Bitvavo jest darmowe. Jednak niektóre metody płatności nie są darmowe. Dlatego zaleca się dokonywanie wpłat za pomocą przelewu bankowego lub iDEAL, ponieważ te metody są zawsze całkowicie bezpłatne.

  Gdy korzystasz z iDEAL, środki są natychmiast na Twoim koncie. Przelew bankowy może jednak potrwać od jednego do dwóch dni roboczych.

  Mam dobre doświadczenia z Bitvavo, a moje badania pokazują, że firma robi wszystko, aby Twoje środki były bezpieczne. W artykule na temat niezawodności Bitvavo możesz przeczytać, co Bitvavo robi, aby Twoje środki były jak najbezpieczniejsze.

  Autor

  Alex Mostert Avatar
  O

  Kiedy miałem 16 lat, potajemnie kupiłem swoje pierwsze akcje. Od tego "momentu, który przepełniał mnie dumą" zarządzam akcje.pl od ponad 10 lat. Moim celem jest edukowanie ludzi na temat wolności finansowej. Po tym, jak ukończyłem studia z zakresu administracji biznesowej i psychologii postanowiłem poświęcić cały swój czas na rozwój tej strony. Uwielbiam podróżować, więc pracuję z całego świata. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o akcje.pl! Jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się i zostaw komentarz pod tym artykułem.